Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Igaz! :)

De azért az újévben legalább majd kéne szervezni megint egyet szvsz, szívesen látnálak megint titeket! :D

Na, jó, bocs, tudom, hogy ez már off volt, de akkor is így van! Szóval majd megpróbálunk egyeztetni az erre való topicban? :wink:

Miért lenne off? Ez a dumaterem, éppen ez a lényege.

Meg egyébként is írj minél többet, hogy nekem kelljen válaszolnom, mert akkor beérem a felett álló egyént hozzászólások számával. :)

Megy ami a teázásokat illeti, minden évben azért van pár alkalom, még akkor is, ha nem mindig készül róluk fotó.

Link a hozzászóláshoz

válasz Amarilis nickneves topicos hozzászólására:

Én játékos vagyok nem KM. Meg kocka - ez utóbbi azért jó mert gép előtt mindenki ügyes, az ötlet mindig azonnal jön csak az előadásmód nem megy másodpercek alatt.

Bár ha belegondolok gép előtt megirom a kalandot aztán csak be kell tanulni meg majd ott helybe beimprózok valamit ha kimarad egy rész.. csak a KM-ek megszámlálhatatlanul sok és különféle fontos tulajdonsága közül belőlem - véleményem szerint - hiányzik pár.. ami azért probléma mert a következő összejövetelen nekem kéne mesélnem mivel a KMünk már évek óta nem játszott és ígért egy szintet ha mesélek én :lol: Ez részben jó mert megtanulok mesélni, bár a mi körünkben minél több lehetőség van a baromkodásra annál jobb a kaland - igaz valószínűleg mindegyikünk tudja milyen lenne az ideális kaland, és akarjuk is, sőt isten tudja, talán még a képességünk is megvan rá hogy mejáccuk, de odáig sose jutunk el :) .Csak szegény KMünket sajnálom, mert megizzasztjuk azzal hogy vegyen rá minket arra hogy ne gyakjuk le a fehér mágust - aki az akció gerince - a második elpazarolt szó után mert nem figyel ránk :twisted: (megjegyzésképpen a mágus nem sokáig élt - persze feltámadt és 1 év alatt vége lett a kalandnak :))

Link a hozzászóláshoz
Te az Order of the stick nevű képregényre gondolsz :)

Az eredeti Oots angolul

Ez pedig a magyarra lefordított változat

Iggen ezaz :) Egyszer végigolvastam már a magyart de vannak újabbak, meg nem ártana mégegyszer nekiállni, ez igenjó :) Csak ajánlani toom mindenkinek! :lol:

A mi karaktereink között sztem legyen két teljesen különböző vallás papja és paplovagja, egy gonosz kráni fejvagász, egy hippi, meg egy nagyon szar ul összerakott karakter (udvari ork varázsló pl). Meg kell törpe harcos és elf íjász (gimli-legolas style).

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...