Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csapatkereső - csapatszervező


Recommended Posts

Üdv!

További tagokat keresnénk eddig két főből álló csapatunkba (Lozartan és én). A jelenlegi koncepciónk szerint Pyarronhoz kötődő, elsősorban "jó" beállítottságú kalandozócsapat lennénk - eddigi karaktereink egy bárd és egy Krad-paplovag. Elsősorban ehhez a koncepcióhoz szeretnénk találni olyan kalandozótársakat, akiknek a szerepjáték és a modulmegoldás egyaránt fontos, és nem kívánnak csak az egyik irányába szélsőségesen elmenni. Kérem, hogy aki érdeklődne ezen lehetőség iránt, az vegye fel velem a kapcsolatot a novak.robert00 kukac gmail.com e-mail címen.

Tisztelettel: Lord Nova

Link a hozzászóláshoz

Talán segít a csapatot keresőknek, hogy csupán az alábbi 5 főnek nincsen még kiírva csapata a Csapatok fórumba:

Daru

Alkyone

Mosquito

Lord Nova

Lozartan

Mindenki más, aki jelenleg szerepel a befizetettek listáján, már az egyik kiírt csapat tagja. Ez persze nem feltétlen friss és teljeskörű információ, hiszen egyéb szervezések biztosan folynak még a háttérben, sőt még akár több jelentkező is lehet folyamatban, nem tudom. Csak kiírtam, hátha segít.

Link a hozzászóláshoz
Talán segít a csapatot keresőknek, hogy csupán az alábbi 5 főnek nincsen még kiírva csapata a Csapatok fórumba:

Daru

Alkyone

Mosquito

Lord Nova

Lozartan

Mindenki más, aki jelenleg szerepel a befizetettek listáján, már az egyik kiírt csapat tagja. Ez persze nem feltétlen friss és teljeskörű információ, hiszen egyéb szervezések biztosan folynak még a háttérben, sőt még akár több jelentkező is lehet folyamatban, nem tudom. Csak kiírtam, hátha segít.

Köszi, segített! :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...