Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Shadowrun 5.0 dupla kereszt - péntek 6-a


Recommended Posts

Régen jelentkeztem szóval beírom ide a játékot megelőző infó

Mindenkinek csörög a mobilja van szám a kijelzőn, ha felveszik és miért ne:

- Jóestét kívánok, Mr Fox vagyok és egy megbízásom lenne az ön számára. Kicsit utánna jártam önnek és tudok pár dolgot aminek köszönhetően hívom önt. Az ön képességei nagyon megfelelnének a megbízómnak, de a munkát inkább személyesen tálalnám önnek itt Seattleban a Washington tó melletti parkban az Union kikötőnél este 8-kor a 3-ik sakkasztal mellett, lesz még pár ember magán kívül, kérdésekre ott válaszolok.

Majd megszakítja a vonalat.

Szóval a karakterek mellé szeretném ha mindenki elmondaná, hogy és mikor érkezik a találkozóra? Lehet egyébb kérdés is, persze csak olyan ami megszerezhető infó olyanra válaszolok.

Szóval a játékot ezzel a megbeszéléssel kezdjük.

Link a hozzászóláshoz

Én első körben megnézem, hogy tudom-e azonosítani a hívás forrását (azt mondtad, van szám, ez jó kiindulási alap). Aztán végigtúrom a shadownetet, hogy erről a figuráról van-e valami, a hangmintát elemezgetem/felteszem azonosításra (mert persze a médiacenterem rögzít mindent).

Aztán gyorsan körbenézek, milyen bekamerázása van a találkahelynek, és tömegközlekedéssel érkezem, valószínűleg kicsi hamarabb, mint kell, mert a tömegközlekedés megbízhatatlan.

Catsmile kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Vegigturom a kontaktjaimat a faceneten es megnezem van-e valami Mr. Foxrol. A nev eleg gyakori ezert keresek az ismerettsegi korben.

A helyszinre mar napfelkeltekor kimegyek, a park tokeletes egy egesz napos meditaciohoz, yoga es harcmuveszet gyakorlasahoz. Ezen aktivitasok kozben folyamatosan szemmel tartva a kornyeket es az odaerkezoket. Amikor osszegyult par ember, akkor felgongyolitem a yoga matracot es odasetalok, mintha csak egy yogas hippi lennek.

Link a hozzászóláshoz

Biztos van némi kapcsolatom az előző munkákól, náluk kérdezősködöm, hogy a cím és a név kombinációja mond-e valakinek valamit. Ha jól sejtem nem fog, szóval a B terv, hogy a szokásos elővigyázatossággal megyek oda. Ez annyit takar, hogy a helynek milyen sajátosságai vannak, illetve hogyan tudok onnan lelépni, ha arra kerülne a sor. 

A találkára motorral érkezek, de azt máshol hagyom, persze amennyire lehet, a közelben, de biztonságos helyen. A sisakot fenn hagyom az utolsó pillanatokig, nem nagyon érdekel ha feltűnő, az sokkal inkább érdekel, hogy addig ne mutassam a pofám, ameddig nem muszáj :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...