Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

KULT MMC - freestyle, szombat du és este (Sir Thomas)


Recommended Posts

19 órával ezelőtt-kor Kata írta:

Sziasztok! Mostantól én is aktívabb leszek, sikerült levizsgázni! Főnököm azt mondta, hogy mostantól a megszólításom "nagyságos, méltóságos klinikai biokémikus asszony" :) (Magyarul: Az vagyok, aki voltam. Azt csinálom, amit eddig. Csak a fizetésem nőtt a háromszorosára. - De ez még mindig a Magyar Egészségügy nem kell túlgondolni).

Szóval Kult: Máris imádom! Remélem SirTom, az én kis szösszenetemre utalt azzal, hogy már kapott egy karakter ötletet (privátban küldtem): Egy génsebész professzornő, aki sorozatos aljasságai miatt került az utcára (azaza a kövekre fektetve, eszméletlenül, bedrogozva). Persze ez még változhat, van még pár ötletem. Szívesen igazodom a csapathoz bármiben.

Gratulálunk, naccságos, főméltóságos génsebész asszony! :)

A karaktered eddig meglepően hasonlóan hangzik az enyémhez, azzal a különbséggel, hogy az enyém egy igazi angyal. :rolleyes: Legalább már induláskor lesz közös nevező.

Link a hozzászóláshoz
2 órával ezelőtt-kor TAO írta:

Gratulálunk, naccságos, főméltóságos génsebész asszony! :)

A karaktered eddig meglepően hasonlóan hangzik az enyémhez, azzal a különbséggel, hogy az enyém egy igazi angyal. :rolleyes: Legalább már induláskor lesz közös nevező.

OK, nem akarsz elvenni feleségül? ;) Tovább bonyolítaná a sötét titkok hálóját!

Link a hozzászóláshoz

Tréfát félretéve köszönöm a gratulációkat. Az imént egy kicsit elvicceltem a dolgot a fizuval, ez tényleg egy rangos szakmai elismerés. Rengeteget tanultam rá és az elmúlt 15 év gyakorlata is benne van. Neves professzorok előtt vizsgáztam (Országos Transzplantációs Intézet laborvezetője, Országos Genetikai és Onkológiai Intézet egyik elismert munkatárs, és a SOTE laborvezetője előtt). Szóval, van élményem bőven. Lesz miből meríteni a Kultos karakteremhez. :) 

Link a hozzászóláshoz
21 órával ezelőtt-kor Kata írta:

Tréfát félretéve köszönöm a gratulációkat. Az imént egy kicsit elvicceltem a dolgot a fizuval, ez tényleg egy rangos szakmai elismerés. Rengeteget tanultam rá és az elmúlt 15 év gyakorlata is benne van. Neves professzorok előtt vizsgáztam (Országos Transzplantációs Intézet laborvezetője, Országos Genetikai és Onkológiai Intézet egyik elismert munkatárs, és a SOTE laborvezetője előtt). Szóval, van élményem bőven. Lesz miből meríteni a Kultos karakteremhez. :) 

Úgy látom, akkor neked már megvan a trauma, amit beleépíthetsz a karakteredbe. :)

A karakteremnek - a kb. 2 mondatos előtörténete szerint - már van felesége, és bizonyos okokból kifolyólag (most nem írhatom le, de játék során valamikor esélyesen ki fog derülni, hogy miért) a te karaktered a hátteréből fakadóan biztosan nem lehet az. :) Ahhoz valamelyikünk karakterén mindenképp változtatni kellene. Mondjuk minden kapcsolatban kellenek kompromisszumok... :hiszti:

Link a hozzászóláshoz
14 órával ezelőtt-kor TAO írta:

Úgy látom, akkor neked már megvan a trauma, amit beleépíthetsz a karakteredbe. :)

A karakteremnek - a kb. 2 mondatos előtörténete szerint - már van felesége, és bizonyos okokból kifolyólag (most nem írhatom le, de játék során valamikor esélyesen ki fog derülni, hogy miért) a te karaktered a hátteréből fakadóan biztosan nem lehet az. :) Ahhoz valamelyikünk karakterén mindenképp változtatni kellene. Mondjuk minden kapcsolatban kellenek kompromisszumok... :hiszti:

Az én karakteremnek kb. másfél oldalnál jár az előtörije, és még nincs kész! Férj nem szerepel benne egyáltalán. A "férjül kérést" poénnak szántam, a karakterem életébe nem fér bele egy házasság. Túl bonyolult lenne, és inkább büntetésnek tekintené mint áldásnak. Egy postapokaliptikus világban egy hiú önző teremtésnek csak nyűg lenne a nyakán a család és a szerelem. A bizalom témaköréről nem is beszélve: még nem felejtettem ám el azt a bizonyos Légy résen partit a téli táborban! :tuzes: Nagyon várom már a közös játékot! :D 

TAO kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...