Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csevegő


Recommended Posts

Simán  Daelon.This is magic.

vagy a 3 fős csapatunk neve KM és mi is játszunk !

De igazából amíg nincs véglegesnek mondható KM csapat addig nem lesz kiírva.Sajnos közbejönnek dolgok 10-11 KM-nél.

Illetve lehet hogy a KM befizetési rész nincs már frissítve a csapatoknál van értelme úgy is.

Link a hozzászóláshoz

Huhh... Tervezek/szoktam vinni par játékot. 

Idên:

Castles of burgundy, Imperial, Brass, Terra Mystica, Imperial Assault, Pandemicre gondoltam... Ha valakit érdekelnek. Mindegyik zseniális játék. :D

Felon: igen idén is megy a Chutzpah... Ráadásul történelminek tűnő felállásban. (Bajban vagyok, ugye kibékûltünk?) ;)

Udv,

Kapi

On 2016. május 20. at 21:50-kor Venes írta:

Áh... én is ezt akartam írni. :P

No de, visszakanyarodva egy régi témára; társasozás érdekel még valakit?

 

Link a hozzászóláshoz
35 perccel ezelőtt-kor Kapi írta:

Huhh... Tervezek/szoktam vinni par játékot. 

Idên:

Castles of burgundy, Imperial, Brass, Terra Mystica, Imperial Assault, Pandemicre gondoltam... Ha valakit érdekelnek. Mindegyik zseniális játék. :D

 

Nagyon szuper - férfiasan bevallom, nem ismerős egyik sem. :) Szerintem tedd be, amihez kedved és helyed van és majd keressük egymást. Mi a kölcsön Heroes társast (úgyis vissza kellene már szolgáltatni a gazdájának, itt a remek alkalom rá), Red Novembert, Hanabit tervezzük vinni. ;) (Itt mellettem mesélnek csak ,,hallottam róla" szinten a Pandemicről, kooperatívat szeressük; jöhet.)

Link a hozzászóláshoz
16 órával ezelőtt-kor Kapi írta:

Huhh... Tervezek/szoktam vinni par játékot. 

Idên:

Castles of burgundy, Imperial, Brass, Terra Mystica, Imperial Assault, Pandemicre gondoltam... Ha valakit érdekelnek. Mindegyik zseniális játék. :D

Felon: igen idén is megy a Chutzpah... Ráadásul történelminek tűnő felállásban. (Bajban vagyok, ugye kibékûltünk?) ;)

Udv,

Kapi

 

Pandemic az jó :] , Terra Mystica -t csak láttam eddig alkalmam nem volt kiróbálni :]

Link a hozzászóláshoz

"-  A táborba, nem mindennapi fogyasztásra készített, csípős szósz koncentrátumok - vagy egyéb ipari készítmények - nem hozhatók.  "

Ennek milyen oka van? Tavaly ugye volt rá példa, hogy ilyet hoztak, de nem tudok olyan esetről, hogy ez problémát okozott, vagy kockáztatott volna. Természetesen elfogadom a döntést, csak érdeklődöm. :)

Link a hozzászóláshoz
On 2016. 06. 06. at 21:20-kor Kapi írta:

(Bajban vagyok, ugye kibékûltünk?) ;)

 

 

Bajban vagyol, hogy nem emlékszel :P  Pedig az is történelmi volt, ahogy megtörtént :)

 

Dekker: csak azok láthatják a nyilakat, akik arra érdemesek, és akiknek szükségük lehet menekülőútvonalra :) mint az aquircsászár új ruhája.. :)

Link a hozzászóláshoz
6 órával ezelőtt-kor TAO írta:

"-  A táborba, nem mindennapi fogyasztásra készített, csípős szósz koncentrátumok - vagy egyéb ipari készítmények - nem hozhatók.  "

Ennek milyen oka van? Tavaly ugye volt rá példa, hogy ilyet hoztak, de nem tudok olyan esetről, hogy ez problémát okozott, vagy kockáztatott volna. Természetesen elfogadom a döntést, csak érdeklődöm. :)

A taboraink kimagasloan jo tulelesi aranyt mutatnak amit szeretnenk fentartani, es inkabb elozolegesen kiszurni az esetlegesen kerdeses reszeket. 

A turorudievo versenyt tamogatjuk. :)

5 órával ezelőtt-kor Dekker írta:

Jól láttam, hogy az emeletre csak a feláldozhatóakat tették? A kiadott alaprajzon a földszinten zöld nyilak jelzik a menekülési irányt, míg az emeleten lévőknek nem javasolják a menekülést.

Ha menekulni kell a kastelybol, akkor mar ugyis keso. A hivatalos menekulesi utvonalakat a helyszini abrakon szukseges majd tanulmanyozni.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Szerintem írassunk kötelező tesztet minden táborlakóval az adott szobára vonatkozó menekülési útvnalakból, és gyakoroltassuk be az állományt az alapvető vészjelzésekre történő tevékenységek rendjére és a szükséges rendszabályok foganatosítására, ez legyen feltétele a beköltözésnek! Nem vállalhatjuk annak a kockázatát, hogy a mi lelkünkön száradjon akár csak egy bennégett kalandozó is... 

( :D ) 

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...