Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

hmmmmmmmmmmm.... d3st...: mint már irtam én se nagyon értek hozzá, de ha jól tudom, akkor az az eljárás, amikor nem begépelik, vagy scennelik az adott szöveget, hanem (pl) oldalanként lefényképezik, amit aztán feltöltenek -egy gyors mozdulattal - a gépre, és igy a netre.. a jobbaknál már (de lehet,h mindenhol) szövegfelismer?ket, és képfelismer?ket hasznának... csak mint pl a biblia be van fényképezve, méghozzá egy gombost? fejnyi méretre... ez azt jelent, h jelnti, h a bibliát rá tudják rakni egy gombost? fejére...

Link a hozzászóláshoz

nézd ami a gyorsaságot illeti... jóval gyorsab... gondold csak végig, h itt is végig lapozgatod a teljes könyvet, csak egy kicsit gyorsabban, mint a scennelésnél, ami elszüttyög vele mig belovassa, majd még egy kicsit formázgatni kell, mert a szövegfelismer? a nagyfekete pacában a nagy világos pacát még nem ismeri fel... befényképezgeted, majd rádugod a gépre, és mehet a rendszer... annyit még róla igy dióhéjban, h a legjobb tudomásom szerint a legtöbb könyvet - majd az összeset -, amit felraktak a netre (be)bényképezték... pl: hp5-angolul... :D:D

u.i: probálj meg ne 1sorozni, mer az mindki halála, és az oldal fejleszt?inek halála,... amit nagyon nem birnak...

Link a hozzászóláshoz

Nálunk ennek csak az egyszer? fajtája létezik, a scanner helyetesítésére! Olykor elég remekül sikerül! :)

@huszár: Amint látom te többet tudsz róla mint én. Erröl a biblia dologról csak emlék foszlányaim voltak és erröl a karakter felismer?röl is csak a postán ill. bankban tudok, ahol felismeri a gép a számla vagy átutalás értékeit.

Mazsinó

U.i.: @huszár: Ezt az egysoros dolgot jól mondod, mert az a chatre való! :!:

Link a hozzászóláshoz

nos nézd lehet ,h valójában a bankokban, és a postákon használnak-tak ilyet, de ha egy helyen van, akkor hamarosan lesz msutt is... ezzel csak arra karok utalni, h a netr?l bármilyen rpogi beszerezhet?, csak jó helyen kell keresni, de szvzs van ennek legálisabb mója is... nabár a neten is lehet, h fenn van egy rendes, és teljesen legális verzió... én ehhez nem nagyon értek...

Link a hozzászóláshoz

Ha van scannered akkor lehet, hogy adnak hozzá ilyen progit, de nekem special nem (még az office-hoz lehet hogy adnak), apám hozta nekem az irodából én feldobtam a gépre és már m?ködött is. A progi Microsoftos ezért aranyaban mérik az árát ezért nekem s csak egy (ill-)legal copy van róla. De a neten is biztos találni... vagy valami CD-n sharewareban, de ahhoz meg egy CRACK nev? file oszt kész a házi scannelt kép felismer? rendszer, no most már csak egy scanner kéne mert az enyém rossz. :lol:

ui1: Igaz, hogy pedig a magyar termékeket támogatni kéne, no de erre manapság kinek van pénze?

ui2: Mennyi egy ETK?

Link a hozzászóláshoz

Pont ezért szeretem ezeket a progikat, csak az a baj, hogy a legtöbbször drágák, és nem is biztos, hogy úgy m?ködik, ahogy azt te akarod, pl lehet, hogy többet kell majd tanulni hozzá mit amennyit használni fogod, a haverok egy MAGUS regényt akartak bevinni a gépbe, mire végeztek eltelt két hét és a használati útmutatókat kív?r?l fújták... :lol: Ugye nem hazontalan dolog ez. :wink:

A neten tényleg nagyon macerás, a gúglin rá is kerestem, de ott nem találtam semmi használhatót, valamelyik újság CD-jén biztos találsz ilyet :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...