Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Üdv!

Olyan jó lesz, amikor a hótorlasz árnyékában hátrahagyva az autót, menetelek majd a szállás felé ahova a táborlakók sose jutnak el, mert gyalog nemtudják hol van, a vonat pedig kilehelte már a lelkét. Éhség, könnyek, fagyhalál. 8)

Vinye csodálatos hely, a Bakony szíve. Túlélési esély: minimális.

Üdv. Z

:twisted:

Link a hozzászóláshoz
Én nem örülök a hónak... kapar a kocsi, és kedvem sincs beragadni megint a fagyba, hóba.

Abszulút egyetértek Andoronnal, nem örülök a hónak.

Igazából nagyon útálom. Kertes házban lakunk, és az én reszortom a hólapátolás. Egyelőre nincs sok, és nem is esik intenzíven, ezért egyszer elég eldobálni.

De ha óránként kell majd csinálni, hamar meg fogom unni...

Link a hozzászóláshoz

Én sem csípem a havat az autó szempontjából (tegnap pl nyári gumikkal kellett jeges-havas úton mennem, szerencsére nem sokat).

Ennek ellenére imádom. :) Tegnap este 11 után még lementünk a barátnőmmel hógolyózni egyet, itt arasznyi hó van. :D Ha nem fázott volna annyira a kezünk, talán hóembert is építünk. Azt mondják nem baj, ha az ember gyerek marad egy kicsit. ;)

Link a hozzászóláshoz

Csatlakozom TAO-hoz, imádom a havat és imádok vezetni a hóban.

Szombaton nekem is volt szerencsém egy "a téli vezetéshez nem teljesen alkalmas" autóval a hószakadásban vezetnem...hát élmény volt így utólag visszagondolva.

Szerintem aki hóban tud biztonságosan vezetni, az bárhol megállja ahelyét (ezt mondta anno az oktatóm is:)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Nekem semmi bajom a hóval, pedíg nálunk én lapátolom el ha esik és tavaly nekem is volt alkalmam éppen akkor kocsikázni mikor leesett az a bizonyos, amelyiknek hála öcsém összetörte a kocsinkat. Persze mivel apám hivatásos gépjárművezető így szeretem magam azzal hitegetni hogy biztos örököltem tőle némi fogékonyságot és tehetségem van a vezetéshez ezért néha hajlamos vagyok meggondolatlanságokra. De csak néha. Suliba azért utáltam a havat mert persze a hógolyózók állandó célpontjául szolgáltam ami nem éppen szerencsés dolog. A hideget meg asszem jól bírom, ezt onnan gondolom hogy mindenki megkérdezi tőlem hogy nem fázok-é ebbe a vékony kabátba, én meg csak nevetek rajta, hiszen nekem jó idő van. Gyerekként ilyenkor mindíg betegeskedtem és akad pár kellemetlen élményem is, de alapvetően én szeretem a telet. Idén. :twisted:

Darun

Link a hozzászóláshoz
Nekem feltűnt! :D

És egyébként az az egyik legszebb avatar a fórumon szvsz.(A másik az enyém... :lol::oops: ) Egyébként nekem az egész kép is megvan és szerintem az is nagyon jól néz ki!

Hűűű, ebbe most rendesen belepirultam. :oops: Köszönöm...no igen nem is hasonlít rám. :D

Apropó, ugye tervezed a 2008-as NYT-ben való részvételed?!

Link a hozzászóláshoz

Thx all. Vajon hol van a vigyorgó és vagányul kacsintó smile?

NYT2008?? Vááá pls jegeljük a témát úgy júni elejéig, vagy inkább júli elejéig. Addig még hátra van a tél, a jelenlegi meg a majdani, a nyári vizsgaidőszak, egy-két kéz/lábtörés, néhány fergeteges buli, pár komolyabb party és miegymás. Wáh... nyt2008 hol van az még...?!? :)

Jelenleg örüljünk annak, h (hűű milyen nap is van ma?) most van a jelen és éljük meg ezt az időt (is :D)... vagy mi... :D

na hali,

@ - és a sármos avatarja 8):D

Link a hozzászóláshoz
Helyes! :D Igyekszem majd én is ismét aktív lenni... Igaz, januártól vizsgák, de addig még ráérek! :)

Ha te ott leszel, akkor már két ember biztos, és szerintem másokat sem fogunk elriasztani a programtól! :lol: Apropó, program: sok teázásról maradtam le azóta? :(

Nem...Mindenki szorgalmasan tanult és nem ért rá ilyen apróságokra. :D

Egyébként nem szokott ilyen teázás lenni minden hétvégén, ami nem is baj, hiszen ettől maradnak ezek az alkalmak egyediek. Ha túl sok lenne, akkor elveszítenék az értéküket.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...