Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

Szószedet - vélemények, kérések

Recommended Posts

Udv!

Ez a tema szolgal arra, hogy leirjatok velemeyeitek a szoszedettel kapcsolatban. Olyan kerdesekre is valaszt varnek, hogy ki mikor hasznalja es hogyan? Milyen strategiaval probaltok egy kifejezest megkeresni, ha esetleg nem talaltok ra valaszt? Van olyan koztetek aki a szoszedet forrasat is fellapozza?

Koszonom, udv.

Antail

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Én nagyon örülök neki, már régóta vártam, hogy újra elérhető legyen, és a kereshetőség sokat dob rajta. Ugyan megvan offline formátumban is, ez a fajta filterezés többet tud nyújtani.

Az online Ynev térkép után ez lesz a leggyakrabban használt tool-om (a harmadik a névgenerátor). Mindhármat gyakran használom életút meséléshez. :)

Kudos!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ez altalanos problema. Jelenleg csak egy szelesseget tamogatunk a kalandozos designnal. Alacsony prioritaskent szerepel a dinamikus layout tamogatasa, amig van mas hasznosabb teendom, addig az hattarbe kerul.

- Az oldal aljan van egy olyan, hogy Tema. Ott ha atvaltod Defaultra, akkor tordeloset kapsz. 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
On 1/25/2017 at 11:33-kor tetra írta:

Szóval így néz ki nekem kb 4/7 képernyőre kicsapva a böngésző ablaka: http://imgur.com/a/084Fc

Egyfelől nem jól tördelődik az oldal layoutja, másrészt egyáltalán nincs tördelve a szöveg, ami nagyon megnehezíti az olvasást.

On 1/25/2017 at 13:13-kor Antail írta:

Ez altalanos problema. Jelenleg csak egy szelesseget tamogatunk a kalandozos designnal. Alacsony prioritaskent szerepel a dinamikus layout tamogatasa, amig van mas hasznosabb teendom, addig az hattarbe kerul.

- Az oldal aljan van egy olyan, hogy Tema. Ott ha atvaltod Defaultra, akkor tordeloset kapsz. 

@tetra Javitottam az olvashatosagon mobilon. 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés