Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Általános beszélgető


Recommended Posts

37 perccel ezelőtt-kor Sir Thomas írta:

Szerencsés események közrejátszása folytán van reális esély, hogy egy napra (péntekre) lejussak a táborba. Este ez egy játékot jelenthet, de egyben azt is, hogy szállás után kell néznem. Fogok még találni?

A biztonsag kedveert minden szallast lefoglaltunk 10km-es korzetben, hogy ha megis tudnal jonni, akkor legyen fekhelyed. :zzz:

Sir Thomas, Niobe és Bitschak kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
38 perccel ezelőtt-kor Sir Thomas írta:

Szerencsés események közrejátszása folytán van reális esély, hogy egy napra (péntekre) lejussak a táborba. Este ez egy játékot jelenthet, de egyben azt is, hogy szállás után kell néznem. 

Szuper hír! Ha élelemes lennék, akkor most minden helyet lefoglalnék az ominózus játékban és aztán gátlástalan jegyüzér módjára készpénzre váltanám a helyeket. ;)

Link a hozzászóláshoz

Micsoda váratlan kedves hír így kora reggel! Én itt jó csapatkapitány lévén nézegetem rendszeresen a weboldalt, és mit látok: SirTormot!

Konkrétan Gábornak két helye is van a táborban. Ha a kedves szervezők mégsem találnak Neked helyet, akkor az egyiket biztosan átadja. Ha még Hulla nem foglalt le Nálad minden helyet, akkor én is szívesen jelentkezek az ominózus mesére. (Hacsak nem a régi Chult-os csapatnak mesélnél). :)

Link a hozzászóláshoz
2 órával ezelőtt-kor Kata írta:

Konkrétan Gábornak két helye is van a táborban. 

Szia Kata,

 

ez a varázslat az engedélyezett szabálykönyvekből való? Hogyan lehet Gábornak két helye a táborra? Csak azért kérdem, mert a szálláshelyek és tábordíjak szervezése nálam fut össze, és erről én nem tudok. :unsure: Felvette a helyszínnel a kapcsoaltot és direktben foglalt még egy szobát magának a fogadóban? :unsure: 

Amúgy vannak üres ágyak még a turistaházban, úgyhogy biztosan lesz egy szabad fekhely neked, @Sir Thomas .

 

Link a hozzászóláshoz

Fiúk, én semmit nem értettem félre! Gábornak mindig van helye az ágyában ;). Hogy ez engedélyezett mágia vagy sem? Hmmm. Remélem igen! 

Félretéve a tréfát, én még úgy tudtam, hogy nálunk is van helye meg a KM-eknél is. De most már tisztult a kép. Egy helye van. Hogy hol, az nekem még nem teljesen világos. Majd lesz valahogy, nálam tuti lesz helye. De szerencsére SirTomnak is lesz hol aludnia, ahogy látom. :)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a visszajelzést, akkor nem aggódom. Ha van ágy a táborban, akkor az lenne a nyerő, a fene akar éjjel (hajnali 2-3 felé, ahogy be szoktuk fejezni a játékot) még botorkálni másfelé. Szállásdíjat természetesen intézem, de gondolom ezt akár a helyszínen is kezelni tudjuk. 

A lényeges kérdés persze a játék, ezen még agyalok egy kicsit. Tudjátok, hogy a Kult nagyon a szívemhez nőtt, alapvetően az van előnyben (bocs mindenkitől, aki nincs benne), de azért ez még alakul a fejemben. Van még tehát egy kis idő, addig még agyalok a dolgon. Rövidesen ezzel kapcsolatban is visszajelzek. 

Antail, CS: Nagyon köszi, respect!

Hulla: Hiába no, az évek és a rutin.

Gabor: Ha nem gond, nem a te ágyadat választanám. :) 

Kata: Nem is értem, hogy miért Gábor ágyá(ai)t ajánlod fel?  :P

Owden: OK, akkor ezzel sztem ez el is dőlt. Ott a helyem! :D

Egs, 

ST

Bitschak, Niobe és Owden kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
20 perccel ezelőtt-kor Sir Thomas írta:

A lényeges kérdés persze a játék, ezen még agyalok egy kicsit. Tudjátok, hogy a Kult nagyon a szívemhez nőtt, alapvetően az van előnyben (bocs mindenkitől, aki nincs benne), de azért ez még alakul a fejemben. Van még tehát egy kis idő, addig még agyalok a dolgon. Rövidesen ezzel kapcsolatban is visszajelzek. 

Ezért nem is csápoltam, amikor láttam, hogy mégis jössz de csak egy napra. Bevallom, irígység járta át a szívem, mert tudtam, hogy akkor EP-nek nem lesz hely.

De azért örülök, hogy lenézel :mrgreen:

Bitschak és Sir Thomas kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
4 órával ezelőtt-kor Felon írta:

Sajnos én is elég önző vagyok.. szal a Kult, az Kult.. bocsi mindenkitől.. ;) Szeretnénk igen, szeretnénk :)

A mi szobánkban is van hely, egyébként, bár az tény, hogy Owdenéknél több ágy van szabadon. De több horkoló is :D

Maximum kettő :)

Egyébként is Tom már hozzászokott a mi horkolásunkhoz :D

Sir Thomas kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
22 órával ezelőtt-kor Sir Thomas írta:

Azon is agyalok egyébként,  h még  korabbra vegyek jegyet,  de ahhoz nap kozben tudnom kell dolgozni,  amihez egy jo wifi kell, es viszonylag nyugis kornyezet. Feltetelezem,  h ez megoldhato azert a taborban. 

Valoszinu nekem is kell dolgozni, csak ugy engedett el a nagyfönök, mert amugy - szerinte - nem szerencses idöben megyek 3 nap szabira. Szoval nalam lesz wifi, persze nem korlatlan, de gondolom nem is filmeket akarsz streamelni. 

Sir Thomas kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...