Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Én akarom a linket, én akarom, én akaroooooooooooom :)

Jaj, a Cifet, cafat... én is szerettem. Emlékszem anya annak idején ha rossz voltam, azzal büntetett, hogy nem nézhettem meg a Walt Diney-t. :) Még jó, hogy a tesómat már ezzel nem tudta.. változtak az idők :) Neki már azt kellett mondani, hogy "nem játszhatsz a számítógépen" :D Ugye mekkora változás? Vagy nem is olyan nagy?

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

A rainbow brite-ra emlékszem nagyjából. Azt viszont tudom, hogy a paci és a szőke lány meg volt bábúban. De valahol elhagytam.

A sailor moon-os linket megkaphatnám én is? A youtubon amik fent vannak azoknak a fele vagy japánul van angol felirattal vagy csak szimplán rossz a minősége.

Szép napot...

Szerintem jobb egy gyermek lelkű felnőtt, mint egy felnőtt lelkű gyermek.

Vagy nem? :roll:

Link a hozzászóláshoz

Dolnawyen: mindig öröm látni, hogy az oldal másoknak is ad egy kis nosztalgiát, beindítja a fantáziát, felébreszti a régi szerepjátékosokat is. Üdv köztünk. :)

Sajnos mi is öregszünk, a fórum kevésbé aktív, mint volt. De ez ne tévesszen meg senkit. Hagyományosan, évek óta megtartjuk nyáron a Kalandozok.hu Nyári Tábort, télen a Téli Tábort. És akármilyen létszámhatárt szabunk meg, mindig betelik.

Él még a MAGUS. :)

Link a hozzászóláshoz

Tényleg olyan vagyok most már mint a mesékben(na, nem annyira szép és nem is olyan jó, csak) hol vagyok, hol nem...

Most vagyok :)

Szándékaim szerint maradok is ezúttal:) lévén beállt többek között az az üdvös állapot, hogy megoldottam a kollégiumi netezést(új kolesz + laptop), illetve én is beszoktam a koleszos életbe :P

Remélem nem nehezteltek rám, én örülök, hogy újra itt vagyok :)

Link a hozzászóláshoz
Uff!

Szeretném feléleszteni kicsit a netes játékot, ezért valamikor bevállalnék egy mesét mint KM, ha lenne rá pár jelentkező.

Akit érdekel az írjon PM-t, vagy oshram2@gmail.com de a cseten is megtaláltok. Aztán majd megbeszéljük az időpontot, és a többi dolgot.

Üdv!

Nos eddig hárman jelentkeztek, még egy ember belefér, szint 3-4, de lehet jönni nézőnek is. ;)

Most szombat vagy vasárnap este lenne, amennyiben jó mindhárom embernek...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
  • Új...