Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Hírek - minden ami az oldallal kapcsolatos


Szoktad olvasni a főoldalon a híreket?  

103 szavazat

  1. 1. Szoktad olvasni a főoldalon a híreket?



Recommended Posts

"...s eme esemény után eljő vala a megújulás éve 3702. Az égi együttállás és holdpályák ekkor mutazkoznak a legideálisabbnak. A földben már nagy munka folyik egy virágzó, szép új birodalom tervei vannak kibontakozóban... De mindez titokban. Eljövén vala a forró évszak és fény derül hát a sötétség leple alatt végbemenő, többhelyen mágiával átitatott munkára..."

egy Pyarronban talált tekercs részlete

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Előre mutatva fórumos fejlesztésre:

Egykét hónapon belül az avatarok újra lesznek rendezve, ez annyi kellemetlenséggel fog járni, hogy minden avatar törlődni fog, mindenkinek újra be kell állítania a sajátját és az egyedi esetekben pedig újra fel kell tölteni. A fórumnak avatar szempontból is szeretnék arculatot kölcsönözni, így egyes avatarok használata nem lesz majd lehetséges.

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Archiválásra került a 2005-ös Téli Tábor fórumcsoportja, a témák megtalálhatóak a találkozók / Téli Tábor 2005 rész alatt elérhető gyűjtőhelyről ill. a temetőből.

Felraktam továbbá a galéria részbe a 2004-es Nyári Tábor Cz által készített képeit! (Felkerült még NYT2005 Gem Kapocs; BYCS képei) Mindez mind a galériába! 8)

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Avatargaléria újra elérhető, innentől szabadon választható belőle minden kép. A képeken még történni fognak grafikai módosítások, de ezek számotokra csak megjelenítésben fognak majd mutatkozni.

Megszüntettem az avatarok távoli elérése funkcióját, ez a továbbiakban a könnyebb ellenőrizhetőség miatt lesz így, tehát aki saját avatart akar feltenni annak mindenképpen felmásolja a szerverre a rendszer az avatarját.

Megnöveltem a feltölthető avatarok méretét helyfoglalásban, mostmár 10kbytes-os a méretmaximum. (eddig 8 volt - igen esetenként sokat számít)

Következőekben cenzúrázva lesznek az avatorok: ez annyiban merül ki, hogy csak fantasy témájú avatar kerülhet fel, lehetőleg arckép jellegű. Dinamikus mozgó avatarok szinte kizárva. (A mozgó dolgok elragadják a figyelmet és zavaróak is.)

További kellemes böngészést és elnézést a kellemetlenségekért!

Üdvözlettel,

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Nem szeretném ismét tiltani a fórumon a linkek használatát, így kérek mindenkit, hogy ne linkeljen be más oldalakat. Ha valaki kíváncsi valamire azt küldje el neki pszi üzenetben.

Aláírások végén ugyancsak ne használjatok linkeket.

Hogy miért? -> Regisztráció - Felhasználói szabályzat.

Köszönöm, üdv.

Link a hozzászóláshoz

Udv,

bar nemsokara ugyis teljesen megujul a forum, megis nekiallunk egy kicsit rendbeszedni a mostanit.

A ritkan hasznalt topic -ok a temetobe kerulnek az ottani regi beirasok pedig torolve lesznek.

Amennyiben valakinek problemaja illetve javaslata van egy adott topic athelyezesevel kapcsolatban ugy nyugodtan keresse meg Antailt vagy engem.

Udv

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...