Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

M.A.G.U.S. Csapatkereső - Szervező

Recommended Posts

Sziasztok. Ha valaki említette az online felületen való csatlakozást,én abban szívesen részt vennék. Jelenleg facebook fiókom van, nem tudom, hogy megfelel e a célnak. Ott viszonylag könnyen elérhető tudok lenni, már ha éppen nem dolgozom. Sajnos, hosszabb távon a személyes csatlakozást úgysem tudnám teljesíteni az eléggé változékony munkaidők okán. De online örömmel részt vennék benne. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Budapesten keresek csapatot. Kizárólag MAGUS szerepjátékkal játszottam eddig, hosszú életutakat. 12 éve játszom megszakításokkal. 

Most kezdek belemélyedni az oldalatokba és tetszik. Azt nem találom, hogy ki, hol és mikor szokott játszani.... Olyan sok infó van itt! :) Kicsit még elveszett vagyok.

Szívesen elmennék csak hallgatónak is, mivel szeretném látni, hogy másoknál hogyan zajlik egy játék. (Elképzelhető, hogy KM-em egyedi stílusa egészen más volt, mint ahogy Ti játszotok, így félek kicsit a becsatlakozástól.) Ami biztos, hogy csapatjátékos vagyok.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
On ‎2019‎. ‎08‎. ‎04‎. at 9:57-kor Kate írta:

Mi Fehérváron játszunk. Sztem elég aktívan, több KM-mel, több karakterrel. Szívesen látunk új tagot is akár ;)

Szia!

Hétvégenként játszotok? ETK vagy UTK szerint?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Betöltés...

• Új...