Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Csakhogy a két téma nem ua. ;) Mind1, Andoron, vettem... ez vagy Te :)

Wehehe! Ezért én kérek elnézést!!! Ha nem tetszik valami, nem kötelező ide járni. Vannak szabályok amit be kell tartani. Mert azért vannak hogy betartsuk őket. Pl én se járok már ide, most is csak benéztem mert pszire akarok válaszolni. És nem azért mert bajom lenne bárkivel is. Gondolkodj el ezen. Ha nem tudsz egy csapatnak építő jelleggel a tagja lenni, vagy változz meg, vagy állj tovább. Nem ismerlek, szóval ezt ne személyeskedésnek vedd, hanem mint egy olyan kalandozó jótanácsát, akibe hajdanán szorult némi jóérzés. Amit azóta kiöltek belőlem. :twisted: További jó kalandozást!

Link a hozzászóláshoz
Csakhogy a két téma nem ua. ;) Mind1, Andoron, vettem... ez vagy Te :)

Wehehe! Ezért én kérek elnézést!!! Ha nem tetszik valami, nem kötelező ide járni. Vannak szabályok amit be kell tartani. Mert azért vannak hogy betartsuk őket. Pl én se járok már ide, most is csak benéztem mert pszire akarok válaszolni. És nem azért mert bajom lenne bárkivel is. Gondolkodj el ezen. Ha nem tudsz egy csapatnak építő jelleggel a tagja lenni, vagy változz meg, vagy állj tovább. Nem ismerlek, szóval ezt ne személyeskedésnek vedd, hanem mint egy olyan kalandozó jótanácsát, akibe hajdanán szorult némi jóérzés. Amit azóta kiöltek belőlem. :twisted: További jó kalandozást!

Hm.. erre sok dolgot lehetne írnom. Lehetne azt mondjuk, hogy a szabályok épp, hogy be lettek tartva. Lehetne azt is, hogy mivel ez egy forum, az építő jelleget épp a nézetkülönbségek adják, és ha ezen különbségeket korlátozzák oly módon, hogy egy már elismert, és megszívlelt tanácsra hivatkoznak, az azért enyhén szólva sem építő.

Link a hozzászóláshoz

Õőőőő...Kimi nyeeeeert! Juppppí. Szűken ennyi. :oops::lol::wink: Én neki drukkoltam. Tegnap a tiszteletére forralt bort és sört ittam...Na jó, a sört még elötte, közben.

Kiara a következőt üzeni az ágyból:

"Én is neki szurkoltam, ezért igyunk a Ferrari és Massa tiszteletére! :D "

Na, ebből az jön le, hogy kicsi mocskom nem elég, hogy lusta, de még alkoholista is :D (utóbbit sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom :D)

Link a hozzászóláshoz

Micsoooooooooda??? :) én Gauval roszban hát ez nevetséges :) igen jóban vagyunk csak ebben a dologban nem egyeztünk meg és kész :) Attól nekem még ugyanolyan jó fej marad :) attól függetlenül hogy nem bízok az UTK-ban még valszeg megveszem vagy megkapjuk ahogy fentebb írtam! én azért is nem válaszoltam arra hogy kivannak javítva a helyesírási hibák mert valszeg ő többet tud nálam :) én csak azt tudom hogy néhányszor a tuan kiadó nem éppen barátságosan viselkedett a rajongókkal :) Remélem Gaunak igaza lesz abban hogy egészséges versenyszellem lesz és törekszenek a minél jobb művekre :)

Gépészmérnök létemre nem szeretem az autókat és verseny autókat de én azért örülök hogy nem olyan nyert aki lopta az adatokat :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Csakhogy a két téma nem ua. ;) Mind1, Andoron, vettem... ez vagy Te :)

Ne haragudj Gau, de a két kiadó és hasonszőrű társainak ellenségeskedései, vagy véleménykülönbségei igenis a fent tárgyalt, és moderátorilag eltiltott témába tartoznak. Ergo jogos a kérés, hogy kapd össze magad, és ne beszélj erről.

