Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Nem nagyon érdekel, hogy te mit akarsz, ha Kiara kérte :) Neked is jobb, ha kicsit gyakorol... max te kimaradsz a kóstolóból... más eszi meg a sok-sok finomságot :)

Magyarul buktam :D A tesztalany meg sztem nem lesz más, mint én ;):D No sebaj, azért annyira neem főz vészesen... apropó.. tudja valaki a detox közvetlen számát? :P:D;)

Link a hozzászóláshoz

Jahaj, annó én is szerettem volna kastélyban lakni. Viszont azóta megértettem, hogy ha nem szedek össze valami milliárdos öreg papát, aki fél lábbal a sírban van már, akkor nem csak, hogy nem tudom fenntartani a helyet, még megvenni sem tudom. Sajnabajna még lottónyereményből sem :wink:

Viszont még mindig fenn áll a lehetőség, hogy évente elmenjen az ember lánya egy nyaralásra, ilyen helyen szálljon meg, és röhögve, vagy kevésbé röhögve kifizesse a számlát, a tulajra hagyva a régi, ódon épület összes nyűgét, baját.

Link a hozzászóláshoz

hihi :D

Na ez tanulságos volt, az élő történelem: a Dumaterem!!!

Idővonalban is lehet látni, ki mikor jelent meg, és rá lehet végre jönni, kinek miért van annyi hozzászólása :D

Kár, hogy nem láttam végig TAO és The Elf vitáját...

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok első postom és rögötn lenne is kérdésem hol lehet a profilt beállitani képek stb? :D

Különben szeretek Magusozni :D Most a KM kedéssel próbálkozok :D elég nehéz jó tanácsokat szvesen fogadok.

Üdv:Zodiákus ;]

/e: oks megtaláltam ;]

/e: huu leet rossz topicba ostoltam a problémám sry aláirásba nem lehet képet beszurni?:SD

Link a hozzászóláshoz
Zodiákus: Hogyhogy ez lett a neved? Érdekel az asztrológia?
A csak "Zodiákus"-ként ismert notórius sorozatgyilkos rettegésben tartotta a San Francisco-öböl környékét az 1960-as évek végén. Számos áldozatot hagyott maga után, miközben a rendőrséggel macska-egér játékot játszva rejtjeles üzeneteket és leveleket küldött a San Francisco Chronicle-nek és más újságoknak; szeményazonosságára nem derült fény, sosem kapták el. A film a hidegvérű gyilkosságok történetét meséli el és azokét az emberekét, akiknek élete és karrierje végzetesen összefonódott a gyilkos utáni hajtóvadászattal. hát kb. Ennyi iszonyat sok embert ölt és nem kapták el.:D

/edit: Különben még élhet igaz kb 60éves lehet :P csak óvatosan :D

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ha az ereni kékköpenyesekre gondolsz, akkor ajánlom az Ynev fórumtémát, ott kérdezz felőlük, e mellett pedig a Harcosok, Barbárok, Gladiátorok kiegészítőt, ott részletes leírásukkal is találkozhatsz.

Az Ynev-fórumtéma idevágó része:

http://www.kalandozok.hu/forum/viewtopic.php?t=350

Olvasd végig, és Erenről már egészen sokat meg is tudhatsz, és szükséged is lesz rá, ha ilyen karaktert szeretnél :)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Ha az ereni kékköpenyesekre gondolsz, akkor ajánlom az Ynev fórumtémát, ott kérdezz felőlük, e mellett pedig a Harcosok, Barbárok, Gladiátorok kiegészítőt, ott részletes leírásukkal is találkozhatsz.

Az Ynev-fórumtéma idevágó része:

http://www.kalandozok.hu/forum/viewtopic.php?t=350

Olvasd végig, és Erenről már egészen sokat meg is tudhatsz, és szükséged is lesz rá, ha ilyen karaktert szeretnél :)

Üdv!

köszönöm :D
Link a hozzászóláshoz

A következő szavazás a legidiótább Angliában hatályos törvényekről szól, a BBC csinálta tavaly (az oldalukon találtam).

***********

1. Tilos meghalni a parlamentben (27%)

2. Hazaárulásnak minősül az olyan bélyeget fejjel lefelé felragasztani, amelyiken egy angol uralkodó látható (7%)

3. Liverpoolban a nők nem dolgozhatnak felsőruházat nélkül, kivétel ha egy trópusi halakkal foglalkozó kisállat-boltban eladó. (6%)

4. Valamilyen sütit (mi az a mince pie?) nem lehet karácsonykor fogyasztani (5%)

5. Skóciában, ha valaki bekopogtat hozzád, és a WC-t akarja használni, kötelező beengedni (4%)

6. Egy várandós nő akárhol megpihenhet, erre a célre elkérheti katonák/rendőrök sisakját is (4%)

7. Amennyiben a szigetek partjain döglött bálnát találnak, a csontja a királynő/király tulajdona (3,5%)

8. Törvénytelen nem válaszolni az adószedő kérdésére, ugyanakkor ami szerinted lényegtelen, azt nem muszály elmondanod (3%)

9. Tilos vértezetben a parlamentbe lépni (3%)

10. York történelmi városfalain belül nem törvénytelen megölni a skótokat, de csak akkor, ha hosszúíj van náluk (2%)

***************

Igen ezek hatályos törvények, gondolom éppen kigyomlálásra várnak.

A common law szépségei 8)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...