Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Vélemények és kérdések a Kalandozok.hu Ynev Térkép Mortor Imperialis verziójával kapcsolatban

Recommended Posts

Üdv!

Örülünk. :)

A színek a kiindulási alap, a Szürkecsuklyások térképeitől öröklődtek. 

Itt egy magyarázat hozzájuk: 

Mintaméret.jpg

(A láb itt ynevi lábat jelöl, ami gyakorlatilag megegyezik a földi méterrel, csak "jobban hangzik". :)

Link a hozzászóláshoz
Egy órával ezelőtt-kor DartonCF írta:

Valamiért nem megy nálam a térkép, nem tudom "mozgatni" zoomolás után...csak nálam van valami baj?

Szerintem igen. A böngészővel is lehet gond. Nekem chrome alatt tökéletesen fut, firefox-al szoktak problémák lenni.

Link a hozzászóláshoz
On 2021. 01. 10. at 4:08-kor DartonCF írta:

Netem jó.

Csak úgy tudok "közlekedni" a térképen, ha kizoomolok Nagy-Ynevre és rázoomolok a kijelölt célra. Bal egérgombbal nem csinál semmit...

Megprobalnad, hogy ugyanezt eszleled-e egy Privat bongeszoablakban?

Link a hozzászóláshoz
26 perccel ezelőtt-kor DartonCF írta:

Privát böngészőablak az inkognito? Mert akkor kipróbáltam és semmi változás. Nem értem, pedig rengetegszer használtam és kb 1 hete csinálja ezt.

Igen. A mi oldalunkrol nem tortent valtoztatas. A bongeszoverziod es operacios rendszered kuld at es megnezzuk hol rejlik a sotet magia.

Link a hozzászóláshoz
35 perccel ezelőtt-kor Antail írta:

Igen. A mi oldalunkrol nem tortent valtoztatas. A bongeszoverziod es operacios rendszered kuld at es megnezzuk hol rejlik a sotet magia.

A Google Chrome naprakész
Verzió: 87.0.4280.141 (Hivatalos verzió) (64 bites)

, win 7 ( :) ) az op rendszer...:)

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...