Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mivel-Miben legyen jobb az oldal?! Vélemények az oldalról!


Recommended Posts

Az gaz. Antail, az oldal meg jobb lehetne az oldal abban, hogy tobb lenne a fegyverkiegeszito, bar ez lehet, hogy csak az en velemenyem :wink: En eppen feluton vagyok egy fegyverk tablazattal, amit az UT alapjan keszitek...

Vaalamint meg ki lehetne tenni a netharcok eredmenyeit, teszem azt, hogy TAO vs fall2----> gyozelem TAO reszerol. vagy valami ilyesmi. Azert gondoltam erre, mert akkor mindenki tudja, hogy ki nyert, illetve, hogy ki a legjobb, nyeresegek alapjan. Tegyuk fel, hogy TAO---> 8 gyozelem, 1 vereseg. DE lehet, hogy ez csak az en velemenyem..

Ertitek, hogy mit mondok :?: :?: :?:

Link a hozzászóláshoz

Eg most jutott eszembe... a netharcnal lehetne hasznalni az UT-nak azt a reszet, ahol azt mondja, hogy "a rugalmas vertek csak negyedannyit vedenek a zuzofegyverek ellen". Es az realisis. Mert egy sodrony nehezebben fog fel egy buzoganyt, mint egy hosszukardot, merthat nem a buzogany ellen volt kialakitva. Abuzogany ellen ott van a teljesvert, ez csak egy pelda, hiszen mg sok mas vert van zuzofegyverek ellen...

Gondoljatok bele, mert szerintem ennek van is ertlme...

Link a hozzászóláshoz
Venes: Rendben!

Konkrétan mondanál ötleteket vagy, kérdőívre gondoltál?

üdv:

De rossz vagyok.....csak most néztem vissza ide.... :oops: :) Nekem minden ilyen ,,kitöltögetős tetszik.....ez olyan ,,női dolog".... :D

Ez az izé, hogy az új hozzászólások legyenek elöl, szerintem nem olyan fontos.....ezért most remélem nem kapok megkövezést.... Nekem már annyira benne van a kezembe, hogy amint belépek egy témába rögtön megyek le és ,,beállítom", hogyha máshogy lenne és a rosszra állítanám, ugyhogy ebben a dologban én inkább a semleges oldat képviselem, szóval tartózkodok....

Apropó....a pap főkasztnál miért nincs semmi????

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Mint ígértem a téma elején nem reagálok mindenre, a profilban hamarosan majd lehet állítani, hogy a hozzászólások milyen sorrendben jelenjenek meg, személy szerint.

Kérdőív is lesz majdan, ha olyan méretű téma kerül előtérbe ami ilyen részletes közvéleménykutatást igényel.

Ui.: ugyebár nekem is elvesz az oldal az életemből n percet, n E Q+, és az is elvesz, hogy megcsináljam a forsított sorrendet, amiben csak az a sok, hogy személyreszabottra kell állítani. Mindenesetre lesz rá időm megcsinálni.

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdv. Mint egy új, első hallásra nagyon is izgalmas és érdekes feature az oldalnak köszöntöttem azt a szójegyzéket, vagy minek is hívják :oops:, de mint rá kellett jönnöm, annyira nem hasznos, mint gondoltam. Tehát jöjjön a támadó kritikák és javaslatok sora:

:arrow: Habár az adatbázis rengeteg olyan dolgot tartalmaz amiről még csak nem is hallottam úgy érzem hogy hiányos számos ponton. Először úgy gondoltam, hogy ha egy Kalandozó találkozik egy olyan fogalommal, amit nem ismer, arról itt találhat egy rövid leírást, vagy hasonló, de csalódnom kellett. Mint mondtam rengeteg olyan fogalom van itt, amiről eddig még ne is hallottam, de sokkal alapvetőbbek és gyakrabban keresettek hiányoznak.

:arrow: A kategorizálás is furcsán van megoldva. Az "Ynev vallásai, istenei és szentjei" (vagy valami ilyesmi) kategóriáját például így tünteti fel az oldal: "valistsze".

:arrow: Megoldást jelentene, hogyha lenne egy topic, ahová szigorúan ilyen cikkeket lehetne beírni, és több moderátor jóváhagyásával bekerülhetnének a szójegyzékbe :arrow: ezáltal lehetőséget kapnának a Kalandozók, hogy saját maguk is bővítsék az oldal tudástárát.

Természetesen ez egy építő jellegű (annak szánt) kritika és nem egy offenzív! ;) Várom a visszajelzéseket!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Én arra gondoltam, hogy lehetne az oldalnak levelező listája, így ha vakakinek nincs mindennap ideje chateleni és fórumozni akkor is tudna a hírekről értesülni mailben. És úgy könnyebb témákat is megbeszélni... :roll:

Link a hozzászóláshoz

Nos... még mindig nem kaptam választ, pedig szerintem ez a bővíthetőség dolog nem rossz! Sőt

Mondjuk mondja d3st, hogy ez és az a Rawoon, ebbe és ebbe a csoportba tartozik. Ebbe és abba a hivatalos könyvben találta, Moderátor jóváhagyja idővel beteszi a fogalomtárba és törlődik a hozzászólása.

Szerintem ilyen módon igen hamar megnőne a kicsike!

Vagy nem értetek velem egyet? :roll:

Link a hozzászóláshoz

:arrow: A kategorizálás is furcsán van megoldva. Az "Ynev vallásai, istenei és szentjei" (vagy valami ilyesmi) kategóriáját például így tünteti fel az oldal: "valistsze".

Üdvözletem!

Időközben a fórum tetején és a szójegyzékben is ki lettek javítva a "valistsze", és egyéb hasonló kiírások, most már rendesen írják ki a szavak típusát!

Kinek, hogy tetszik a fórum tetején olvasható kis ismeretterjesztő rovat?

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Hali!

No pár javaslattal élnék a fórummal kapcsolatban.

1. a php kódban nem ártana beállítani, hogy az új hozzászólásokat automatikusan előre hozza a megjelenítésnél. Kényelmetlen mindig az utolsó oldara kattintani és azt legörgeni, hogy lássuk az utolsó hozzászólásokat.

2. A szöveg megjelenésnek méretét csökkenteni lehetne, túl nagy betűmérettel jellennek meg a hozzászólások. Nem esztétikus és kissé zavaró(szvsz).

3. Html kódolás engedélyezése. Ezzel pl szabályozhatná a felhasználó az aláírás méretét(lásd 2-es pont).

Ruann

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

1. Már majd 3. éve ilyen formában jelennek meg a hozzászólások, továbbiakban is marad így. Hasznos, mert legalább észreveszed az újabb hozzászólásokat és nem csak mindig az utolsót figyeled.

2. Ajánlott böngésző opera, megoldás oldalméret %-nak állítása. A nagyobb betű szemkímélő.

3. Miért jobb, ha nagyobb, vagy, ha kisebb az aláírás?

üdv:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...