Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mivel-Miben legyen jobb az oldal?! Vélemények az oldalról!


Recommended Posts

Hail to you!

Ruann: nem értem, szerintem az aláírásban is használható html kód... (az enyém például szürke és dőlt betűs :roll: )

Antail: Nem tudod véletenül mitől van, hogy mostanában minden belépésnél üresen jön be a "Hozzászólások a legutolsó látogatás óta" opció, mintha nem születtek volna új hozzászólások. Az automatikus belépés sem működik, sőt, néha kétszer is be kell lépnem, hogy észrevegyen a fórum (ok, ilyenkor tudom, hogy a fenti hoba jelentkezik, de mostmár akkor is ha elsőre be tudok lépni...) Cookie hiba? Pedig három különböző gépen is próbáltam már. Elég bosszantó midnenesetre... :?

All beauty must die,

Gambit

Link a hozzászóláshoz

Egy mellekes megjegyzes:

Epp klubot kerestem Bp-n amikor meglattam, hogy Gazdagreti szerepjatek Klub. Nagyon megorultem, mivel itt lakom. A gond csak az volt, hogy a telefonszam, ami meg van adva nem lehet jo, mert kb 10 evvel ezelott az osszes telefonszam megvaltozott a telepen es ez olyan volt amirol leritt, hogy meg az elozo erabol valo...

Azt is eszrevettem roviddel ezutan, hogy az oldalt rendszeresen frissitik. Ezek szerint megsem. Persze gondolom nem a ti hibatok, de ilyen dolgok elkerulese vegett erdemes lenne tartani a kapcsolatot ezekkel a tagokkal(ugy ertem klubvezetokkel), pl a "Fovarosi Szerepjatek Klub" letezik meg egyaltalan? Ie a tobbi info megbizhato?

Plz anwser!, nem ugy mint az rpgsek.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A klubok összegyűjtése nagyon régen történt, sajnos gyakorta előfordul, hogy megkapjuk az elérhetőséget, majd a klub kb. fél évvel később megszűnik (ezt persze nem jelzik).

Tehát az ilyen klubokat az emberek visszajelzései alapján frissítjük, mint pl.: most jelezted. Mivel a telszám már nem él valószínűleg a klub sem, sajnos. Ezért azt most törlöm a rendszerből.

A fővárosi klub néven működött dologról nincs információm, azt is hasonló visszajelzés után fogom módosítani.

Amikor felkerültek anno Morf körbetelefonált minden klubot akik megadtak telefonszámot és működtek.

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Na nekem lenne egy észrevételem. Valahogyan meg kellene oldanod azt a problémát Zoli, hogy a fórum utolsó hozzászólását mutató rész a rejtett fórumokat is mutatja, ez pedig szerintem zavarü. Teszem azt ÜL fórumban írtok valamit aminek az elsó pár szava kiemelt fontosságú, ti meg ugye nem szeretnétek hogy kikerüljön a rejtett fórumról, viszont boldog boldogtalan elolvashatja, ha felgörget a topicoc fölé.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Erre már volt kérés régebben is, és amiatt felesleges a dolog, hogy van egy olyan része a fórumnak hogy legutolsó hozzászóló, és ott van egy csini pici ikon, amire ha rákattintasz, akkor az utolsó hozzászólást kapod meg :)

Szóval érted :D

felesleges megfordítani a rendezést, mert aki át akarja olvasni esetleg az egész fórumot, annak így könnyebb, míg az, aki a végét akarja, az arra az ikonra kattint, amit említettem

Bye

Link a hozzászóláshoz

Azt a csini ikont már én is észrevettem, és emellett ott vannak az oldalszámok 1, 2, 3... n-2, n-1, n formátumban is, és mégis, volt, hogy odaugrottam a végére, és ott volt egy válasz, ami előtt volt még vagy három. Szerintem sokkal hasznosabb látni az utolsó húsz hozzászólást, visszanézni az aktuális hsz-ket, mint megspórolni a fórum-végigolvasónak azt a legfeljebb +1 kattintást. A rendezés megfordítása meg nem hiszem, hogy olyan bonyolult, gondolom(remélem) az adatbázisban nem 20-s csomagokban szerepel, így az egész csak egy pici kódváltozást eredményezne.

Link a hozzászóláshoz

Zug zug!

Jah, Gemnek igaza van. És ha jól vettem észre, az utóbbi időben a fórumaktivitásra amúgy sem lehet panasz! És így sokkal közvetlenebb a hangulat, mint pl. a... de ez már reklám lenne! :lol: Szóval, ha kevesled az embereket, akkor... nem is tudom mit tanácsoljak.

tetrának igaza van. Anno nekem is sok problémát okozott a "fordított elrendezés" de szerintem az idejárók többsége már annyira hozzászokott, hogy kár lenne megváltoztatni. Szerintem.

Darun

Link a hozzászóláshoz

...üdv,

Lehet, hogy nem jó ötlet, de a sok tehetséges, MAGUS-sal foglalkozó honlapkészítő egymással egyött is működhetne, hiszen -úgy látom- sokaknak más és más a profilja.

Mire gondolok?

Létre lehetne hozni egy MAGUS - gyűrűt, ahol az egyszeri fórumozó egyik helyről elindulva körbejárhatná az együttműködő -és működő- honlapokat.

Vagy túl idealista vagyok (ismét) és az átkos tagozódás nemcsak a MAGUS belső köreit sújtja?

cels.

Link a hozzászóláshoz

Ha valóban együttműködő honlapokról van szó, akkor kirakják egymás linkjeit ,jól látható helyre, a saját oldalukon.

Ezt én így láttam a neten.Itt a kalandozok.hu-n a szövettség ilyen (mivel nem megy a teljes odal, ezért most nem látható).Az egyszeri fórumozó így körbe tud járni, simán.

celsior valami többre gondolsz ennél, ugye?

A másik, közös lónak túrós a háta.Főleg ha minden tulajdonos tehetséges zsoké.

Link a hozzászóláshoz

Szerintem Celsior egy olyan oldara gondolt, mint a Magyar Középfölde Honlapok. Ha nem, akkor félreértelmeztem :)

Ez egyébként nem lenne rossz oldal, és így nem is lenne túros (nem, nem túrós, hanem túros, ami tök mást jelent :) ) annak a lónak a háta.

Link a hozzászóláshoz

Nem vagyok igazából otthon a magyar(milyen más?) "MAGUS sceneben", de a szerepjatek.lap.hu frankón összefoja a magusos oldalakat is(legalábbis a kalandozok.hu ott van, meg még sok más, nem tudom,

mennyire teljes).

Akárki akármennyire hozzászokott, egy változás, ami jobbá teszi az oldalt hamar megszokható. Szerintem. Antailtól sem várhatjuk el, hogy egyből tudja, mi lesz a jó, no meg most írja ugye át az oldalt, így akár a fórumba is belenyúlhatna. Legyen mit megszokni, legyen minek örülni :)

Link a hozzászóláshoz

Celsior webgyűrűről beszélt, ami tulajdonképpen egy dinamikus bannert jelent, amiben a feljelentkezett honlapok linkjei jelennek meg véletlenszerűen. Egy kódot kell csak az oldalba biggyeszteni, és nem kell többet a bannercserékkel foglalkozni. Az egyetlen komolyabb feladat összzefogni a webring belépésének adminisztratív oldalát.

Mármint elviekben, mert azért mindennek megvan a maga nyűgje is. Mindenesetre felvetésnek nem rossz. :pajti:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...