Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Just trippin'


Recommended Posts

Nem szerepjáték esemény :!: Csupán félóra teljes kikapcsolódás, elszakadás a mindennapoktól.

  • Időpont: július 4. csütörtök reggel, 07:15, érkezés 07:10
  • Időtartam: 30 perc
  • Létszám: min 1, max ahányan elférünk
  • Helyszín: lásd lentebb
  • Mit hozz: alapvetően semmire sincs szükség... ha le akarsz feküdni, egy pokrócot vagy polifoam-ot hozhatsz.

Nincs más, csak a zene és önmagad.
Nem baj, ha pizsamában, kócos fejjel csatlakozol.
Meditálhatsz. Vagy bealudhatsz. Vagy csak bambulsz. Feküdhetsz vagy ülhetsz a földön, állhatsz, sétálhatsz. Ahogy neked jól esik.
Egyetlen játékszabály van: maradj csendben, ne beszélgess, ne zavard a többieket.

Jelentkezni lehet ebben a topic-ban vagy pm-ben, de helyszínen is egészen a kezdésig. Az előre jelentkezés nekem segít.

Eddigi jelentkezők: Con Salamander, tetra, Bitschak, Neko, Felon, Sekhet, Kata, Mosquito, Catsmile, Wolio, Shordanus

Találkozó a 2. emeleti fôlépcsônél 07:10-kor. (Gilron- és Kyel-szentély között.)

justtrippin.PNG

A többi kiderül a helyszínen. :)

Bitschak, Shordanus és Catsmile kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Frissítettem a jelentkezők listáját Shordanus és Wolio nevével. :) 

A teljes tábortájékoztató alapján most már ki tudom jelölni a pontos időpontot és helyszínt is:

  • Időpont: csütörtök, 07:15
  • Helyszín: Krad-szentély, vagy jó idő esetén esetleg az Arel-liget (amennyiben alkalmasnak találtatik a helyszínen)

A kezdést pontosan 07:15-kor tervezem, mert nem szeretnék belecsúszni a reggeli időtartamába, ezért kérek mindenkit, hogy aki komolyan gondolja a részvételt, az 07:10-re érkezéssel számoljon! (igény esetén ébresztést vállalok :D)

Kata és Bitschak kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...