Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Anomáliák és furcsaságok


Recommended Posts

Üdv,

 

másnál (MGnél) is volt ilyen hiba, direktben beírva a linket (https://kalandozok.hu) azonban nála működött. Könyvjelzőből próbálod megnyitni az oldalt te is? Mivel elköltöztünk (más IP-je lett az oldalnak), az útvonal, amin el lehet érni is megváltozott, ezért próbáld meg direktben beírni a címet,  a régi könyvjelzőt pedig eldobni, majd ha már jól betölt az oldal, újra lementeni a könyvjelzők közé. Így a böngésződ fogja tudni, hogy az új útvonalon kell keresnie az oldalt.

 

Ha nem javul ki, keress bátran.

Link a hozzászóláshoz
5 órával ezelőtt-kor Hulla írta:

Minden egyes oldalnál ilyet dob fel a chrome:

 

És külön egyesével kell jóváhagynom, hogy megnyithassam az adott oldalt.

Bongeszoelozmenyek torlese es cache-k uritese utan a: https://kalandozok.hu cim elvileg mukodik. A www-s verziot meg nem allitottam be rendesen. 

Kb. 48 ora meg minden nevszerverek es a bongeszok amik cachelik a dns-ed a jo helyre mutatnak.

Hulla kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

 

On 2019. 04. 14. at 23:02-kor Cundior írta:

Az előbb próbáltam olvasni Darabolo hozzászólását az óriásos témában, és arra kért az oldal, hogy próbálkozzak újra, EX0 hibakódra hivatkozva. Hiába tettem meg többször is, nem hatotta meg.

On 2019. 04. 14. at 23:23-kor Cundior írta:

Igen, most se jön be, erről a linkről se.

@Cundior Megtalaltam a problema okat es megjavitottam. Kerlek ellenorizd, hogy nalad is jo-e!

Koszonom a hibajelentest!

Cundior kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2019. 05. 30. at 17:34-kor Cundior írta:

Most vettem észre egy apróságot (inkább csak poén). Írtam egy pszi üzenetet, és mikor elküldtem, a rendszer azt mondta, hogy átadtam a futárnak. :)

Nem hallottál még a pszi-futárokról? Megbízható, leinformált hírközvetítők, ha olyan embernek üzennél, akivel nem alakult ki komoly kapcsolat, és emiatt nagy távolságba nem tudnál neki üzenni. Odajön, átveszi az üzenetet elméje egy lezárt részében, és anélkül továbbítja, hogy elolvasná/megnézné azt. Ebből alakult ki egyáltalán a Pszi-mesterek Siopa pszije. :D

 

Antail, Cundior és Darabolo kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...