Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Magus Enciklopédia szerkesztőt keresünk


Recommended Posts

Üdv néktek!

A Magus Enciklopédia projekthez keresek önként jelentkezőket, akik szeretnének segíteni az anyagfeltöltésben.

A wiki célja olyan kereshető tudástár készítése, ami könnyen elérhetővé tesz bármilyen karakteralkotáshoz valamint mesélőnek és játékosnak játékhoz szükséges információt.

Nem célunk Ynev történelmet online megörökíteni, de persze minden játékhoz releváns információ felkerül majd. Kultúrkörök stb...

A jelentkezés feltétele, hogy személyesen ismerj legalább egy tanácstagot: https://kalandozok.hu/staff/ . Pl. ha valaki már volt táborban az nagy valószínűséggel ismer.
Jelentkezni itt, vagy pszi üzenetben lehet. A válasz minden esetben pszi üzenet lesz.

Maga a wiki előbb utóbb publikus lesz, valamilyen formában. Egyenlőre csak a szerkesztők láthatják.

;-)

 

Link a hozzászóláshoz
2 órával ezelőtt-kor tetra írta:

Egyelőre. Ha már wikit írtok, figyelj a nyelvi szintre!

Soha B) majd valaki más, aki ért hozzá.

1 órával ezelőtt-kor Cundior írta:

Én azt nem értem, hogy miért van feltétele a jelentkezésnek. Olyan sokan szeretnék a szabadidejüket gépeléssel tölteni és olyan nagy érte a fizetség, hogy szükséges szűrni az embereket, az önfeláldozó munkára jelentkezőt, de tanácstagot nem ismerőt pedig visszautasítani?

Ennek technikai oka van. A wiki jelenlegi verziójában nincs rendes verziókövetés. Ebből kifolyólag bárki törölgethet a wikiből anélkül, hogy a törlés visszaállítható lenne.

Ha majd lesz verziókövetés mások is jelentkezhetnek majd.

Link a hozzászóláshoz
1 órával ezelőtt-kor nekdolan írta:

Ennek technikai oka van. A wiki jelenlegi verziójában nincs rendes verziókövetés. Ebből kifolyólag bárki törölgethet a wikiből anélkül, hogy a törlés visszaállítható lenne.

Huh, na ezt hogy sikerült? Számtalan wikiszoftver van amik működnek out of the box, mi indokolja egy másféle használatát?

Link a hozzászóláshoz
8 perccel ezelőtt-kor tetra írta:

Huh, na ezt hogy sikerült? Számtalan wikiszoftver van amik működnek out of the box, mi indokolja egy másféle használatát?

Minden wiki szoftvernek megvan a jó és kevésbé jó tulajdonága. Úgy értékeltem ennyi rossz belefér tekintetettel arra, hogy alapvetően a táborlakóknak készül a wiki.

Nem közös megegyezés volt. Ez az én projektem, ha valaki kételkedett volna ebben.

Dorani magiszter és Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...