Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A Varázsló - minden vele kapcsolatban


Hogyan viszonyulsz a varázslóhoz?  

179 szavazat

  1. 1. Hogyan viszonyulsz a varázslóhoz?

    • Gyakorlatilag sehogy, még nem nagyon nézegettem...
    • Már többször belenéztem, de még a jövő zenéje...
    • Néhányszor már játszottam vele, de még keveset tudok...
    • Többször játszottam már vele, egész jól megy, de még van mit tanulnom
    • Nagyon gyakran játszom vele, nem okoz gondot semmi, ismerem töviről-hegyire


Recommended Posts

Ez a drágakőmágus nem hagyományos varázsló? Mert annál csak 10.szintől lehet drágakőmágus valaki, egyrészt a manapontok miatt, másrész, mert hatalmas ritka tisztesség Yneven. A drágakőmágia mégnagyobb hatalmat ad mint maga a varázslómágia. Egyrészt olyan formulákat valósíthatsz meg a kövek hatásköréből adódóan amit a varázsló mozaikok nem tudnak, másrészt folyamatos védelmed lehet általa egy csomó minden ellen és persze úgy varázsolhatsz sokáig, hogy a manapontjaid megmaradnak vészhelyzetre. A köveket érdemes gyakran is használni, mert visszatöltődnek a manahálóból.

Link a hozzászóláshoz

Takeda ha a kalandodban van olyan varázsló aki el tudja készíteni a varázslónak vagy megfelelően magas szintű hogy készítsen egyet magának, vagy ha a kalandnak szerves része a bot miért ne egyébként én sem adnám egy karakternek sem.

A leplezés köpenyében egy bibi van ha valaki csak mágiát keres akkor aktív mágiaként a leplezés is ott izzik a varázslóknak a szemében, csak ha nem ismeri a formulát akkor nem tudja mi is az a mágia és úgy gondolja a felfedezője hogy valami védőmágia és már bukott is a destrukció, mert mágia típusra kell alkalmazni a mágia szétoszlatását.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Crowstone, a drágakőmágus érdekelne, ugyanis ha töröm a fejem, sok variáció jön szóba, de lehet, hogy a tied még egy, vagy eldönthetem végre, hogy melyik is az.

Hmm mozaikok? Ám legyen. Írok egyet. Többet azonban nem, nem akarom elhasználni a trükktáram egészét.

Rémálom

Mozaikok:

Emlékolvasás (ment) - #E

Tűzszőnyeg #E

Leplezés - tűz látványa -#E

Félelem (aszt) - #E

Ingerültség (aszt) - #E

Némaság (ment) #E

Illúzió (ment) #E

Zavarodottság (ment) #E

+ tetszőleges időmágiák

(15 manapontból már létrehozható)

Az olvasás lényegében a varázslat előkészületének tekinthető, a karakter egy rossz emlékét kell csupán kifürkészni.

Tűzszőnyeg - A fájdalomérzet miatt van erre a varázslatra szükség. Nem érdemes túl nagy erősséget adni neki, nehogy az áldozat elájuljon. Tanácsos minél kisebb sugarú szőnyeget készíteni

Leplezés- tűz látványa - Külső szemlélődő nem láthatja ily módon, hogy mi is a fájdalom valódi okozója.

Félelem - elsődleges dolog, hogy (általános) félelmet ébresszünk az áldozatban.

Ingerültség - egy ingerült karakter hirtelen mozdulatok tesz, agresszívvá válik, minden hatás sokkal érzékenyebben érinti.

Némaság - erre azért van szükség, hogy a karakter ne is ejthessen ki egyetlen szót sem, szintén a leplező részéhez tartozik a varázslatnak.

Illúzió - az eleinte megszerzett tudásunkra itt lesz szükség, a rossz élményt elevenítjük fel benne, csupán azzal a különbséggel, hogy az illúzió szerint a karakter mindvégig térdig vízben áll. ( kontraszt - hő, fájdalom, víz)

Zavarodottság - erre leginkább azért van szükség, hogy az áldozat ne tudja eldönteni, mit is akar valójában, valószínűleg csak áll, döntésképtelenül, nem hagyja el a szőnyeget.

