Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Crowstone

Tápos Paraszt WH - Csütörtök este - (Crowstone)

Recommended Posts

WH fantasy esetleg valakit érdekel? Magányos modul, félisten parasztokkal, meg hasonlók. Ha nem, nem indítok fórumot. 

Eddigi jelentkezők:

Wolfi (törpe nemes) 

Vassi (tápos Kislev paraszt (kozák)) 

ConSalamander (törpe pajzstörő) 

Horsefeltilizer

Wolio (Varázsló inas) 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Én is jönnék. Mindig csak pofázok róla, és sosem játszom. Most bevésem és nem hagyom magam elcsábítani mindenféle hülye szervezési feladatokkal. :) Csütörtök este? Péntek este?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hali
Lehet esetleg még jelentkezni?
Bretton nekem is szívem csücske, bár lehet én inkább íjász lennék. :)
Drive link nekem azt írja, nincs engedélyem.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szia már van. De a story mint korábban írtam Kislev Praag városában lesz. De ez ne vegye el a kedvetek, bármilyen kari jöhet. :ordog:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

Mit jelent az, hogy fejlesztett karakterekkel? Helyszínen dobjuk majd őket, vagy magunk osztunk pontot? Esetleg előre elkészített karakterekkel játszunk? Mert elkezdhetnénk dolgozni rajtuk, mivel itt ugye karrierre (háttérre) is dobni kell.

Üdv,

CS

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Előre kidolgozott karaktereket kérek alapkarakter +500xp. Lehet bárhonnan érkező kari de a lényeg, hogy Praagban lesz a játék kezdetén.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Lenne egy kérésem a játékosok felé, hogy a karakter ötleteiket küldjék el nekem hogy hozzájuk igazíthassam a modult. 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Na, én veletek ellenben hű maradtam a játék eszmeiségéhez - tápos paraszt warhammer - és egy tápos kislevi parasztot hozok ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...