Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kérdések, kérések, vélemények az oldallal kapcsolatban - Mi micsoda?


Recommended Posts

Kedves Kalandozók!

Az megújult oldallal kapcsolatban itt tehetitek fel kérdéseitek és ugyanitt véleményezhettek. Amennyiben hibát találtok úgy azt Con Salamandernek vagy nekem küldjétek el pszi üzenetben.

A régi oldalon elérhető dolgok itt is elérhetőek lesznek, ezen megállás nélkül folyamatosan munkálkodunk. :)

Üdv. Antail

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

Még nem néztem körül, de a dizájn valóban ígéretes. A visszafogottságom oka az, hogy a rendszer nem fogadta el a régi jelszavamat, úgyhogy meg kellett változtatnom - ugyanarra. Ez egy kicsit kizökkentett a műélvezetből. :)

Ha lesz egy kicsit több időm, alaposan is körülszimatolok a megújult oldalon. Az első benyomásaim jók (csak, ugye, bejutni volt körülményes). :) 

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Az oldal új formája elsőre nekem kicsit fura  de szokható. A jelszó mizéria engem nem zavart. Viszont ami zavar azok az oldal sötét színei (fekete, szürke). Nem kellene ennyire komornak lennie, és a felső képen is lehetne egy "jó lovag" vagy valami más a középső harcos elég fura. Persze ez csak egy személyes vélemény. Természetesen a belefektetett energiákat én is köszönöm és örülök, hogy újra él az oldal.

Link a hozzászóláshoz

Csudaságososok lettünk.. még akkor is, ha az én képem összekeveredett a Tábor fedőnevű goblinéval ;) De azért sikerült visszanyerni az identitásomat :) A főmágusnak már mondtam, hogy ügyes, meg szép és okos volt ;) Illetve köszönjük az Álompasinak is, hogy ilyen szép oldalunk lett :) Überaquirkirályak vagytok :taps:

Link a hozzászóláshoz

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Régebben volt arra lehetőség a beállítások között, hogy a legutolsó hozzászólás legyen elől. Ezt az opciót most hol érem el? Nem találom.
Kezd remegni a szemem sarka, hogy minden fórumban el kell lapozni a legutolsó oldalra, és aztán le kell görgetni az aljára. :huh:

Tippeket várom! Köszi! :)

 

Link a hozzászóláshoz

Az egyetlen mód jelenleg, hogy a hozzászolásokat fordított sorrendben lásd a Démontekercs / Minden Aktivitás nézete, ha kifejtett re van állítva ott így történik. A másik titkos mód sajnos csak a monitor megfordítása. Amint a rendszer erre támogatást nyújt, majd kihirdetjük, de nincs a közeljövőben betervezve.

Link a hozzászóláshoz
15 órával ezelőtt-kor Antail írta:

Az egyetlen mód jelenleg, hogy a hozzászolásokat fordított sorrendben lásd a Démontekercs / Minden Aktivitás nézete, ha kifejtett re van állítva ott így történik. A másik titkos mód sajnos csak a monitor megfordítása. Amint a rendszer erre támogatást nyújt, majd kihirdetjük, de nincs a közeljövőben betervezve.

Köszönöm! Várok türelmesen. :)

 

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...