Külső szemlélődő számára az áldozat egyik pillanatról a másikra bolondnak látszik. Hirtelen mozdulatokat tesz, csapkodni kezd, nem szólal meg, össze-vissza, bármiféle rendszert nélkülözve cselekszik.

Valójában az áldozat egyik rossz emlékét látja, valamint látja, hogy víz van alatta, ami égeti. Pont olyan, mint egy rossz álom. Félelem lesz úrrá rajta, elbizonytalanodik, ingerültté lesz. Nem tudja eldönteni mit is tegyen, pedig érzi, hogy döntenie kéne. A rémkép egyik pillanatról a másikra jelenik meg, sokkolva az áldozatot.

Ez a sokkhatás valószínűleg a varázslat elmúltával is jó ideig megmarad, valamint az áldozat környezetétől is számíthat új dolgokra.

:)

Link a hozzászóláshoz

Mármost ne haragudj meg kedves CS, hogy belekontárkodok a varázslatodba, de remélem már megszoktad, hogy ...

Hiába leplezed le a mágikus tüzet, az általa létrehozott természetes tűz látható lesz.

Az illúzió önmagában is alkalmas fájdalom, és bármilyen képzet létrehozására, nem kell valós elem.

A mentálmágia egyik fontos haszna, hogy az általa kiváltott események asztrális hatást idéznek elő az alanyban. Tehát ha a helyzet olyan, amin már nem tud úrrálenni az áldozat, akkor egyértelmű következmény lesz az asztrális következmény, ami valószínüleg az elvártat követi. A biztos hatáshoz mindössze az alacsony Mp számú gondolatolvasás szükséges az illúzió mellé.

Ez csak egy kis csiszolás, redundanciamentesítés volt. :wink:

Hatótávnövelés:

Kell egy mentálisan és asztrálisan bélyeggel operált vadászsólyom. Helyezzünk el a sólymon egy térkapu pentagrammát, amelynem másik vége nálunk van. Ez állandó kapcsolatot biztosít a két pont között, a sólyom akárhol is legyen a térszövedékben. Zónánk kiterjed arra a 20 lábnyi területre is, amit a sólyom képvisel. Gyors madár, így rövid időn belül feltünésmentesen érzékelést (tehát pszit) és zónát(tehát varázslást) biztosít 1 szegmens alatt a kívánt területen, amit a zóna varázsjellel nem oldhatnánk meg. A sólymot nem kell magunkal szállítanunk, hiszen bárhol van 2Mp-ból teleportálhatjuk.

A sólymot érdemes mágialeplezéssel, bizonyos mágia- és természeti hatás(tűz) immunitással érzékelhetetlenséggel, pszi pajzsokkal (a kellő mágikus biztosítás mellett) illetve legalább 60 Ép-vel ellátni komoly cselekmény esetén, nehogy felismerjék a helyzetet, illetve a zónakiterjesztést csak a kellő időtartamra időzíthető térgátszabályozással kezelni a visszahatás és az érzékelés elkerülése érdekében. Amennyiben drágakőmágus az illető, érdemes a varázslási hatótávot alapvetően is vagy 60 lábbal növelni, az megoldható pár száz aranyból.

Remélem ezt a varázskomplexet nem sokan olvassák. De mondjuk ilyeneket oldalakon keresztül tudnék írni, csak épp ez a lényeg: mindenki olyan dolgokat használjon, amit maga talált ki. Az az élmény. Csak azért írtam ezt, hogy ilyen mélységű is lehet egy mágikus operandus, nem azért, hogy valaki hazamenjen és egy az egyben "hasznát vegye".

Link a hozzászóláshoz

Akkor mostantól Takeda mestert ezentúl Nagyarcú Takedának hívjuk. 8) Na de félre a tréfát lenne egy kérdésem :?: Hogyan hozunk létre varázsfegyvert, milyen mágiát ültetünk bele a mágikus aura varázsjelen kívül, és annak a varázslatnak hogy kell nézni a hatását., mert simán készítek egy gyülölet pengét nem kell hozzá más csak az imént emlitett varázsjel meg belefoglelni egy asztrális gyűlölet mozaikot, és már harcolhat is a fickó úgy, hogy mindenkit utáll. De mitől kapja a +-okat a TÉ-re, VÉ-re, KÉ-re, sebzésre? Ti már gondólkodtatok ezen, vagy elfogadtátok az ET-t miszerint xmana x erő.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Miért mindig a kezdők kritizálják mások varázslatait? :lol: (bocs a viccért)

Szóval, van egy kis elnézés Takeda írásában:

Leplezés mozaik: a varázslatok szerkezetét és látható megnyilvánulásait leplezi el, ellenben szó sem esik arról, hogy a mágikus kisugárzást elleplezné.

Mindenesetre az említett Leplezés köpenye kicsi rúnamágikus "csúsztatással" jó is lehet.

Hacsak félre nem értettem ezeket:

"Hiába leplezed le a mágikus tüzet, az általa létrehozott természetes tűz látható lesz."

köpenynél: "Ez jelen esetben a mágikus kisugárzásra terjed ki", ha ugyanazt mondjuk, akkor bocs a kötözködésért.

Hatótávnövelés:

Térkapu pentagramma csak olyankor nyílik meg, amikor a külső köríven belülre kreül valami, vagy valaki. Másrészt nem érvényesül rajta keresztül a Zóna! Azt sem feledve, hogy minimum 1 lépés átmérőjű (képzeletbeli) körbe foglalt ötágú csillagról van szó.

Másrészt nem értem minek ennyire túlbonyolítani a Zóna varázsjelhez hasonló hatást.

Crowstone: destrukciót alapvetően varázslatokra, vagy ha ismert akkor mozaik(ok)ra kell mondani. Ezt a mágiatípus dolgot nem is értem...

CS: szerintem ne hagyd magad, mert szerintem nincs fölösleges mozaik a Rémálom varázslatban. Ellenben az Illúzió mozaik használata kicsit túl van bonyolítva, elég csak a "térdig vízben állssz" fogalomhoz kapcsolódó érzet. Bár Takedának is igaza van abban, hogy nem kell igazi tűz a fájdalomérzethez, elég az Illúzió mozaik, de szerintem sokkal stílusosabb, ha a térdig érő víztől meggyullad, illetve valós égési sérüléseket szenved.

Szerintem mindenesetre szép példája az Illúziókeltésnek.

Sylvanus

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Crowstone: Ha igazán kötekedni akarsz, akkor van egy írásom a Nekromanciáról a kiegészítők topicban, nem túl szerencsés, szóval lehet belekötni. Egyébként segítő szándékkal is írhatsz hozzá...

A másik ehhez hasonló írásom a Varázslói Illúziómágiáról szól, az fent van a cikkek között, csináltam ahhoz is egy vélemények topicot, csak már átkerült a tématemetőbe. Oda is lehet írni kritikát (pozitívat is, nem muszály csak negatívat).

Remélem segítettem. :wink:

Sylvanus

Link a hozzászóláshoz

Hé! Én már ezekre válaszoltam! De gáz...

Szóval a leplezés elfedi a mágikus kisugárzást, ha elolvassátok az összes érzékelő mágiát és diszciplinát, mindenhol írják, hogy leplezés esetén nem érnek semmit. Tehát nem hiba, csak utánna kell olvasni.

Az a pentagramma (tulajdonképpen) teleport pentagramma...(de ezt már valahol megtárgyaltam valakivel)...és a térkapu pentagrammán keresztül működik a zóna (nem tudjátok hol válaszoltam erre? Vagy ki lett szerkesztve? vagy e-mail-ben?)

Azért kell túlbonyolítani, mert a zóna varázsjellel csak +1kör és +5Mp rááldozással lehet varázsolni, így viszont rendesen..

Érthető így?

De már tuti válaszoltam részletesebben valahol.

Link a hozzászóláshoz
...és a térkapu pentagrammán keresztül működik a zóna...

Nemrég olvastam a rúnában. Térkapu pentagrammán keresztül nem érvényesül a zóna. A térkapun keresztül igen.

A pentagramma gyakorlatilag teleportál. Aki belép eltűnik, és a fogadó oldalon megjelenik.

A lelplezés mindent leplez, de lehet úgy is használni hogy csak egy megnyilvánulást leplezzen el. Ez azonban nem kerül kevesebb manába.

Azért kell túlbonyolítani, mert a zóna varázsjellel csak +1kör és +5Mp rááldozással lehet varázsolni, így viszont rendesen..

Ezt nem értem. Ilyenről még nem hallottam.

Puszi

Kathin

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

NOs, nagyon érdekesnek találtam ezt a mágiával, varázslókkal foglalkozo forumot.. Irnék egy két véleményt:

----->Sylvianus: Nagyon tettszett az "ora" amit az élölények Elemkböl való felépitésének ismertetéséröl tartottál.Több Hasonlo dologra lenne szükség és szivesen beülnék a következö orádra is.Én (is) egy uj világ megteremtésén munkálkodom és nagy segitséget jelentene ha a Tudásodall,tanácsaiddal segítenél a világomban a "mágia" minnél tökéletesebb megalkotásában,Ez vonatkozik Takeda-ra is akit szintén sokra tartok tudása szerint.Ha esetleg segitenétek akkor irjatok privit vagy az uj világok forumban a Új(életszerü) középkori játék részre, itt egy kis info is van a világrol.Elöre is Köszönöm!

------>ConSalamander: sok jo dolgot írtál te is de amivel a legjobat egyetértek az az hogy a Készítök sem tudják már követni az elméletek és az Ynevi valóság tövényszerüségeiröl,lehetöségeiröl szolo eszmefuttatást.(Lehet hogy jot röhögnek mikor a mágia kifejtését olvassák ezeken a forumokon és azt mondják:Hehehe né má hogy meg magyarázzák ezt meg azt... Azt mi nem is gondoltunk erre,Még jo hogy azt hiszik tudják mi hogy működik,hisz még mi akik Terveztük se értjük,tudjuk mindenre a megoldást.. :lol: )

Szerintem és AgreSS barátom szerint ez lehhet a Tervezök álláspontja...

Jó lenne velük is értekezni mindenröl Pl: ugy hogy egy forumon vagy Chat-en lehetne nekik feltenni káérdéseket(persze nem baromságokat!!!)

és ök válaszolnának..Bár Én már beszéltem ha nem is a Készitökkel de az egyik Közvetlen tanitványukkal(a Készitök a barátai és neki meséltek is)Nos a lényeg hogy és még pár barátja Elsö kézböl kapja az infokat... De megtudnám szerezni a Készitök Cimét vagy számát is de nem akarom öket feleslegesen fársztani...Ráadásul E barátjuk azt mondta hogy öket nem érdekli már a M.A.G.U.S. és nem akarnak a megvitatandó dolgokat letisztázni az ok pedig(ez idézet féle lesz,az ö szájukból!)

:MI csak egy alapot adtunk amivel lehhet játszani,Mindenkinek saját Yneve lehet amit ugy alakit ahhogy akar Km függö...(így ez azt jelenti kb:Nem Vállalunk felelösséget a következö lépsekért a Játékunk rendszerének fejlesztésében sokMINDEN lehetséges , az is meg az is meg még amaz is... Csak ne nagyon mondjon ellent a ETK-nek)

-Ezért is Gondoltuk a már említett Barátommal a következöket Nem a varázslókhoz közvetlen kapcsolatban,(föleg az ö meglátása): Le van irva hogy Ynev egén sok Isten van ebböl a készítök leírtak párat ami eléga játékhoz de , e szerint lehet 100 és 100 más isten aki akár sokkla erösebb bármelyik ismertnél vagy gonoszabb vagy jobb.... e ezeknek a a Papjaival nem nagyon lehhet játszani hisz max a Km aki kidologzza az istenét engedi meg mert egy másik KM nél nincs is ez a felsöbrendü lény...Ehhez is hozzá lehet szolni...

-A következö egy varázstárgy lesz amit Közösen AgreSS barátunkal dolgoztunk ki, és megosztom veletek hogy hozzá szolhassataok (mi nem készitettük el a Játékban csak elgondoltuk,bár bármelyik varázslo aki csak egy picit hajlik a Halál jellem felé megcsinálná...de majd meglátjátok miért is nem csináltuk meg :wink: :lol: )No akkor kezdem

-:A varázstárgy igen egyszerü nem kell más hozzá csak a forgás runa,és kb 10 korong valami kemény fémböl (bár lehet alacson olvadás pontu is..)

a korongok mindkét oldalára felirjuk a jelet(kivéve a két külsö részre,mert felesleges..)az utolso korong nem runázott oldala ojan mint egy csavarlapát(hajokon...) namost a runázott korongokat egy kettészedhetö(hosszában)Hengerbe helyezzük ugy hogy ne érjenek egymáshoz de nagyon közel legyenek egymáshoz aztán a varázslo(vagy bárki) a Teli csövet a célpont felé foditja ugy hogy a csavarlapát a célpont fele legyen,akár a saját kezével vagy bár milyen eszközzel(pupa szerü izével :wink: )Meglöki a felöle nézve az elsö korongot(akkor aerövel hogy domino szerüen minden koronge gymás hoz érjen szép sorba) ami igy hozzátapad az elötte levöhöz igy beindul a tapadás+forgás,majd ez a két korong(ami forog) öszetapad a következövel ami szintén hozzá tapad a második koronghoz és elkezd forogni(na itt van a lényeg!:Az 2. összetapadt koron x sbességgel forogni az 1.hez képest(amit vegyünk állonak) de a 3. korong miután hozzátapadt a a 2. hoz szintén x sebeséggel kezd el forogni a 2. képest ami azt jelenti hogy az 1. höz képest a 3. koron 2x el forog ha ezekhez mé egy korong tapad akkor az már(ugyanezen elv alapján) 4x sebességgel fog forgni az 1.höz képest és ezután minedn következö megDUPL

Link a hozzászóláshoz

Ahoi!

Nos, ha gondolod, keress meg chaten, én elég gyakran beszélek személyesen a magus készítőivel :wink:

Az új világodról: már mondtam, hogy segítek, ha időm engedi.

A varázstárgyadról: lehetséges, természetesen. De el kell döntened, mikor a varázsló kaszthoz fordulsz, hogy varázslót akarsz, vagy hentgépet. Ez a varázslat az utóbbi kategóriához passzol. Én személy szerint soha nem játszanék ilyen varázslóval.

Bye

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Köszi ConSalamander az ajánlatod, mint már mondtam szavadon foglak.. :lol:

Nyilván(Mint már emlitettem!) nem akartuk megcsinálni csak felirtuk mint egy varázslat igen magasfoku alkalmazását.Nem csináltuk meg a cél az volt hogy mutassak egy Példát arra hogy a varázsló 2-4között is bárkit akár tömegesével le tudna hentelni,De én NEM ezt HELYESLEM!

De észrevettem hogy eme forumon töbször is felmerültek pusztito varázslatok(fagyott nyilvesszö stb...amik mint nem halálos varázslatok kerültek megjegyzésre) de kevés mágiával is hatalmas eröket lehet képviselni, ezért is gondolom hogy a varázsló Igazán, JÓ jellemü karakterrel "szabadna" játszani,hisz egy gonosz varázslót nem tartana vissza semmi attol hogy ezt a mágikus fegyvert (amit leirtam) használja!

Ezért is gondolom hogy ezen jogos"tápolások" elkerülésére Irták az ETK-be csak azokat a játszható iskolákat amik megkövetelik a Jó jellemet.

Most ennyit ntézek hozzátok Kalandozók!

Üdv

Link a hozzászóláshoz

ne haragudj BYCS, de remélem nekem megbocsájtod 8) :D !!

cska annyit tennék hozzá, h nem kell minden varázslónak jó jellem,sőt .sivár és majdem üres lenne az élet/a világ gonsoz varázslók nélkül :roll: :wink: 8) :lol:

és szinte biztos vagyok abba, h vannak megalomániás, hataloméhes a velejükig romlott varázslók is!!, csak ezeket nem tartja nyilván a történelem!szvsz

Link a hozzászóláshoz

Most megpróbálok egy normális terjedelmű választ írni, mert lassan úgy néz ki, mintha nem is értenék azokhoz amiről írok.

Kathin: Tehát a térkapu pentagramma az tutkó dolog. Mielőtt a szerverprobléma volt, nagyon szépen megbeszéltük. A Törvénykönyv ugyan térkapu pentagramma néven futtatja a teleport pentagrammát, de az hatásmehanizmusában egyértelműen teleport. A térkapu pent az folyamatosan nyitva van (mindíg aktív) a jel megtöréséig, és alapfeltétel a normális működéshez, hogy minden síkon (anyagi, aszt, ment, manaháló stb...) kapcsolatot biztosítson, így van ez a mély tarisznya nevű varázslatnál, ahol bármikor át tudsz nyúlni egy másik térbe.

A zóna: Az első törvénykönyv írja a zóna varázsjelnél, hogy rajta keresztüli varázslásnál +1kör és +5Mp szükséges a mágiák létehozásához. Viszont ha folyamatosan ott van a személyes zóna, erre nincs szükség. Ez azért fontos, mert nálunk, ha nem tudtam reflexszerűen varázsolni akár ynev másik végére is, ha több helyen kellett lennem, akkor bebuktuk az egészet.

Ez egy jó példa arra, hogy lehet egyszerre több helyen játszani. Több csoportban zajlik a cselekmény, de mivel csak egy varázsló van, ott kell lenni mindenhol. (plussz az akaratátvitellel mozgatott NJK-k, akik helyett szintén nekünk kellett)

Nem tudom ti hogy vagytok de nálunk a transceps feladatait is csak varázslóval lehetett elvégezni. (Ezt is leírhatom hogy lehet varázslómágiával...)

Szóval ezek után, ha elolvassátok a sólymos "varázstárgyat" akkr nagyrészt érthetővé kellett válnia. Azért fejtegetem ismét (azon kívül hogy újra és újra új érdeklődők érkeznek a topicba) ezeket, mert lényegesek egy 10. szint feletti varázslónak.(és KMeknek) Ha nem is a használatok, de a megértésük.

BYCS: Valóban működik amit leírtál. De ahhoz nagyon-nagyon sok korong és varázsjel kellene, hogy beizzon a 'lövedék' Egyébként szerintem nem ismeretes az Ynevieknek a surlódásból stb következő ilyen mérvű hőfejlődés törvénye, tehát szvsz nem fog eszükbe jutni, nem beszélve a fénysebességről. Az viszon eszükbe jut, hogy koponyaszaggató gyorsaságú legyen.

Link a hozzászóláshoz

Sylvanus: Hol írtál a világ elemekből való felépítéséről? Szívesen megnézném fantasy-s szemmel és kabbalista-okkult szemszögből is(tehát hogy mennyire tükrözi a valóságot).

BYCS: Hol van ez az Új világok fórum? Valódi földi középkori játékot akarsz fejleszteni? Mert abban szívesen részt veszek, magam is akartam már ilyet, történelemből is kapizsgálok hozzá valamennyit (a templomosok kifejezetten kedvenc dolog lenne, meg a gnosztikusok, mágusok-Arany Hajnal Rend, boszorkányság-INKVIZ

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Örömmel látom, hogy fejlődés tapasztalható a nickem helyes írását illetően. :D

Az említett ynevi Élettani beírásom kb. 5. lap körül található, az újakat előre rendezve.

Meglehetősen kidolgozatlan, hirtelen leírt gondolatok ezért eléggé kusza a gondolatmenet (bár szerintem erős feltételezés a gondolatmenet fogalom rá). Mindenesetre érdeklődés hiányában nem pontosítottam.

Alapvetően saját ötleteken alapul, elvileg nem vettem figyelembe a földi kabbalizmust, próbáltam a mozaikmágia törvényszerűségeit figyelembe venni.

Személy szerint én nem szeretem a sötét lelkű varázslókat, meg a pusztítást, de mindenki vérmérséklete szerint játszik. Nekem az ismeretszerzés, az ismeretanyag új formába rendezése jön be.

Az új világ létrehozásában pedig megpróbálok segíteni.

Sylvanus

Link a hozzászóláshoz

Beszélgessünk kissé az idézőmágiáról. A Nekromancia címszó alatt található idézéseket úgy állítják be, mintha csak démonokat lehetne idézni. Ezzel szemben nagyon sok sík van, ahol nincs meggátolva az elsődleges anyagi síkra idézés. Ilyenek pl az őselemek síkjai. Ugyan a varázslók nem tanulják skolasztikusan az elementárok neveit, de ha kalandban megtud egyet egyet a vari, ti engednétek hogy megidézzen pl egy vízelementált?

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...