Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Üdv!

Keresnénk egy játékost a netes játékba, az iszákos Domvik pap szerepére. :)

Előtörténetet, és az előzményeket a Történetek topicban elolvashatjátok.

Kezdés holnap(vasárnap) du. vagy este fele.

2-3 naponta lennének esténként pár órás játékok, ezért jó volna ha a jelentkező tudna ezekben az időpontokban gép előtt lenni.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Sajnos nem volt játék vasárnap, sürgős dolgom volt, elnézést kérek a JKk-tól, de egyszerűen nem volt időm fellépni. :oops:

Viszont felkerült a szombati játék logja is a szokásos témába.

Voltak itt, és a régebbi játékokban is olyan, privátban, zajló beszélgetések, események amiket még nem közölhetek, mert elrontaná a többi játékos szórakozását. ;) Majd ha vége a modulnak összefoglalom őket.

Még mindig keresnénk egy JK-t aki átvenné Bob testvér helyét!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Valaki nem játszik az Amos nevű magyar "levelezős" játékkal?

Olyasmi mint a Túlélők Földje, vagy az Õsök Városa, csak itt nem postai vagy e-mail útján kell a fordulókat elküldeni, hanem kliens programmal lehet ezeket intézni.

A játék ingyenes, de van fizetős (VIP) verziója is. A VIP játékosok is ugyanazon a szerveren, ugyanazokkal a kasztokkal/fajokkal lehetnek, annyi a lényegi különbség hogy havi 15 forduló helyett 20-at léphetnek, és 45 nap inaktivitás után nem törlik a karaktereiket.

7 faj (ember, elf, félelf, törpe, ork, félork, ogre), és 22 kaszt (Harcos, Harcművész Cryon stílus, Harcművész Shíing Tasi stílus, Harcművész Whong stílus, Barbár, Lovag Triemata rend, Lovag Fekete Rózsa rend, Lovag Minerakhi Pajzskorona rend, Kóborló, Bajvívó, Tűzmágus, Vízmágus, Szélmágus, Földmágus, Boszorkánymester, Vándorpap, Bárd, Méregkeverő, Sámán, Illuzionista, Véráldozó, Feketemágus) közül lehet választani.

Én még csak tegnap regisztráltam, várok a karakterem engedélyezésére, de a leírások, és példajátékok alapján jónak tűnik.

AmosRPG

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Valaki nem játszik az Amos nevű magyar "levelezős" játékkal?

Olyasmi mint a Túlélők Földje, vagy az Õsök Városa, csak itt nem postai vagy e-mail útján kell a fordulókat elküldeni, hanem kliens programmal lehet ezeket intézni.

A játék ingyenes, de van fizetős (VIP) verziója is. A VIP játékosok is ugyanazon a szerveren, ugyanazokkal a kasztokkal/fajokkal lehetnek, annyi a lényegi különbség hogy havi 15 forduló helyett 20-at léphetnek, és 45 nap inaktivitás után nem törlik a karaktereiket.

7 faj (ember, elf, félelf, törpe, ork, félork, ogre), és 22 kaszt (Harcos, Harcművész Cryon stílus, Harcművész Shíing Tasi stílus, Harcművész Whong stílus, Barbár, Lovag Triemata rend, Lovag Fekete Rózsa rend, Lovag Minerakhi Pajzskorona rend, Kóborló, Bajvívó, Tűzmágus, Vízmágus, Szélmágus, Földmágus, Boszorkánymester, Vándorpap, Bárd, Méregkeverő, Sámán, Illuzionista, Véráldozó, Feketemágus) közül lehet választani.

Én még csak tegnap regisztráltam, várok a karakterem engedélyezésére, de a leírások, és példajátékok alapján jónak tűnik.

AmosRPG

Érdekes. Erős negatívum, hogy nem látok a világban semmi újat. Ránézésre MAGUSból és más rendszerekből lett összeollózva. De ha van benne lelkes hajtóerő és jó közösség, akkor jó buli lehet.

Gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom, de idő hiányában ez vétózva lett.

Ha te játszol, oszthatnál meg tapasztalatokat majd.

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Valaki nem játszik az Amos nevű magyar "levelezős" játékkal?

Olyasmi mint a Túlélők Földje, vagy az Õsök Városa, csak itt nem postai vagy e-mail útján kell a fordulókat elküldeni, hanem kliens programmal lehet ezeket intézni.

