Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Aztaaa, de mocsokság!Elintézem, hogy minden egyéb fölös programtól viszonylag tiszta nyaram legyen erre: otthon közlik, hogy igen jó lenne egy nyelvvizsgát megcsinálni, mert a főiskolán csak két félévet lehet nyelvet tanulni, és az utolsó az most nekem lefut, ki fogok esni utánna a gyakorlatból. :evil: Szóval nyáron nyelvtanfolyam és nyelvvizsga... :evil:

Nincs tábor.... :siros::sry::siros:

NEM ÉR!!!!!!

Link a hozzászóláshoz

üdv, kicsit felmérgel ez az egri fősuli, jövöhét vizsgák...kedden 1 vizsgám meg 2 zh-m is lesz. Épp bosszankodom hogy miért kell az egyik tantárgyamból 150 oldalt megtanulni 1 hét alatt, de a többiek "megnyugtattak", hogy még a neten is van +100 oldal :evil:

pénteken 4 órás zh-t írok...

Drága anyukám is nyaggat hogy csináljam a szakmai nyelvvizsgát, most tudtam meg hogy máj 30-ig lekell adnom a szakdoga témáját és persze intéznem kell még a gyakorlatot is :cry:

Kevesebb lett az ösztöndíjam, ahhoz képest hogy most kapott a suli nemtom hány millió vagy milliárd támogatást!

Hétvégén semmire nem lesz időm, de talán egy kis berugást becsempészek :twisted:

bye

Link a hozzászóláshoz
Sziasztok!

Sejtem, hogy nem ez a legmegfelelőbb fórum topic, de muszáj veletek megosztanom.

Évek óta nem játszom, holnap azonban megtörik a jég, ezen felbuzdulva elkezdtem kutakodni a neten magus karakterlapok után, erre megtaláltam ezt az oldalt. Hát, le a kalappal. Csodálatos, fantasztikus. Nem vagyok már gyerek, hát nézzétek el nekem ezt a lelkesedést, de annyira jó látni, tapasztalni, hogy vannak ilyen remek oldalak.

Köszönöm!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Már régebben találtam rá erre a weblapra, de csak ma regisztráltam.

Szerintem nagyon jó! Végre egy olyan lap, ahol nem találnak ki mindenféle új kasztot, akik már a legyőzheletlen istenkirály kategóriába tartoznak.

Sajna én nem tudok elutazni kalandtáborba, de lesz egy hét szabim és végig kalandozom az egészet. Én leszek most a KM, egy kicsit le vagyok maradva a történettel (most is inkább azon kellene doldozni). Egy kicsit lusta vagyok leülni és a NJK-kat kidolgozni, de v.kinek a mesélést is be kell néha vállalni. Én jobban szeretek JK lenni, akkor nem tudom előre, hogy mi fog történni.

Link a hozzászóláshoz

Én nem olyan rég ismertem meg a km-séget, és még eléggé gyerekcipőben járok, de jelen pillanatban jobban szeretek mesélni, mint játszani. Az a kérdés nem ér, hogy jobban is megy-e :D

Örülünk, hgy regisztráltál, reméljük jól fogod itt érezni magad. Félistenes kasztokat valószínűleg tényleg nem fogsz találni, khm.. "azészeretjükGorduint" :D

Tábor pedig lészen majd a télnek havában, decemberben is, Téli Tábor néven, ha van kedved, szeretettel várunk. :)

Link a hozzászóláshoz

Én is km-kedés párti vagyok. Sajnos mostanában nem volt alkalom arra, hogy játszak, meséljek (persze táboron kívűl gondolom).

Sajnos szét van széledve a csapat és jelen helyzetben szinte megoldhatatlan kéttőnél több jk összeszedése.

Valahogy km-nek lenni ott jó, mert magad alakíthatsz ki valamit, szerepekbe bújhatsz, s ugyanúgy lehet saját karaktered, amit szertsz. A másik számomra tetszetős dolog, hogy egy csomó munkája benne van az embernek és olyan jó, ha a csapat elégedett vele, haélvezettel játszák végig a kalandokat, az életutat.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...