Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Hírek - minden ami az oldallal kapcsolatos


Szoktad olvasni a főoldalon a híreket?  

103 szavazat

  1. 1. Szoktad olvasni a főoldalon a híreket?



Recommended Posts

Üdvözletem!

Szeretnék mindenkit megkérni, hogy egysoros hozzászólásoakt mellőzze a fórumon, és külön szeretném Nefadart így mindenki előtt megkérni, hogy a "teljesen egyetértek" hozzászólásait fejezze be, mert már kicsit unalmas nekem, és szerintem másoknak is, ha 3 hozzászólásból 3-ban teljesen ugyanez van.

Persze vonatkozik másokra is, szóval akinek inge vegye magára.

Köszönöm:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Szeretnék mindenkit szépen megkérni, hogy táppal és egyéb dolgokkal kapcsolatos írásait mellőzze a fórumon, mert unalmas, mindenki másképp játszik, máshogy szóval a táp az relatív, unalmas folyton azt olvasgatni, hogy itt ez úgy tápol az meg úgy amott, ez ilyen az meg olyan tápos, mindenki ugyanazt mondogatja és a maga igazát vallja. Ez tényleg egy olyan téma ami kimeríthetetlen és lehetne róla évszázadokig mesélni, de mi értelme? Senki nem lesz előrébb azzal, ha erről beszél. Én egy fórumot szeretnék mindig olvasni, nem pedig egy értelmetlen témanélküli káoszt...

Szóval témáhűen írjatok mindenhova, és ha valamit kijelentetek azt indokoljátok, ha kérdeztek írjátok oda, miért vagytok rá oly kíváncsiak.

Törekedjünk az igényességre, kérek mindenkit!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Visszaatértem hát, külföldről, megtörve, de még élve.

Az az 1 éves csak a domain azaz kalandozok.hu címre vonatkozik, az nem egyezik meg oldal szülinapjával.

Ha valaki kérdezi miért, csak, hogy minden időszakban legyen valamit ünnepelni, a fenti hozzászólások áthelyezésre fognak kerülni, beleértve ezt is.

Holnap lesz frissítés is,

üdvözlettel:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Mindenkinek!

A fórum szabályzatában egy kis módosítás került be, innentől kezdve egysoros hozzászólások automatikus szűrésre kerülnek azzal, hogy nem lehet 166 karakternél kisebb hozzászólást írni a fórumra.

Kérek mindenkit, hogy továbbiakban is mindenki számára hasznos informális hozzászólásokat írjon!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Mindenkinek!

Nos, akkor ezzel a hírrel, másodszor újjáélesztettem a fórumot, igaz sajnos az elmúlt két hét hozzászólásai eltűntek, mert a háborúkban vannak veszteségek, ezekért elnézésetek kérem.

Remélem a jövőben nem fog hasonló eset előfordulni és azt is remélem, hogy ez a kis kiesés nem veszi el a kedveteket a fórumozástól!

Ha bármivel kapcsolatban kérdésetek lenne, akkor antail@kalandozok.hu-ra írjatok!

Kellemes Fórumozást!

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Mindenkinek!

A fórumon ismét működik az avatarfeltöltés rész /avatar: bal oldalt a kis többnyire arckép/, Mindenki elérheti a Létkódexben.

Az avatar kritériumai:

Fájlformátum: jpg, gif

Fájlméret maximum: 8125 Bytes azaz 7,9 Kbytes

Szélesség maximum: 80 pixel

Magasság maximum: 120 pixel

Kellemes Fórumozást!

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem Mindenkinek!

Hát elmúlt 2 év mióta csinálom az oldalt, szép idő, remélem még sokszor ennyit fogunk együtt eltölteni veletek itt.

Oshram jóvoltából újra olvashatjátok az oldal Kalandmodul részlegét, mert feltöltögeti azt a körülbelül 45 modult, ami régen is kinnvolt.

Felkerültek a galériába a Schlossberger Kastélyról készült képek, itt lesz a Nyári Tábor, érdemes nézegetni.

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem Minden Új és Régi fórumosnak!

Kérek most is mindenkit, hogy fórumról mellőze az egysoros értéktelen hozzászólásokat, mert ezek törlésre kerülnek továbbá ugyancsak kérek mindenkit, hogy témahűen írjon az egyes témákba!

Erre sajnos, időnként fel kell hívnom a figyelmet, mert elfelejtődik, illetve az új fórumozók még nincsenek tisztában az elvárásokkal.

Kérem ezekre figyeljetek oda!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Remélem Minden kedves fórumosnak feltűnt a fórumba épített kis dolog, amit a fórum főoldalán láthattok! 8)

A szóanyagot az Ynev Szószedete részből olvassa ki számotokra, melyet Con Salamander gondoz!

A Világ RPG hírei rész újdonságait pedig Nesire és Scylla jóvoltából láthatjátok!

Remélem Mindenkinek tetszik!

Üdvözlettel:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Mindenkinek!

Fórummal kapcsolatban szólna hozzászólásom:

Mindig kérem és mondom, hogy egysoros érdektelen, esetenként érdektelen személyes hozzászólásaitokkal ne bombázzák azok a fórumot akik ezt teszik. Egeret max 5 centivel kell odébb tolni, hogy a privát üzenetre kattintsatok, ha egyvalakinek válaszoltok, esetleg köszöntök.

Kérem továbbá minden olyan fórumozót, hogy aki azt hiszi, vagy nem tudja magáról, de úgy viselkedik, mintha körülötte forogna a világ, hogy legyen tekintettel másokra és gondolja át, hogy a hozzászólások elolvasása után mit gondol más fórumozó róla...

Mindenkitől elnézést kérek azért, hogy ilyen hozzászólás írására kényszerülök, a delikvensek, ha nem fejezik be morálisan romboló tevékenységüket, privátban is meg lesznek keresve.

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

A fórum történetében ilyen még nem fordult elő, de most:

HAHA - nevű felhasználó, regisztrációja és hozzászólása miatt ki lett tiltva a fórumról /számítógépéről nem tudja elérni többé a fórumot/, továbbá felhasználóneve is törölve lett.

Remélema jövőben nem fordul többé ilyen, a kellemetlenségeket melyeket okozott azokért elnézést!

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Egy kis fórumstatisztika:

Hozzászólások száma: 24977

Hozzászólás száma naponta: 38.17

Témák száma: 227

Témák száma naponta: 0.35

Felhasználók száma: 688

Felhasználók száma naponta: 1.05

Fórum indulása: Csüt. Szept. 04, 2003 11:22 pm

Fórum indulásra az nem valós időpont mert ami itt látható az csak egy szervercsere. A fórum valójában az Úr 2003 évében indult. 1,5 év alatt közel 25 ezer hozzászólás nem rossz, főleg úgy, hogy állandóan törölgetünk -ha szükséges-.

Üdv:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...