A játék ingyenes, de van fizetős (VIP) verziója is. A VIP játékosok is ugyanazon a szerveren, ugyanazokkal a kasztokkal/fajokkal lehetnek, annyi a lényegi különbség hogy havi 15 forduló helyett 20-at léphetnek, és 45 nap inaktivitás után nem törlik a karaktereiket.

7 faj (ember, elf, félelf, törpe, ork, félork, ogre), és 22 kaszt (Harcos, Harcművész Cryon stílus, Harcművész Shíing Tasi stílus, Harcművész Whong stílus, Barbár, Lovag Triemata rend, Lovag Fekete Rózsa rend, Lovag Minerakhi Pajzskorona rend, Kóborló, Bajvívó, Tűzmágus, Vízmágus, Szélmágus, Földmágus, Boszorkánymester, Vándorpap, Bárd, Méregkeverő, Sámán, Illuzionista, Véráldozó, Feketemágus) közül lehet választani.

Én még csak tegnap regisztráltam, várok a karakterem engedélyezésére, de a leírások, és példajátékok alapján jónak tűnik.

AmosRPG

Érdekes. Erős negatívum, hogy nem látok a világban semmi újat. Ránézésre MAGUSból és más rendszerekből lett összeollózva. De ha van benne lelkes hajtóerő és jó közösség, akkor jó buli lehet.

Gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom, de idő hiányában ez vétózva lett.

Ha te játszol, oszthatnál meg tapasztalatokat majd.

Üdv!

Nos túl vagyok az első pár fordulón.

Nem a megszokott ún. PBM(play by mail) játék, mivel nem az van hogy kiadod a parancsokat, elküldöd a levelet, majd válaszban megkapod hogy mi történt, hanem valós időben zajlik az egész, egy kliens programon keresztül. Viszont ugyanúgy vannak fordulók (1 forduló/nap/karakter), és Mozgás Pontok(MP) is. Szinte minden cselekvés (mozgás, beszélgetés, képességfejlesztés, munka, valaminek a készítése, gyógyítás, stb...) pontba kerül, ezek visszatöltődnek a forduló elején.

Szerepjátékosabb mint az eddigi, ilyen típusú játékok, amikkel játszottam, sok a világformáló esemény, ami összehoz sok embert, és lényegében a karakterek formálják a világ történelmét az elvállalt kalandokkal.

Időt nem rabol túl sokat, 1 hónapba csak 15 fordulót lehet lépni, és 1 fordulót/nap/karakter.

Könnyű beletanulni, egyszerű a kliens kezelése, persze nem árt az oldalon lévő 2 szabálykönyvet azért átolvasni, és ha végkép elakadsz, a játék fórumán is felteheted a kérdésed, eddigi tapasztalataim alapján segítőkész emberek vannak ott.

Ha kíváncsiak vagytok ezek után hogyan is néz ki valójában ITT találtok egy user/pass párost amivel hozzáfértek pár teszt karakterhez, melyekkel akár léphettek is pár fordulót.

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Szeretnék ajánlani egy online rádiót

Minden nap 16:00-tól 24:00-ig biztos van élő adás, lehet kérni sok jó zenét, minden műsorvezetőnek van külön kívánságládája, ezért változatos is.

És nem mellesleg néha én is beugrom műsorvezetőnek pár órára. :D Szóval hajrá, gyertek, hallgassátok. ;)

Az utolsó ok volt számomra a legmeggyőzőbb. Ezért már nem hagyom ki ma... ;) (Persze majd ha vége lesz a Gyűrűk Ura 2-nek, amit 1 felé elkezdünk...:))

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Szeretnék ajánlani egy online rádiót

Minden nap 16:00-tól 24:00-ig biztos van élő adás, lehet kérni sok jó zenét, minden műsorvezetőnek van külön kívánságládája, ezért változatos is.

És nem mellesleg néha én is beugrom műsorvezetőnek pár órára. :D Szóval hajrá, gyertek, hallgassátok. ;)

Az utolsó ok volt számomra a legmeggyőzőbb. Ezért már nem hagyom ki ma... ;) (Persze majd ha vége lesz a Gyűrűk Ura 2-nek, amit 1 felé elkezdünk...:))

18:00-20:00-ig vagyok ma:) Van kívánságládám, lehet kérni is;)

De most is adásban vagyok úgy kb. még fél egy órát...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Megpróbáltam bele hallgatni a rádió adásába, de sajnos nem sikerült (valamilyen bővítmény hiányzik, tényleg, kell ehhez valamilyen speciális program? nézzétek el, műszaki analfabéta vagyok) Majd hétvégén.

