Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

Kérdések, kérések, vélemények az oldallal kapcsolatban - Mi micsoda?

Recommended Posts

Nagyon csinos lett az oldal.^^
Nekem bejön ez a sötét dizájn, s nem csak azért mert jól érvényesülnek a színes betűim. :D 
Esetleg oldalra valami kis minta, márványozottság, inda, agyvelő darabkák stb. még jöhet. Persze továbbra is ilyen klassz, visszafogott stílusban, például ,,vízjel" jelleggel.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Néha nehezebb megtalálni ezt-azt, illetve az ember hozzá is szokik a jóhoz... ami itt az online változat. 

Tervezek is valami struktúra-képet a kiegészítők még könnyebb megtalálásához. Kereső is van... és működik. 

Szerintetek mivel lehetne még inkább segíteni a navigálást a majd 2000 cikk között? 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Koszi a velemenyt, orulok, hogy tetszik! Sok munkank van benne!

Egyelore a mobilos tamogatas ki van kapcsolva, szoval ugyanaz latszik mobilon kicsibe, mint itt. Alul a tema atallithato defaultra, a mobilos bongeszeshez, ha valaki akarja. Az oldal mobilos verziojaval kesobbiekben szeretnenk  foglalkozni, amikor mar helyreallitasra kerultek a hatralevo fontosabb dolgok. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Megjegyzést fűznék a cikkekhez. Mivel a pdf-ek fix méretű ablakban vannak beágyazva a görgetés kissé körülményes. Attól függően, hogy hol van az egér és hogy a dokumentumban melyik odalon tartunk mást görgethető az egér görgőjével. Mostanában le- letöltögetem a pdfeket a könyebb kezelhetőség végett, de szerintem jó lenne, ha lenne egy gomb amivel teljes (böngésző) ablakban meg tudnám jeleníteni a cikket, vagy ha lenne egy link amin keresztül meg tudnám nyitni a pdf-et a böngészővel anélkül, hogy le kéne töltenem a cikket.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Csak én tapasztaltam azt az oldalon, hogy amikor mobilon belépek, akkor az asztali gépen kiléptet és újra be kell lépnem. Az otthoni és irodai gép között nincs összeütközés, de azt vettem észre, hogy androidos mobilon van. Ez elképzelhető?

Üdv

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

A "KÖVETKEZŐ ESEMÉNYEK"-nél (a nyitóoldal alján) több helyen "2018. július 4. szombat" szerepel mint dátummeghatározás. Aki egy kicsit is alapos, nyilván élből leveszi, hogy elgépelésről lehet szó, de szerintem érdemes volna azt a szombatot kijavítani szerdára. 

Jó táborozást minden résztvevőnek; sajnos én ezúttal sem tudok menni párhuzamos program miatt. Pedig Gánt amúgy is a szívem csücske...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szia bűvdudás,

köszi a visszajelzést, ez egy keretrendszer beli hiba, sajnos nem nálunk van a gond - azért sajnos, mert így kijavítani sem tudjuk. Jelezzük a motort szolgáltató cég felé. Szóval nem elgépelés, egyszerűen rosszul mutatja a felület (csak az oldal alján, ha belekattintasz az eseménybe, ott már helyesen szerepel). 

CS

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés