Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

X. Lumina Cornu Asztali Torna és II. Kalandozók Napja


Recommended Posts

Üdv,

facebook-esemény: https://www.facebook.com/events/1799846330336700/
Információk:

A verseny időpontja: 2017.04.22.
A verseny helye: Jászfényszaru, Művelődési Ház

Regisztráció: http://kalandozok.hu/erion/lk2017
A jelentkezés határideje: 2017.04.14.

Rendszer: MAGUS, Első Törvénykönyv és kiegészítői 
(bővebben lásd karakteralkotás)

Karakteralkotás: http://kalandozok.hu/talalkozok/lk2017/lk2017_karakteralkotas.pdf 

A versenymodul címe: ÁRULÁS (by: Stephen P. Crowstone)

A versenyen INGYENES a részvétel!
A helyszínén a verseny ideje alatt BÜFÉ üzemel!
Korlátozott számban éjszakai elhelyezés megoldható.

Versenybírák: Raoul Renier, Jan van den Boomen, Eric van Dien

Díjazás:
1. Csapat Díj
2. Csapat Díj
3. Csapat Díj
Legjobb Szerepjátékos Díj
Legjobb KM Díj
Epic Fail Díj

PROGRAMTERV:
08:30-ig – Érkezés, majd azonnali regisztráció
09:00 – Szervezői - KM és csapat eligazítás 
09:30 – Nagytermi megnyitó és rövid bevezető
10:00 – A verseny kezdete
17:00 – A verseny vége
17:15 – Szünet, zárt értékelés, technikai átállás
18:00 – Értékelés, díjkiosztás
20:00 – Vacsora (még csak tervben van)
22:00 – V. Lumina Cornu Asztal Alatti Torna (szervező: MAMUSZ)
(Ez egy vidám iszogatós, játékos lazulás.) 

Szállást korlátlanul, ágyat korlátozott számban tudunk biztosítani
~20 kemping ágy. A fűtött Petőfi Művelődési Házban ezen felül bármelyik jelentkező megszállhat, ha hoz magával hálószerkót. (min: hálózsák, habszivacs, stb…) Ha jelentős az ott alvó, igény, akkor igyekszünk szerezni iskolai torna szőnyeget.

Ebben a témában lehet a rendezvénnyel kapcsolatban beszélgetni-kérdezni-ötletelni-csapatot szervezni.

 

Jó készülődést!

Link a hozzászóláshoz

Hát kicsit letört a vélemény a modulról a facebookon. Főleg, hogy a véleményező kérdéseit soha sehol nem tette fel 2 hónap alatt. Persze ez semmit nem jelent, hiszen ha valaki nem ért valamit, vagy kérdése, hozzáfűzni valója van megkérdezi, vagy hozzáteszi. És még ott van az is hogy "nekem akkor sem tetszik". De akkor is... Úgy éreztem azok akik kérdeztek mindenre kaptak választ, persze ez sem bíztos, hiszen lehet hogy nem akarta még egyszer feltenni. Ez mindenhol megesik még az iskolarendszerben is, nem akar butának látszani. Ezenkívűl vannak olyan problémák is, hogy a mesélő nem irányítja a kalandozókat, nem érezteti velük az idő múlását, igaz így nem maradnak le semmiről de a játék végtelenné vállik. Na de ezt nem írom máshová csak ide, mert mindeme eszmefuttatásnak a nagy része csak filozófikus elmélkedés, mert nem voltam jelen. Köszönöm.

Link a hozzászóláshoz

Crow,

 

szerintem egy jó modulötlet volt (lehet felhasználom még valahol), az alapvonalat megadta a meséléshez a többit meg lehetetlen összehozni, hiszen ha túlbonyolítod a KM-ek egy része el se olvassa. És minden csapat más irányba megy. Lehet őket terelgetni, de minden irányra nem lehet gondolni. Erre vannak a KM-ek akik szerintem jól megoldották a helyzetet. Akinek meg esetleg nem tetszett írjon jobbat. Sokan tudjuk, hogy nem egyszerű a többiek meg majd rájönnek ;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...