Még ha esetleg igazad is lenne, ami úgy gondolom (és ha észrevetted, mások is így gondolják) nincs, akkor is eszedbe juthatna, hogy egy moderátorral beszélsz így, minősíthetetlen hangnemben. Aki - ha belegondolnál, azonnal rájönnél, hiszen te sem vagy ostoba - valószínűleg azért lett moderátor, mert valamit letett az asztalra, ellentétben veled, aki eddig itt csak vitát szított, és képtelen volt beismerni, ha valamiben nem volt kompetens, inkább minősíthetetlen szavakkal, mondatokkal vagdalózott, annak ellenére is, hogy többször figyelmeztették, fejezze be.

Elmondtam a véleményemet, mert kikivánkozott, és mert úgy gondolom tisztázni illett a dolgokat, de remélem, hogy ezzel nem indítok meg egy újabb lavinát, nem szándékom :)

Ha jól tudom, nem is tuti még, hogy Kimi nyert. Vagy rosszak az értesüléseim? :wink::)

Link a hozzászóláshoz

Ne haragudj Gau, de a két kiadó és hasonszőrű társainak ellenségeskedései, vagy véleménykülönbségei igenis a fent tárgyalt, és moderátorilag eltiltott témába tartoznak. Ergo jogos a kérés, hogy kapd össze magad, és ne beszélj erről.

Még ha esetleg igazad is lenne, ami úgy gondolom (és ha észrevetted, mások is így gondolják) nincs, akkor is eszedbe juthatna, hogy egy moderátorral beszélsz így, minősíthetetlen hangnemben. Aki - ha belegondolnál, azonnal rájönnél, hiszen te sem vagy ostoba - valószínűleg azért lett moderátor, mert valamit letett az asztalra, ellentétben veled, aki eddig itt csak vitát szított, és képtelen volt beismerni, ha valamiben nem volt kompetens, inkább minősíthetetlen szavakkal, mondatokkal vagdalózott, annak ellenére is, hogy többször figyelmeztették, fejezze be.

Elmondtam a véleményemet, mert kikivánkozott, és mert úgy gondolom tisztázni illett a dolgokat, de remélem, hogy ezzel nem indítok meg egy újabb lavinát, nem szándékom :)

Ha jól tudom, nem is tuti még, hogy Kimi nyert. Vagy rosszak az értesüléseim? :wink::)

Energia híjján ennyi tellik most:

1: olvasd el még egyszer, kérlek, hogy miről is ment a vita. Nem a két kiadóról, hanem ad 1: a morálról, ad 2: az UT-ről. Hogy ehhez szervesen kapcsoldik más is, Uram Bocsá.

2: Hogy Igazam lenne-e? Fene tudja. Nem mondtam, hogy az van, azt sem, hogy nincs. De ne Te döntsd el, habár gondolni azt gondolsz, amit akarsz :)

3: Hogy kinek szólok be és hogyan, az magányügy. Hogy nem hagyom magam lekezelni, az is. Hogy moderátor az illető, na azt nagyívben sz*m le, nekem azon kívül, hogy személykedést csempészett a beszélgetésbe, nem sokat tett le arra bizonyos asztalra. Habár hogy miért így áll hozzám, azt hiszem sejtem. :)

4: Vitát szítottam? Már elnézést, de ha elmondom az álláspontom, amit azt gondolom a lehető legemberibben tettem ahhoz képest, amilyen véleményen vagyok a sok Mazsolázóról (nézd meg az első idevágót... utána a REAKCIÓMAT arra, amit kaptam). Hogy a hangnem terelődik, nem az én szűklátókörűségemnek és előítéletemnek köszönhető. Gondold át újra.

5: Minősíthetetlen szavak? TMondjuk ez érdekelne, kérlek idézz tőlem akármi obszcén, vagy "minősíthetetlen" szót.

6: Figyelmeztetés. Antail normális hangnemben szólt, meg lett fogadva. Te most -relatív- normális hangnemben igyekeztél elfogultsáod ellenére szólni, normális hangnemben válaszolok... ilyen egyszerű.

No, mivel Te is megtetted azt, amit én, magyarul leírtad azt ami kikívánkozott belőled, Te sem szólhatsz egy szót sem. Tudomásul vettem, és igyekszem majd ezentúl minél többször hangot adni annak, ami kikívánkozik - ha már ez itt így megy :)

No de:

Rosszak az értesüléseid, csak a pamflet McLaren igyekszik kitalálni valamit, mert jövőre nem sok pénzük marad így fejlesztésre :D:D

Link a hozzászóláshoz

Itt mindenki tök normálisan beszél, csak én vagyok helikopter?

Na mindegy, én még egyszer, normális hangnemben megkérek mindenkit, hogy Antail kéréséhez méltón az rpg.hu, a tuan és most már a delta vision se kerüljön szóba. És tök mindegy, ezzel a döntésével egyetértek-e vagy sem, vagy más egyetért-e. Nem ez a lényeg, hanem a döntés és a kérés.

+ Erre nem várok választ senkitől sem. Akkor sem, ha lenne hozzáfűznivalója valakinek is. Max privátban megkereshet, sőt, a fejlettebb zaklatás érdekében az msn is meg van adva, de eddig egy "vitapartner" se vett fel ott.

++ Nem, tényleg ne válaszolj, akkor se ha ingerenciád van rá.

Kimi nyert. Pont.

Link a hozzászóláshoz
Új és számomra kellemesebb téma:

Mit szóltok Raikkönnen világbajnoki címéhez? :D

Õőőőő...Kimi nyeeeeert! Juppppí. Szűken ennyi. :oops::lol::wink: Én neki drukkoltam. Tegnap a tiszteletére forralt bort és sört ittam...Na jó, a sört még elötte, közben.

Nekem nem szimpatikus a finn gyerek (túl flegma), de még mindig jobb, mintha Hamilton nyert volna.

Igazából Verstappen óta nincs kedvencem F1-ben :roll:

Kedvenc helikopter:

Természetesen az orosz

Werewolf. Gyönyörű ez a gép :oops:
Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Az én kedvencem a két üléses, "szitakötő" féle gyors, mozgékony helikopter. Nem tudom sajna a fajtáját. :oops:

Egyszer voltunk apukámmal és tesómmal repülőnapon, haláli egy nap volt. Kézbe lehetett venni a fegyvereket (amik persze hatástalanítva voltak), bele lehetett mászni egy igazi tankba. Szóval klasz volt. Aki teheti menjen el egyszer egy ilyenre, szerintem nem fogja megbánni.

Igaz, kicsit sárosak voltunk mikor haza értünk de megérte. (annyira sárosak voltunk, hogy anyukám az ajtó előtt vetette le velünk a sáros holmikat :wink::oops: ) 8)

Link a hozzászóláshoz

CS az álompasi, aki mindig mindent tud :)

Tudod, miattad pl nagyon fogom sajnálni, ha mégse megyek TT-re.

Helikopter... pff.. én marha szédülős vagyok, bár tény és való, hogy még nem próbáltam ki. Kedvencem az nincs, merthogy lánygyerekként valahogy nem vagyok tisztában az ilyesféle gépezetekkel. Azért egyszer ha lehetőségem lesz rá, tuti felmászok egyre, már csak azért, hogy lássam a pilóta arcát, ahogy látja, hogy zöldül a fejem :D

Link a hozzászóláshoz

Cs: Miért nem szoltál nekem? Hm? Akkor nem izgultam volna...

Helikopterrel még nem utaztam, de nem akarok úgy meghalni, hogy ne próbáltam volna ki.

Repülni meg szeretek, mert olyan semmilyen. De az az érzés, amikor megtapasztaltam azt, amit egyébként tudtam, hogy a felhők között látszik, hogy minde csak köd... Nagyon elszomorított. :(

Link a hozzászóláshoz
Tény hogy egy szépség :) dupla rotoros kiváncsi lennék mekkora felhajtó erőt tud kitermelni a drága :) majd utána nézek :)

No ezért ennyire nee menj bele :D

Én csak azért hoztam fel a dolgot, hogy most már el lehessen mondani: mindenki helikopterül beszél ;):D

Amúgy én is csak egyszer utaztam helikopteren, hát.. mit ne mondjak, vicces volt.. Rázós élmény ;):D:D:D

Nekem nem szimpatikus a finn gyerek (túl flegma), de még mindig jobb, mintha Hamilton nyert volna.

