Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Recommended Posts

- Mire jó egy olyan rendszer, amivel sosem játszott még senki?

- Például, hogy Te lehetsz benne az első!

 

Annak apropóján, hogy a múlt héten egy rajongói pályázatot megnyert ez a koncepció, időszerűvé vált, hogy élesben is megmérettessék. Így a Nyári Tábor alkalmával - csütörtök este - szívesen mesélnék benne néhány (max 5 fő) bátor önkéntesnek egy könnyed, rövid kalandot Yneven. 

 

A részvételhez egyáltalán nem feltétel a rendszer ismerete, de akit érdekel, alább elolvashatja a dolog apropójául szolgáló pályaművet. Terveim szerint az anyag bővített verziója lesz ott a játékalkalmon, de azért teljesen kész Szabálykönyvre ne számítson senki. Azt is fontos leszögeznem, hogy NEM egy közös ötletelésre, rendszerkedésre, hanem egy hétköznapi komplett játékra invitálom az érdeklődőket. 

 

A kaland egy átlagos kalandozócsapatra lesz szabva. Szóval a szélsőségek kerülendők. A jelentkezőktől kérem, hogy ennek alapján alább adják meg előzetes karakter koncepciójukat is. 

 

ALFA TEAM (Karakter) (Csütörtök_este)

  • Nekdolan (Főnix)
  • Jadis (Arel-pap)
  • Vassi (Tolvaj<dzsad>)
  • Owden (Varázsló)
  • Bitschak (Bárd)

 

BÉTA TEAM (Karakter) (Szombat_délután)

  • Lozartan (Gladiátor Udvariork)
  • Messor (Varázsló)
  • Kriszta (Domvik-pap)
  • Tetra (Tolvaj)
  • enigma (???)

 

A csapat teljessé vált. Készülvén a váratlan szituációkra, ezek után már csak tartalék játékosként tudom az új jelentkezőket előjegyezni. 

 

Üdv,

H.

M_Patch.pdf

Link a hozzászóláshoz

Jövök én is :)

Erkölcsösebb csapat esetén egy kóborló lovagot hoznék aki a lovagrendjének utolsó életben maradt tagja és keres egy nemes célt amiért meghalhat.

Erkölcstelenebb csapat esetén egy dzsad tolvajt hozok aki minden rosszban benne van, és bónusz, hogy béna akcentussal beszélek játék közben amikor dzsadot játszok ;)

Link a hozzászóláshoz

Mindenképpen.

Karakternek mindenképpen valami harcorientált figurát hoznék, aki szereti testi fenyítéssel és vérontással megoldani a problémáit, nem feltétlenül gonosz, csak mindent szögnek néz a kalapács (mind formára, mint idegsejtek számában hasonlít hozzá, és kemény is) fejével.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

 

Köszönöm a jelentkezéseiteket. A szabad helyek ezzel be is teltek.

Jadis, kérlek dönts, melyik (szerintem pyarroni) isten papja szeretnél lenni. 

Tetra, milyen fegyverforgatóhoz lenne kedved?

Owden, számodra szabad a pálya, a többiek olyan jól lefedték a dolgokat. (Ha kérhetek annyit, ne légy slan! Egy varázslónak, az új mozaikmágia miatt, ellenben kifejezetten örülnék.)

 

Üdv,

H.

Owden kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Most bennfentes infók alapján döntsek? :mrgreen: Az biztos, hogy slan kardom lesz!!

Amúgy nem tudom, milyen csapat lesz? Gondolom ha lesz (feltételezhetően pyarroni) pap, akkor nem gorviki lándzsás lesz. Csatatéri fegyvert (pallos, alabárd, ilyesmi, bármi, amivel nem tudsz leülni az ebédhez) nem tudom akarjak-e.

Milyen értelemben legyen "milyen" a fegyverforgató?

Link a hozzászóláshoz
9 órával ezelőtt-kor Owden írta:

Nem vagyok rutinos magus játékos, de bevállalom a varázslót :)

Csak neked, csak most!

Ez bőven más lesz, mint az ETK mozaikvarázslója, szóval még külön előny, hogy nem vagy rutinos MAGUS játékos. És persze előre is köszönöm! ;)

 

11 órával ezelőtt-kor Lozartan írta:

Kedves Hulla!

Szombat délutáni szabad sávban mesélsz még egy csapatnak? Kellene a teszteléshez. :)

Ha igen, elsőként jelentkezem. Nagyon tetszik a fejlesztésed.

Erre nem merek kapásból rábólintani. Első körben nézzünk körül, van-e még egyáltalán további érdeklődő. ;)

 

Üdv,

H.

Lozartan és Owden kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2018. 06. 07. at 8:49-kor Lozartan írta:

Kriszta is játszana, akkor már hárman vagyunk! :) 

Én egy udvari ork gladiátort hoznék, Messor1983 testőrét. Kriszta valami gyógyító papnőt mondott.

Már csak egy szerencsevadász kéne a csapatba és meg is van a klasszik felállás. :D

Egyrészt elég fáradt leszek már szombatra, másrészt viszont lehet csak egy év múlva lesz megint alkalmam élőben tesztelni. Ráadásul ekkora lelkesedésnek nehéz ellenállni. Szóval próbáljuk meg! ;)

Lozartan kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...