Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Segítségkérése a játékhoz

Leenarya

Recommended Posts

VÁLASZ

Nem zárják ki egymást, csak (szerintem) egyszerre nem lehet őket alkalmazni. Például a Harcművészet harcértékeivel küzdve, nem kapsz kiütés bónuszt, vagy nem tudsz lebírkózni valakit. Ez persze nem szerepel a szabályok között, de én így tartom logikusnak.

Viszont az ÚTK harművészstílusai roppant fantáziátlanra sikeredtek. Ajánlom a Rúna magazinban írtakat inkább, de én ki is dolgoztam saját iskolákat, amire mindenkit bátorítanék, mert jobb megoldás, mint pusztakezes harcot tanulni mellé.

Ha érdekel elkükdhetem őket, inspirációként. A mi játékstílusunkat követi, tehát ahogy megkaptam már mástól, elég "gyengék", de szerintem hangulatosak, szórakoztatóak, ötletadónak mindenképpen jó.

Link a hozzászóláshoz

Szombaton mesélek. Szép életút volt. Megölték Káosz- Metha evilági testét, Tharr oroszlán-, és kígyó pápáját a lélekőrt, egy vámpír úrat és az ediomadi hieararchát. Átugrottak egy kicsit bulizni a lindingassra, és szereztek két darab fekete lobogót. Lehet ezt még fokozni?

Csapjon beléjük a villám, vagy csak kerüljenek egy tér-idő burokba amiben 100 évet öregednek... :ndo:

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...