Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték

Recommended Posts

Sziasztok!

Szia bűvdudás!

Megvédeném Kate-t, mert nem gondolom, hogy az ő terve kockázatosabb lenne, mint amit felvázoltam, sőt szvsz sokkal kevésbé rizikós mint az enyém. Annyi, hogy én levágom a tehenet, ő pedig többet megfej. Az enyémben az a veszély, hogy feltűnő és a bosszúért érdemes messzire menni. Az övében meg a nagyobb esetszám, ami azért annyira nem feltűnő, főleg ha rövid ideig csinálja és lelép, már ha több esetről van szó.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
58 perccel ezelőtt-kor Rodrigo írta:

Megvédeném Kate-t, mert nem gondolom, hogy az ő terve kockázatosabb lenne, mint amit felvázoltam, sőt szvsz sokkal kevésbé rizikós mint az enyém.

Hali, Rodrigo!

Tökéletesen egyetértek. A tiéd az ő konstrukcióját tolja ki a talán legszélsősőgesebb irányba, így a kockázata hatványozott. Pláne, ha többször is eljátssza különböző helyeken;  Orwellának tetsző zűrzavar keltésére - és ellenséggyűjtésre - azonban ideális. :) 

Továbbgondolva: alkalmas lehet egy városi szintű szervezet (kereskedő-, kézművescéh vagy ehhez hasonló kaliber) hatalmi rendszerének szétzilálására - valamilyen komolyabb csapást, beavatkozást előkészítendő. 

Rodrigo kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Túl sokat nem érsz vele, hogy láthatatlan voltál. Az első parancsot már kiadtad, ergo felfedted magadat. Ennek hosszabb távon lenne értelme, "egyparancsosszerencsétleneknél", csak hogy preciz legyek.

Igazából, nem csalódtam a felszólalókban, ketten összedobták 60%-ban, hogy mire gondoltam.  De, hogy hagyjak neked is esélyt a tp, szerzésre. Nem mondom el mi a maradék 40%.

Nem is értettem, miért erőlködtök annyira azon, hogy plusz 1-2%-al adhassátok el a cuccot, teljesen felesleges, és hatásfokát tekítve pocsék is. Ráment erre  egy fél összeülés. Ha ezt végig játszúk a : páncélkováccsal, a bőrmívessel, a kardkováccsal, a patkolókováccsal, a szabóval, a pincemesterrel piha. Mikor fognak a többiek játszani, nem vagyok elrontója annak, hogy kiéld magad, és egy kis perverz örömet is okozott, hogy végre intrikálni probáltál, de ne veled menjen el 3 összeülés. + Mindezt a szépségem egy erioni ékszerésszel tette, még jó fej is voltam, hogy csak egy mágikus ajtót, önmükődő riasztót, és PSZI NÉLKÜLI erioni öröket raktam be. Itt is bezártad magad a helységbe és kicsin múlt, hogy ne búkjál le és ne lincseljenek meg. A többi kereskedő már nehezebb dió,  ill nem is biztos, h 1 kereskedő mindent fel tud vásárolni.

Van 3-as értékbecslésetek, a lovag asszonyának van pénzügye, nem jöttök ki ti sehol se olyan szarúl.

Ha meg már végig szenvedted ezt a historiát, minek adnád el neki a cuccot?! Lazán elvettem volna minden ékszerét és pénzét! Oszt eladom máshol! No de ez se kifizetődő aranyom, hisz 20 nap múlva lejár a csók,  mi van ha neadja isten kapcsol, hogy mágia áldózata lett?

Rodrigo kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Igazából direkt néztem az időt, mert tudtam hogy vissza fogod emlegetni, de bocsika, 25 perc volt az egész, a több mint 3 órából. :)

És azt is ecseteltük miért akarjuk a legjobb áron eladni, mert nagyon deficites a bevételünk a területünkön.  

Erionba nem mernék olyan nagy fokú kizsákmányolást, azért az veszélyes lenne. 

Köszönöm a válaszokat egyébként! :)

Sok tetszett belőle :)

Rodrigo kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Tudom, hogy deficitesek vagytok, csak túl erőlköditek a haszon szerzést. Én kínáltam lehetőséget a rokonság álltal az meg nem kellett, a piacos verziod 1-2 alkalommal elmegy, de folyamat eljátszani, nagyon fárasztó, feltünik + 2-3 alkalom után csödbe kergetitek vele a kereskedőt. Nomeghátottvanazis. Hogy az erioni kereskedő negyedben, nem kispályások vannak, mint mondtam még jó fej is voltam.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Csak szolok hogy nem erdemes az összes ékkövet eladnotok.parat erdemes megtartani.kisebbeket.Ezt Con Salsmandertől lestem el.pl.ugye egy toroni arany nem mindenhol er egy konnyed lakomat van ahol halotti tor a vege.Mig pl. egy kis smaragd a hajoskapitanyanak es kerdes nelkul visz ahová szeretned.plusz civilizalatlan barbaroknal is mukodik.

Kate, Rodrigo és Darabolo kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Csatlakozom Sneer-hez.  Amúgy nemcsak fizetőeszköznek jó az ékszer, hisz minden hölgynek szüksége van szépsége hangsúlyozására vagy hiányának ellensúlyozására (nyilván ez esetben is az előző opciót emlegetjük) optikai tuningra. A parti hölgytagjainak evidens hogy jól jön, de a vállalkozóbb szellemű férfiaknál is jó ha van (esetleg parfüm is), hisz rengeteg hölgynél kell bevágódni. (Jó, ha van érzéke a karakternek a kinek mi áll jólhoz, vagy valaki aki segít ebben.) Olykor a hölgy konkrét kegyeiért (nemcsak az egészségügyi levezetésről beszélek), olykor a hálójukban lévő férfiak befolyásolása miatt (a hatalommal rendelkező férfiak jó részének van felesége, szeretője és szinte mindnek van anyja ;) ). Amúgy a parfümön túl az igazán vállalkozó szelleműek méregfiolákat is tarthatnak, bizonyos bölcs hölgyek azt is tudják használni (és értékelni). Nyilván ez utóbbi esetben praktikus ha a karakter jellemében nem szerepel a káosz mellett az élet.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés