Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csevegő


Jössz a Kalandozok.hu Nyári Táborba?  

43 szavazat

  1. 1. Jössz a Kalandozok.hu Nyári Táborba?

    • Igen!
    • Nem.
    • Még várok a szabadságom elfogadására!


Recommended Posts

Warhammer Fantasy 2nd ed... Hmmm. ez jól hangzik, rég játszottam!

Kiváló ötlet Crow, ezt megvettük! Itt a polcomon a 3. kiadás is, de az gyakorlatilag játszhatatlan... sajnos... Mondjuk lehet, hogy megér annyit, hogy valami hibrid rendszert gyártsunk belőle... a kockák annyira szépek...

Amúgy remélem nem csak egy este leszek veletek, így jöhet más ötlet is...

Hulla, tetra: vettem, 10-4

Szerkesztve ekkor: , Sir Thomas által
Link a hozzászóláshoz

Sziasztok. A kaland amit mesélnék már kész van. Már csak kalandozók kellenek bele. Ez volt az első modulom. Otthon Zegen sikeres volt. Talán itt is az lesz. A játék főleg emberekre van írva, de más faj is belefér ( vagy törpe és félszerzet vagy elf és félszerzet) a történet a Birodalomban játszódik, alap karakterekkel.

Link a hozzászóláshoz

Ne, biztos, hogy ide való, talán a csevegőbe, de azt nem tudom nézik-e a szervezők (ha igen, legfeljebb áthelyezik)..

Egy észrevétel, kérés, javaslat: nem lehetne-e az utolsó előtti (szombati) napon megcserélni a II. alter szerepjáték és az eredményhirdetés idejét? A mi csapatunk pl. bizos nem fog tudni 22-23 óráig maradni. :sad:

Link a hozzászóláshoz
Ne, biztos, hogy ide való, talán a csevegőbe, de azt nem tudom nézik-e a szervezők (ha igen, legfeljebb áthelyezik)..

Egy észrevétel, kérés, javaslat: nem lehetne-e az utolsó előtti (szombati) napon megcserélni a II. alter szerepjáték és az eredményhirdetés idejét? A mi csapatunk pl. bizos nem fog tudni 22-23 óráig maradni. :sad:

Mindegyik topic-ot nézzük, ezt is. ;) Áthelyeztem ide a hozzászólásodat.

Sajnos a csere jó eséllyel nem lehetséges. :sry:Hogy esetleg valamennyivel korábbra hozható-e, nem tudom... Antail válaszolni fog rá hamarosan.

Az eredményhirdetés egyébként hagyományosan mindig szombat késő este szokott lenni, mert a KM-eknek szükségük van időre, hogy a modulversenyt követően összeüljenek, átbeszéljék a dolgokat, valamint a szervezőknek elő kell készíteni a nyereményeket. Ez órákat vesz igénybe.

Link a hozzászóláshoz

Nyilvánvaló, hogy a karakteralkotást betűről betűre kell értelmezni, így a június 1. még bele kell hogy férjen, azaz hétfő este 23:59-ig lehet a karaktereket elküldeni (nem beszélve a sok időzónáról és a nagy laggról). :razz:

Link a hozzászóláshoz
Háh! Nektek van igazatok. :)

A karakteralkotásban szereplő időpont a helyes: június 1. hétfő este 23:59-ig kell beküldeni a karaktereket.

Engem is megzavart, hogy a weboldal kahrei szerkezetébe bemászott valami bogár. Szólok a főmágusnak, hogy bogaralja ki. :)

Szerintem még egy óceánnal odébb érzed magad. :P

De a jelzés értékelendő, nem kicsit... :) Túl gyorsan peregnek a napok, hetek. Holnap felkelek és már tábor van. :D

Link a hozzászóláshoz
időpontos mókához kieg megjegyzésem :), h a visszaszámláló nem teljesen korrekt :D;)

Az NYT2015 karakterleadás határidőig hátravan: 1 óra és 8 óra.

Köszi, úgy tűnik még mindig maradt bogárka a rendszerben. Főmágus megnézi, és perzselő pillantására megjavul majd.

De ennyi idővel a határidő előtt én már a karaktereket nézegetném... :-P:D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...