Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Dumaterem

Gem Kapocs

Recommended Posts

Nem nagyon érdekel, hogy te mit akarsz, ha Kiara kérte :) Neked is jobb, ha kicsit gyakorol... max te kimaradsz a kóstolóból... más eszi meg a sok-sok finomságot :)

Magyarul buktam :D A tesztalany meg sztem nem lesz más, mint én ;):D No sebaj, azért annyira neem főz vészesen... apropó.. tudja valaki a detox közvetlen számát? :P:D;)

Link a hozzászóláshoz
Mi az a dolog aminek átélése, végrehajtása vagy megtekitése nélkül nem akartok meghalni? Ami nélkül nem éreznétek teljesenek az életet, amit jelenleg éltek?

Mindenképpen szeretnék az életem során majd anyukává válni, de elötte szeretnék egy igazi kapcsolatot. :):oops:

És nagyon-nagyon szeretnék eljutni

Link a hozzászóláshoz

Jahaj, annó én is szerettem volna kastélyban lakni. Viszont azóta megértettem, hogy ha nem szedek össze valami milliárdos öreg papát, aki fél lábbal a sírban van már, akkor nem csak, hogy nem tudom fenntartani a helyet, még megvenni sem tudom. Sajnabajna még lottónyereményből sem :wink:

Viszont még mindig fenn áll a lehetőség, hogy évente elmenjen az ember lánya egy nyaralásra, ilyen helyen szálljon meg, és röhögve, vagy kevésbé röhögve kifizesse a számlát, a tulajra hagyva a régi, ódon épület összes nyűgét, baját.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok első postom és rögötn lenne is kérdésem hol lehet a profilt beállitani képek stb? :D

Különben szeretek Magusozni :D Most a KM kedéssel próbálkozok :D elég nehéz jó tanácsokat szvesen fogadok.

Üdv:Zodiákus ;]

/e: oks megtaláltam ;]

/e: huu leet rossz topicba ostoltam a problémám sry aláirásba nem lehet képet beszurni?:SD

Link a hozzászóláshoz
Zodiákus: Hogyhogy ez lett a neved? Érdekel az asztrológia?
A csak "Zodiákus"-ként ismert notórius sorozatgyilkos rettegésben tartotta a San Francisco-öböl környékét az 1960-as évek végén. Számos áldozatot hagyott maga után, miközben a rendőrséggel macska-egér játékot játszva rejtjeles üzeneteket és leveleket küldött a San Francisco Chronicle-nek és más újságoknak; szeményazonosságára nem derült fény, sosem kapták el. A film a hidegvérű gyilkosságok történetét meséli el és azokét az emberekét, akiknek élete és karrierje végzetesen összefonódott a gyilkos utáni hajtóvadászattal. hát kb. Ennyi iszonyat sok embert ölt és nem kapták el.:D

/edit: Különben még élhet igaz kb 60éves lehet :P csak óvatosan :D

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ha az ereni kékköpenyesekre gondolsz, akkor ajánlom az Ynev fórumtémát, ott kérdezz felőlük, e mellett pedig a Harcosok, Barbárok, Gladiátorok kiegészítőt, ott részletes leírásukkal is találkozhatsz.

Az Ynev-fórumtéma idevágó része:

http://www.kalandozok.hu/forum/viewtopic.php?t=350

Olvasd végig, és Erenről már egészen sokat meg is tudhatsz, és szükséged is lesz rá, ha ilyen karaktert szeretnél :)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Ha az ereni kékköpenyesekre gondolsz, akkor ajánlom az Ynev fórumtémát, ott kérdezz felőlük, e mellett pedig a Harcosok, Barbárok, Gladiátorok kiegészítőt, ott részletes leírásukkal is találkozhatsz.

Az Ynev-fórumtéma idevágó része:

http://www.kalandozok.hu/forum/viewtopic.php?t=350

Olvasd végig, és Erenről már egészen sokat meg is tudhatsz, és szükséged is lesz rá, ha ilyen karaktert szeretnél :)

Üdv!

köszönöm :D
Link a hozzászóláshoz

A következő szavazás a legidiótább Angliában hatályos törvényekről szól, a BBC csinálta tavaly (az oldalukon találtam).

1. Tilos meghalni a parlamentben (27%)

2. Hazaárulásnak minősül az olyan bélyeget fejjel lefelé felragasztani, amelyiken egy angol uralkodó látható (7%)

3. Liverpoolban a nők nem dolgozhatnak felsőruházat nélkül, kivétel ha egy trópusi halakkal foglalkozó kisállat-boltban eladó. (6%)

4. Valamilyen sütit (mi az a mince pie?) nem lehet karácsonykor fogyasztani (5%)

5. Skóciában, ha valaki bekopogtat hozzád, és a WC-t akarja használni, kötelező beengedni (4%)

6. Egy várandós nő akárhol megpihenhet, erre a célre elkérheti katonák/rendőrök sisakját is (4%)

7. Amennyiben a szigetek partjain döglött bálnát találnak, a csontja a királynő/király tulajdona (3,5%)

8. Törvénytelen nem válaszolni az adószedő kérdésére, ugyanakkor ami szerinted lényegtelen, azt nem muszály elmondanod (3%)

9. Tilos vértezetben a parlamentbe lépni (3%)

10. York történelmi városfalain belül nem törvénytelen megölni a skótokat, de csak akkor, ha hosszúíj van náluk (2%)

Igen ezek hatályos törvények, gondolom éppen kigyomlálásra várnak.

A common law szépségei 8)

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...