Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mágiahasználók Témája


Antail

Mi a kedvenc Mágiahasználó Karaktered?  

207 szavazat

  1. 1. Mi a kedvenc Mágiahasználó Karaktered?



Recommended Posts

cather:

Szerintem a boszmester és tűzvarázsló ikerkasztnak csak a szerepjáték és a jellem szabhat határt. Bár elég nehéz elképzelni egy büszke TV-t amint aljas BM módon varázsol, de kivételek mindíg vannak :lol: . A boszorkánymestert aki kitanít pedig alapos érvvel/érvekkel kell meggyőznöd hogy érdemes vagy e tudás birtoklására. Itt főleg a vallásod és a származásod lehet az akadály :roll:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Nem tudom. Egy Tűzvarázsló fel szeretné venni a bm kasztot... Ez kábé olyan, mintha egy apáca striptíz táncosnő akarna lenni! Valahogy nem jó az összeállítás. Jó bm van. Példát is tudok mondani. Uwel egyházát az északi városállamok területén jelentősen támogatja a Bárdfiak klán. Kevesen tudják róluk, hogy hithű boszorkánymesterek. Uwel nem válogat eszközökben :) Néhányuk közülük pap is. Ez még elmegy, de egy renegát tűzvarázsló is túlságosan az elveinek él ahhoz, hogy kitanulja a feketemágiát.

Link a hozzászóláshoz
Sziasztok!

Nem tudom. Egy Tűzvarázsló fel szeretné venni a bm kasztot... Ez kábé olyan, mintha egy apáca striptíz táncosnő akarna lenni! Valahogy nem jó az összeállítás. Jó bm van. Példát is tudok mondani. Uwel egyházát az északi városállamok területén jelentősen támogatja a Bárdfiak klán. Kevesen tudják róluk, hogy hithű boszorkánymesterek. Uwel nem válogat eszközökben :) Néhányuk közülük pap is. Ez még elmegy, de egy renegát tűzvarázsló is túlságosan az elveinek él ahhoz, hogy kitanulja a feketemágiát.

nos spartas értem én csak kérdeztem hogy lehetséges-e nos ha nem akkor nem... de muszály több kasztu karakterrel lennem mert egy ilyen partyt is beiktattnak majd a másik meg hogy nem vok nagy mágia szakértő...

Link a hozzászóláshoz

Kedvenc karakterkasztom a fejvadász. És toron politikai berendezősédét is kedvelem. Én egy viszonylag bonyolúlt elősztorival megalkodtam egy Tharr pap Iker fejvadász karaktert. 6/5 tsz ig játszottam vele jó sokáig. A kedvencem volt egy időben. (Bár tapasztalt játékosnak.)

Ez a zárójelben lévő mondat minden váltott vagy ikerkasztúra vonatkozik!!

caheter: Te azt mondtad semmit nem tudsz ezzel kapcs, akkor mondok játéktechnikát:

:arrow: Az ikerkasztú karakter idősebben kezdi kalandozói életét mint az átlag karakterek.

Link a hozzászóláshoz

Az én kedvenc mágiahasználóm az 5 ös szintű varázslóm. Rengeteg lehetősége van és nagyon jó vele játszani. Igaz sok a megkötése, de nem baj, élvezem.

De a BM is nagyon állat! :twisted: Egy kis csíntevés itt ott, megkerülni az inkvizíciót, lopakodni, életveszéjes hejzetekből meglógni, ááá... ez is nagyon bejön!

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Mindenkinek!

Először is kérek mindenkit, hogy a két fél között való chatelést szüntesse be, az mehet privát üzenetben is. Olyanokat írjatok ami mindenki számára hasznos lehet, ez egy fórum!

Sokan csak olvassák, sokat tanulhatnak belőle és ti is! Szóval rendes hosszú kifejtős hozzászólásokat szeretnék látni!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

nem akarlak piszkálni elátkozott.

