Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Gem Kapocs

Dumaterem

Recommended Posts

:)

Soesem baj az Felon nekem is teljesen elment az eszem... csak nem tom miért olyan jókat megőrülök most itthon.

jah off:

Berekfürdő Fenyő presszó Mustela koncert

(ezek mi vagyunk)

ha valaki véletlen erre jár nézzen be még lesz két zenekar...

minden jót

peace

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Most olvastam a SZellemtánc cimü könyvet szerintem király volt csak az nem tiszta hogy volt e ennek több része mert nagyon ojan érzésem volt :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Igen, van neki, kettő is! A pontos címek most nem jutnak eszembe, de valamely kalandozó biztos lesz oly jó, és leírja neked! :wink::lol:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Konnichiwa!

Kalandozó testvér... Hmmm... Erről most oldalakat írhatnék hogy mit, miért és hogyan vált ki belőlem, de aki csak annyira jártas a Warhammerben mint én, az tudja mire gondolok. Ez után a kis beveztő után: az az igazság hogy nekem az első rész meg is volt abból, de kölcsönadtam és azóta sem kaptam vissza. Nem nagyon emlékszem már rá, így újra el kéne olvasnom hogy képbe legyek. Addíg viszont nincs értelme elolvasni a folytatást, holott a Szellemtáncot már én is megvettem. Csapnivaló lett a memóriám az utóbbi időben, de a könyv címe Farkasének. Asszem az első részé. Én egyszer láttam csak boltba, meg is vettem rögtön.

Én úgy vettem észre Felon, hogy idén mindenki jobban megzizzent a kelleténél.

Syned

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szeged környékiek vannak, és lesznek is. :)

Ha gondolod, küldj nekem PM-et.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hello nem tudom hogy menyire tartoik ide de valaki leirná nekem az ismert isteni kegyeltek meg kiválaszottak nevét elöre is kösz vagy mondjatok valamit amibe benne van

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Heló!

A múltkor feltünt már, hogy hétvégén sokkal kisebb a forgalom itt a fórumon, mint hétköznapokon... Érdekes, pedig az ember azt hinné, hogy mindenki ilyenkor ér rá... Dehát családi programok gondolom... :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Hello nem tudom hogy menyire tartoik ide de valaki leirná nekem az ismert isteni kegyeltek meg kiválaszottak nevét elöre is kösz vagy mondjatok valamit amibe benne van

Hali!

A tábori Ynev-kvízekben szokott hasonló kérdés lenni. :) Az utóbbi ilyen kvízeket pedig MagyarGergely állította össze. Ha küldesz neki egy pm-et, szerintem elküldi neked a választ.

Nekem is beugrik most fejből 5-6 kegyelt, de ez közel sem az összes, így inkább nem írok félmegoldást.

Üdv

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hali!

A segítségeteket szeretném kérni: lett két lemingem, egy leming pár... :D De még nem találtam nekik nevet... :( Ha valakinek lenne ötlete, légyszi, írjon!

Karinevek és Nicknevek is bőven jöhetnek! :lol:

Köszi!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Dugó és Norbert. (remélem láttad már a rajzfilmet.)

Bonnie és Clyde

(Az oké, hogy egy pár....de hím és nőstény, vagy...őőő....mások?)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nah én ezt6 nem igy gondolom mert egyes lemingek nagyon okosak azok ból lesznek a leming hadvezérek nem egy szer megtörtént a világtörténelem során hogy egy kiemelkedő képeeségü leming vezetése allat hatalmas leming birodalom jött léttre sajnos ezek nem tul hosszu életü birodalmak mert a lemingek képtelenek az együtt müködésre és még ezek a kiemelkedő képességü lemingek se tudják ösze tartanai a leming hadseregeget. :!::!::)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Édibédi - Tündibündi :D

Grafiti - Aszfaltrajz :D

Admirális - Kardinális :D

Najó, abbafejezem az agymenést :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Jók vagytok gyerekek, tetszenek a tippek! :lol::wink:

A legjobban eddig a Bonnie-Clyde, illetve a Cross-Mound variáció tetszik, meg Felon Grafitije! Ebből már csak összehozok valamit! :wink:

Egyébként igen, úgy pár, hogy egy kisfiú meg egy kislány. Lesznek majd kislemingek... :lol: leming hadsereg... :lol:

Egyébként ez érdekes infó volt, nekem is újat mondtatok! :D

Köszi a segítséget!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Megfigyeltem hogx egerböl meg zalábol mijen sokan vannak viszont budapest meg környékéröl meglepöen kevesen habár lehet hogy rosszul láttam

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A teljesség igénye nélkül sok kalandozó van:

Budapestről (és környékéről)

Debrecenből (és környékéről)

Szegedről

Zalából

és ezek környékéről. Ez a négy gócpont van, legalábbis én így látom.

Üdv

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Na jó ki egyzehetünk ebben :D

Én meg ingázok. Egy nem gócpontból egy gócpontba. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...