Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Hmm...

Tudod Patkány az ilyen belépők láttán gondolkodom el hogy végigolvasta-e az illető a fórumot :D Van egykét súlyos arc hidd el nyugodtan, az oldal kb negyede legalább pályázhatna 11. csapásnak :P

Szóval ezzel ne legyél olyan nagyra, itt ez tök átlagos dolog :D

Egyébiránt megjegyezném hogy marhára irritáló volt hogy teljesen megdieingolt a dumaterem utóbbi pár hónapban, jó látni hogy végre megint felélesztettétek :) Most már csak az online novellákat kéne újra beindítani és teljes lenne az én szivemnek az ő boldogságossága :D

Link a hozzászóláshoz

Gem, nézz le az említett tpoicra és láss: :lol::shock: megtörtént! Legalábbis folyamatban, de ahoz, hogy rendesen működjön másnak is írnia kéne, én már tettem egy kezdőlépést, várhatóan Felon és Sneer is hamarosan csatlakoznak majd ( ugye, légyszi, légyszi!!! :roll: ), szóval csak rád várunk! :wink:8)

Meg persze minden érdeklődőre, úgyhogy GYERTEK :D !!!

(Ez itt a reklám helye... :lol: )

Link a hozzászóláshoz

HI!

Gem: te lehetnél nyugodtan egymagadban az összes csapás (is) :D... és akkor még nem beszéltem magamról ;), h a különböző "érdekesebb" arcokat ne is említsük :twisted: ...

Oshi: jóó az új családtagotok :D... baromi aranyos, keveset eszik - sokat megy, még gazdaságos is... és már elég egyszerű dolognak is tud örülni... hmmm ha lenne öcsém, most lehet, h lecserélném :D...

Patkány: mért vagy te patkány?

Lehet, h ismerlek? - mert "ismerek" (nem láttam 2-3 éve) egy patkány nevű srácot, akit mindenki patkánynak, vagy patesznak... asszem. 8):wink:

Nahh h gemnek jobb legyen a kedve néha még benézek majd ide is :D:P...

Hali,

@

Link a hozzászóláshoz

Jaj Gem :D

Valóban, elég sok csapás van errefele. Én viszont nem vagyok az :P Én szilva vagyok :D

Most Sneer ír majd, nem én :)

Van egy pitbull-németjuhász :D keverék kiskutyánk, 6 hetes, olyan kis rondaaaaa :lol: de közben olyan aranyos.. ma meg megharapta a másfél éves kutyánkat, aki elfutott előle.. naja, Pumba a betörők réme, másfél évesen is hanyatt-homlok menekül :D :D :D A macskánk elköltözött a teraszról a kiskutya miatt, elvárná, hogy a tetőre hordjuk neki a kaját, mert nem mer lejönni... annyit röhögök rajtuk. Hétfőtől talán lesz egy kismacskám is :D

Link a hozzászóláshoz
Vácra, az Apor Vilmos főiskolába.

Ha lenne mégvalaki aki oda, vagy legalább Vácra jár, esetleg ott lakik vagy ilyenek, könyi írjon! Privátba vagy másképp mindegy, csak jelezzen, jól jönne a társaság! :D

Egyedül érzem ott most magam... :cry:

Úgyis találsz barátokat... :wink:

De ha ott lennék, becsatlakoznák melléd, addig ez a tudat nyugtasson.

Most én is egyedül leszek majd, kicsit, koleszba költözök, vagyis már költöztem...persze be még nem cuccoltam, de mr láttama szobám és bejelentkeztem.

Jah és gyere teázni...

Link a hozzászóláshoz

Eredeti Csepp és tenger, ami asszem 1989 körüli, kiindulva az 1989-es Észak Lángjaiból, ami már ugye a harmadik a Gorduin ciklusban. Aztán megjelent a Fekete Dalnokban, és volt még egy MAGUSos kiadása, úgyhogy a 4. relevánsnak tűnik.

Link a hozzászóláshoz
HI!

Andoron: Mr. Bean??? Ezt most minek vegyem?:D Bóknak, vagy komolyan ??? :D:P... Mr. Bean???? Wááá... ha legalább szeretném a poénjait... van egy két nagyon gyenge erőltetett vicce, de a legtöbb - na ne!! :D

Mindegy, akkor is elkönyvelhetem magamat, mint sorscsapás és ez a lényeg!! :D:twisted::wink:

Ezazzz ez azzz teateatea :D már várom :)...

Na hali,

@

Hát, tudom, hogy tőlem minek szoktad venni, de nem rossz szándékkal írtam.

Link a hozzászóláshoz
hé! :D

Andoron: örülök h most máskép van :).

Hókusz: 100szor?? Szted csak 100szor?? Ezt kikérem magamnak... habár idei nyt-n nem is voltam igazán sokat dumálós...asszem - mondjuk nem voltam ott eleget :D...

Szerintem ezen nem érdemes változtatnod, mármint a dumálósságodon. kell ilyen egyén is, még akkor is ha van pár egyén aki nem kedvel.

Végülis mindenkit nem kedvel valaki valamiért...

Link a hozzászóláshoz

Háháháá :)

@, talán senkisenem gondolta, hogy egyszer ezt fogom mondani, de mégis megtörténik :D Szerintem az, hogy annyit dumálsz, nem gáz, bár néha pöppet kicsit sok vagy, de mindannyian kicsit "sok" vagyunk. Ergo no problem veled :D Sőt, én asszem még azt is mondhatom, hogy bírom a fejed. Na, hogy most mindenki annyit ajnározott téged, abba is fejezem.

Szilvák előre :wink::lol:

Link a hozzászóláshoz
Háháháá :)

@, talán senkisenem gondolta, hogy egyszer ezt fogom mondani, de mégis megtörténik :D Szerintem az, hogy annyit dumálsz, nem gáz, bár néha pöppet kicsit sok vagy, de mindannyian kicsit "sok" vagyunk. Ergo no problem veled :D Sőt, én asszem még azt is mondhatom, hogy bírom a fejed. Na, hogy most mindenki annyit ajnározott téged, abba is fejezem.

Szilvák előre :wink::lol:

Mik ezek a szilvák, vagy mi van? :roll::D

Nem értem... vagy ez valami privát dolog?

Jah és ha vn kedved meg időd küldj nekem magadról egy kis rövid beszámolót, így neten keresztül...ha már nem jössz teázni. :(

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Remélem a moderátorok nem bánják hogy ezt ide írom. :)

Szóval kispatkányoknak szerető gazdit keresnék, Debrecen környékén, még nem tudom a nemeket, se a színösszeállítást, de akit érdekel az írjon mailt: oshram kukac citromail pont hu címre. Pár hét múlva elvihetőek, kígyósok kíméljenek :wink:

A fentebb említett Nezumi kölykezett, úgy néz ki a kereskedésben bekapta a legyet. :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...