Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Gem Kapocs

Dumaterem

Recommended Posts

Remélem, ha megint Vácon leszek, akkor egy alkalommal valamelyik teázásotokra is át tudok ruccanni! Szeretnék! :roll:

Csak követned kell a Kalandozók Klub fórumcsoportban lévő topicokat, hogy tudd mikor lesz a következő teázás. Mivel most volt pont tábor, ezért sejtésem szerint nem lesz nagyon hamar teázás, de azért ami késik, nem múlik. ;)

És szívesen várunk rá Téged is. Valamint minden Kalandozót!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Úgy lesz! :D

S így van, gyertek TI is! (Rám főleg majd tanévközben lehet számítani, mert amúgy egri vagyok, csak a főiskolát végzem Vácon... :( )

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Most olvastam az ünnepek topicot, és fúúú, mit olvastam ott :)

Köszönöm szépen tesó :) Még így késve is :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hát nálam pont van egy pont van egy behűtve :D

Azt nem tudom, hogy milyen, lusta vagyok elmászni a hűtőig :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sebaj, majd mentálisan! :lol: És majd pszi-ben küldünk a többieknek is! :wink:

Meg vagytok hívva egy koccintásra! Kalandozók, gyűljetek! :P

(dzsennek előnyben, olyat még nem láttunk részegen... De megnézném! :lol: )

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nocsak, ez most udvarlás? Vagy csak figyelmesség? :oops: Vegyem célzásnak, vagy csak annak, hogy olvastad amit magamról írtam?

Vagy nagyot tévedek! :oops::lol::oops:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Minden figyelmesség udvarlás is :D

Az biztos, hogy mindent olvastam, amit írtál a fórumra. Érdemes volt.

Viszont szerintem lesz velem egy kis problémád: én nem vagyok dzsenn :(

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ez nagyon kedves... :oops:

Nem vagy dzsenn, az lehet, de a dzsennben sem a származása volt a lényeg, hanem az egyénisége, és ahogy viselkedet! Ezt egy nem dzsenn is megteheti... :wink:

És a lovagiasságot nagyon szeretem... Szerintem, részben az tesz igazá férfivá, egy férfit! S az én összes megnyilvánulásomnak elolvasása igencsak az volt! :lol:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hát eddig még senki sem mondta rám, hogy lovagias vagyok. Te vagy az első :)

Köszi szépen, ez nagyon jól esett :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Kedves Amarillis és Kele!

Nagyon szívesen olvassuk a beszélgetéseteket, de azért mégis megkérnélek benneteket, hogy a chat jellegű beszélgetésformát az msn-en, vagy a chaten folytassátok, mivel annak ellenére, hogy Dumaterem a fórum neve, mégiscsak fórum. Más pedig így nem nagyon fog tudni hozzászólni a "témához".

Köszönöm!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Úgyszint bocsi mindenkinek, nem csak egy magánbeszélgetésnek terveztem azt tegnap este. Csak megörültem annak, hogy mire leírom a véleményemet valamiről, akkorra már jön is a válasz egy másik témában.

Amúgy pedig szerintem elég gyorsan váltottunk, mert ide csak alig néhány sor került.

Mégegyszer bocsi

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Én mondjuk édesnek tartottam ezt a kis beszélgetést, de a világért sem szóltam volna bele :)

Inkább akkor beszéljünk a viccekről. Mennyire fontos, hogy ember humoros legyen az életben, na és hogy ez mennyire meghatározó az ő életére nézve? Valamint milyen embereket nevezünk humoros embereknek?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A humor és a jókedv szerintem fontos az életben, s nem csak azért, mert a nevetés gyógyít, az optimisták pedig tovább élnek az átlagnál, hanem mert színesíti a napjainkat!

Hogy ki mit tart humorosnak, az egyénenként változó, így a humoros ember fogalma is az SZVSZ. van aki az akasztófahumort kedveli(Felon? :lol: ), van aki a harsányabb vicceket.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szerintem a humor nemcsak, hogy nem fontos, de egyenesen káros dolog, hiszen eltakarja az emberek szeme elől az igazságot.Mi értelme van nevetni, ha pár perc múlva úgyis újra magunk alatt leszünk?Én nem szeretem és nem is értem meg azokat az embereket akik állandóan viccelődnek, mert ezek saját magukat csapják be!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szerintem te megrögzött pesszimista vagy, ezért nem is akarok vitatkozni...

Ennek ellenére hozzátenném, hogy a humor nem csak minket, de másokat is sokszor jobb kedvre hangol, s legalább néhány pillanatra elfeledteti az emberrel a bajokat, vagy sokszor hosszabb ídőre enyhít rajtuk.

Mindazonáltal, a viccelődésnek is vannak határai, illetve megvan a maga helye és idelye. Ha valaki ezt nem tartja szemelött, az igen rosszul is elsülhet...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Ennek ellenére hozzátenném, hogy a humor nem csak minket, de másokat is sokszor jobb kedvre hangol, s legalább néhány pillanatra elfeledteti az emberrel a bajokat, vagy sokszor hosszabb ídőre enyhít rajtuk.

Hát ez az!A bajokon nem enyhíteni kell és nem elfeledtetni azokat, mert attól azok még ott vannak és újra meg újra előjönnek.A bajokat meg kell szüntetni és ezt csak komolyan lehet tenni.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

oké, ez tény, naná meg kell szüntetni őket, de ennek folyamata alatt miért nem lehet enyhíteni, leredukálni a problémát? Nem addig, hogy alábecsüljük, de annyira igen, hogy neki merjünk gyűrkőzni. Sokaknak kevés az önbecsülése, és ezért visszarettennek a nagy feladatoktól, holott képesek lennének megoldani őket. A kudarcal az önértékelés mégtovább csökkenne, nem megéri akkor már a probléma félelmetességéből lefaragni egy kicsit?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A humor és jókedv valóban fontos, mert ha gond is van, nem merülünk alá a feketeségbe, mert a humor jókedvet, a jókedv pozitív kisugárzást szül, így könnyebben oldjuk meg a kilátástalan helyzeteket is.

Én mindenfajta humort kedvelek, az akasztófahumort is persze, az is humor. Persze érdekesebb, mint a szimpla :wink:

Lehet, hogy eltakarja az emberek elől az igazságot, de nem szükségszerűen. Ugyanúgy eltakarhatja a pesszimizmus is, szvsz. Az állandó viccelődés persze lehet idegesítő, de attól még nem kell fakomolynak lenni.

Cz nem pesszimista szvsz, ezért is nem értem a hsz-ét :) Ez most kicsit felemás.. vagy nem? :wink:

Cz, miért gondolod, hogy tényszerű és szükségszerű, hogy a humoros ember azért viccelődik, mert szomorú? Lehet, hogy valóban boldog, és azért viccelődik, humorizál, vagy esetleg szeret a társaság középpontjában lenni. Én szeretem ezeket az embereket, mert mellettük nem lehet unatkozni. És a nevetés egészséges.

Nem gondolnám, hogy a humoros ember elodázza a bajait, és elviccelődi. Ez jelentős sarkítás. A komoly emberek között is van, aki homokba dugja a fejét, és a viccezős emberek között is van, aki a komoly kérdésekben tisztességgel helyt tud állni. Ez szvsz emberfüggő, nem annak függvénye, hogy ki szereti a humort, és ki nem.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...