Igazából Verstappen óta nincs kedvencem F1-ben :roll:

No igen, Verstappen.. mindig is ő rendelkezett a világ legnagyobb szurkolótáborával :)

Link a hozzászóláshoz

Helikopterül nem beszél senki, esetleg helikopterről :wink::oops::D

Egyébként F1 és az én viszonyomról annyit, hogy szurkolásilag leragadtam valahol Senna magasságában, aki mint tudjuk már jó pár éve meghalt... tehát nem kompetens, hogy én valakinek szurkolok. :) Annak viszont örülök, hogy most úgy tűnik nincs egyeduralom, kezd afelé tendálódni a dolog, hogy nem egy pilótát bálványoz, vagy utál a jónép, merthogy van méltó ellenfele a legjobbnak is. Schumacher idejében sajnos nem így volt, részint a kocsik, részint Schumi jóvoltából. Mint az élet más területein, itt is látható, hogy igenis kell a versenyhelyzet :)

Link a hozzászóláshoz
No ezért ennyire nee menj bele :D

Én csak azért hoztam fel a dolgot, hogy most már el lehessen mondani: mindenki helikopterül beszél ;):D

Mért ne menjünk bele? Végre egy normális téma... Rájöttünk, hogy mindenki beszél helikopterül, aki meg nem, az olvasson vicc.hu-t :)

Én annak idején folyamatosan néztem az F1-et, Hill volt a kedvencem, de aztán amikor Schumi minden pálmát elvitt, uncsi lett.

Link a hozzászóláshoz
Mért ne menjünk bele? Végre egy normális téma... Rájöttünk, hogy mindenki beszél helikopterül, aki meg nem, az olvasson vicc.hu-t :)

Na látod, ez volt a cél ;)

Én annak idején folyamatosan néztem az F1-et, Hill volt a kedvencem, de aztán amikor Schumi minden pálmát elvitt, uncsi lett.

Nekem Schumacher volt a kedvencem, sőt! Mai napig nem hiszem, hogy a közeljövőben bárki is képes lesz véghezvinni, amit ő. Vitathatatlanul meghatározó személyiség, akit - ahogy Felon is megmondta - vagy lehetett utálni, vagy imádni, de elmenni mellette semmiképp. Az idei év sok szempontból érdekesre sikeredett, de van egy olyan megérzésem, hogy a következő sem lesz piskóta :)

No és Hill. Mint ember, a stílusa nem egyszerű, de hogy vezetni tudott, az vitathatatlan. Nem is a világbajnoki címe miatt értékelem őt, hanem amit azzal a pocsék Arrows-zal leprodukált - pl pontszerzés, stb. :)

Sennához meg nem fűznék hozzá túl sokat. A Csúcs.

Link a hozzászóláshoz

Senna sajnos olyan halált halt, amit nem érdemelt meg.

Hill iszonyatos jó vezető, még ha amúgy kiállhatatlan is, hiszen képes volt a bajnoki cím után egy vacak autóval is produkálni (ahogy előttem mondták).

Schumacher meg igazából nagyon fel lett kapva. Nagyon jó vezető, de az, hogy tárgyalták folyamatosan a dolgait, és ezzel olyan lett, mint egy filmsztár, az nekem sok volt. Mellesleg ő sem egy egyszerű ember... Azzal pedig, hogy folyamatosan nyert, csak annyit értek el, hogy alaposan megszedte magát, de az F1 nézettsége szerintem csökkent. Ki kíváncsi a lefutott futamokra, ahol nincs izgalom, és arra kell várni, hogy vér folyjon, mint a gladiátorviadalokon, hogy valami izgalmas is legyen?

Én nem voltam.

Na azóta nem nézem.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...