Viszont a TOP40 listát végig böngésztem. Érdekes a stílus keveredése. Naivan azt hittem, hogy ez valamilyen rockosabb-metálosabb rádió. Minden esetere találtam a top40-ben olyat amit szeretek és meg is van a gyűjteményemben, de van olyan is amit kifejezetten nem bírok elviselni.

Bocs, kicsit elkalandoztam. :oops:

De bátor vagy Oshram. Gratula.

Jó rádiózást.

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Megpróbáltam bele hallgatni a rádió adásába, de sajnos nem sikerült (valamilyen bővítmény hiányzik, tényleg, kell ehhez valamilyen speciális program? nézzétek el, műszaki analfabéta vagyok) Majd hétvégén.

Viszont a TOP40 listát végig böngésztem. Érdekes a stílus keveredése. Naivan azt hittem, hogy ez valamilyen rockosabb-metálosabb rádió. Minden esetere találtam a top40-ben olyat amit szeretek és meg is van a gyűjteményemben, de van olyan is amit kifejezetten nem bírok elviselni.

Bocs, kicsit elkalandoztam. :oops:

De bátor vagy Oshram. Gratula.

Jó rádiózást.

Üdv!

A hallgatáshoz nem kell más csak egy winamp, vagy windows media player. A legegyszerűbb ha a főoldalon rákattintasz a winamp gombra, letöltöd a fájlt ami kiad, és azt a fájlt elindítod winampba.

Ne aggódj a TOP40 lista csak az automata adásra vonatkozik, ami akkor szól mikor éppen nincs bennt műsorvezető, és igen, az elég tüccögős. :D

Legközelebb hivatalosan szerdán 22:00-24:00-ig leszek adásban, de lehet beugrok helyettesíteni valakit még.

Ja igen, számot kérni a műsorok menüpont alatt lehet.

Link a hozzászóláshoz

Most néztem a Bemutatkozás topic-ot. Ehhh... Ha nem félévente néznék be, még képbe is lennék. Időbe! És miért? Kezdem úgy érezni, kikoptam innen, de most valami nosztalgikus érzés visszarángatott ide. Tudom, szabad akarat meg egyéb... szavak, de mi szerepjátékosok egy külön "kaszt" vagyunk a társadalomba! Asszem némi aktivitással meg kéne már támogatni ezt az ügyet hogy az új tagok akarjanak maradni, a régiek meg ne akarjanak elmenni! Mert kezd már elegem lenni abból hogy bármerre nézek, csak szétszóródott csapatokat látok. A táborok meg jók és nélkülözhetetlenek, de nem pótolják a rendszeres játékigényt az elvonási tüneteket. Én pl most kénytelen vagyok IWD-vel játszani, lassan már meglesz az összes faj/kaszt/nem/beálítottság kombinációhoz a karakterem. (Eme felindulásomnak nagymértékben az az oka hogy mivel net hiányában nem tudok egyéb online függésekben részt venni, hajlok némi aktív rpg társadalom építésre)

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem mindenkinek idefent!

Lenne egy nagyon nagy kérésem minden szerepjátékos felé, aki tud időt szakítani egy körülbelül 10 perces kérdőív kitöltésére.

Szakdolgozatomhoz lenne rá szükségem minél hamarabb.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki kitölti.

A következő e-mail címre várom a kitöltött kérdőíveket: tenthman@freemail.hu

A kérdőívet http://data.hu/get/1320487/Kerdoiv_jatekos.doc.html lehet letölteni.

Minden jót

Noel

Link a hozzászóláshoz
Kinek mi a véleménye arról, hogy pár éve az RTL Klub abbahagyta a DragonBall anime sorozat vetítését (nekem nagy trauma volt! :P), mert mérges szülők panaszkodtak, hogy veszélyes a gyerekekre nézve a sok vér és agresszió?

Líthas!

Ha már az anime szóba került... :twisted: Anno én is mindíg sietem haza hogy 15:00-kor már a TV előtt lehessek mire kezdődik a DB. De!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...