Csak annyit mondanék, hogy Sonnor- a pyarroni fehér páholy... nem is folytatnám... na jó... NAGYMESTERE. és ehhez képest TV-V ikerkaszt. szóval igenis vannak. de csak varázslóból lehet késöbb TV, mert a magas mágiát rettentö idö kitanulni. és a TV-k kb ötszáz évenként engednek betekintést egyvalakinek titkaikba...

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Sonnor-nál szerintem egészen más a helyzet. A lar-dor-i iskola által tanított mágia és a tűzvarázslók mágiája is godoni eredetű. Dorané kyr. A közös godoni eredet pedig néhol átfedéseket eredményez az alapanyagban. A tűzvarázslók mágiáját Sonnornak szerintem úgy tanították meg, hogy a különbségeket elmagyarázták neki... Tehát nem kellett egy teljesen új mágiát megtanulnia, csak be kellett építenie az eddig tanultakba, ill módosítania kellett. Ez is évek, évtizedek, de egyáltalán nem annyi, mintha laikusként kellett volna hozzáállnia. És még egy gondolat. Szerintem Ordanban számtalan olyan tűzvarázsló él, aki továbbfejlesztve a tanultakat, illetve a lar-dor-i tudást felhasználva képes a varázslói mágia alkalmazására is... Forrásanyag: A MAGUS alapkönyv példatörténete a tűzvarázslóval.

Link a hozzászóláshoz

Én (lévén felettéb ork párti vagyok) megpróbálkoztam a klasszikus udvari orkharcos - BM kombóval álá Jó széllel toroni partra... hasonló mentalitással meg minden... Nos, csúfos kudarcot vallottam... :?

Nem akarok nagyon belemenni az elötörténetbe, de...

...adott volt egy hajó, rajta egy másik Boszmesterrel...

...egymásra vadásztunk...

...ö 6. szinttel volt magasabb...

...meséljem még :lol: ...

Amúgy nem volt ez olyan egyértelmű harc mint amilyennek így elsöre tünne :roll: Ö nem tudta, hogy többel áll szemben mint egy büdös ork, és ezt próbáltam kihasználni [... ] mindent egy lapra, gondoltam... elöször egy villám juggatta ki a bundám, de túléltem... egy rontás, majd egy izzó idegek... a savfelhö meg sem kottyant... és akkor lesújtott a szakállas balta... :twisted: csak egy kicsivel kelett volna nagyobbat dobni... :(

Link a hozzászóláshoz

Semin. Lényegtelen, hogy ikerkasztú-e.. De amikor egyesek Tv/Ranagol pap kombót csinálnak, akkor verem a fejem a falba... a Boszmester egy fokkal jobb, de még így is BÕVEN a 0 alatt van... És ez még csak az EGYIK legégbekiáltóbb baromság az általam olvasott topicok között...

Szóval: Hajrá fiúk csak így tovább, ti NEM vagytoktok tápolósak, mert nektek a játék a lényeg (meg persze hogy betartsuk a szabályokat)!

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

Egyetértek az előttem szólóval.....

Kicsit meg kéne vizsgálni a karaktert mielőtt ikarkasztúsítjuk. Egyezni fog e a vallás, nincs e teljes ellentétben a két kaszt ( :? < > :twisted: ) stb..! Úgy is igen széles palettát találunk ha betartjuk a szabályokat. :D

Az ikerkasztú karakter jó 1-5. szinten. De aztán istenesen lemarad a többitől!

Nem biztos, hogy mindig táp!

Egyébként ti hogy számoljátok ki az ikerkasztú karakte szintjét???

Valaki összeadja a két szintet. Szerintem ez így kicsit nem jó.......

Nézzünk egy pédát:

Felér egy 7/5 szintű Fejvadász/Bm egy 12.szintű Fejvadásszal.??

Szerintem NEM. De lehet , hogy tévedek..

( Csak mikor modult mesélek kicsit ciki besorolni! )

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...