Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Gem Kapocs

Dumaterem

Recommended Posts

a nőneműek teljesen érthetők... :) szükséges a "szűz" áldozat a Szent

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

a nőneműek teljesen érthetők... :) szükséges a "szűz" áldozat a Szent

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szeretném közzé tétetni, hogy megérkezett a hely megoldás, minden kép küldve, személyazonosság levizsgálva, már csak tálcasávon szereplő msn beszélgetések alapján is.. :)

Győztes, és a 12 muffin tulajdonosa: TAO.

(Nem is tudom miért éreztem, hogy ő nyer majd...:) Ebből okulva legközelebb nem logikait adok fel. :P8) )

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ez nem igazság! :D Én hajnali fél1kor eljutottama 10. feladványig, aztán bedöglöttem az ágyba, és azóta időm se nagyon vót rá :( Amúgy hány feladvány van összesen?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Ez nem igazság! :D Én hajnali fél1kor eljutottama 10. feladványig, aztán bedöglöttem az ágyba, és azóta időm se nagyon vót rá :( Amúgy hány feladvány van összesen?

Sajnálom. :(

25 van összesen, ha jól emlékszem. De sütiszórásból nem fogsz kiesni, most idén lesz időm süti, ha minden igaz. :) Jobban mint nyáron, bár akkor is volt süti, meg előtte télen, csak a mennyiség lett kicsit kevés... :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

'Hoi!

Már vagy 2 napja nem tudom kiverni sem a dallamát, sem a szövegét a fejemből, mindig azon kapom magam hogy dúdolom. Úgy gondoltam tehát, hogy aki még nincs azt megfertőzöm most.

SHUT UP WOMAN, GET ON MY HORSE

Look at my Horse, my horse is amazing

Give it a lick, *mmm* it tastes just like raisins

Have a stroke of it's mane, it turns into a plane

Then it turns like a game and you tug on it's winkie

Oooohh, that's dirty! No your things are!

Well I better not show you where the lemonade is made

Sweet Lemonade, *Mmm* Sweet lemonade

Sweet Lemonade, Yeah sweet lemonade

Get on my horse, I take you around the universe and all the other places too

I think you find that the universe pretty much gathers everything

Shut up woman, get on my horse!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

én a 14-ig jutottam el, még akkor éjjel, amikor kikerült a link... viszont azóta nem volt érkezésem játszani vele... vagyis így jártam... :)

Oshram: jah, azt már én is láttam... kissé pihent... :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Elkaptam a lemovírust. Oshi, ezt TT-n elő kell adnod közönség előtt!

Sweet lemonade mmm sweet lemonade...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Aloha!

okt 26.ai vizsgámmal lettem hivatásos gyógymasszőr, az esetek többségében az első 2-3-4 alkalommal a faájdalom fokozódik a megbolygatott izmokban de ez utána enyhül pl egy 15ös kezelés során, és van úgy hogy valódi hatás csak a kezelések lejárta után napokkal-hetekkel bizonyos esetekben hónapokkal jelentkezik, ez is egyén függő persze..

bocs az offért

béke

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Kedves állatbarátok!

Akit érdekelne egy, kettő vagy akár három kis dzsungáriai törpehörcsög, annak várom jelentkezését priviben. 3 - 4 hét múlva vihetők el leghamarabb.

Képet egyenlőre nem mellékelek, mert még nem túl fotogének, így 2 és 3/4 naposan. :)

Nem nagy igényűek, magányosan is szeretik az életet. Esznek minden félét, ami nem sózott és nem füstölt. (Gyümik, zöldségek (pár kivétellel), gazok (amik nem mérgezőek), sajt, tojás (főtt), magvak (nem sózottak), olykor, de csak ünnepnapokkor édesség stb.)

Helyigényük se túl nagy és nem kell nekik nagy felszerelés. Forgács, papírguriga, kb. ennyi.

Várom a jelentkezőket! :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Pár gondolat a 21. századból:

Az ősszel volt a születésnapom, akikkel már találkoztam, tudják rólam hogy több más ismertető jel mellett egy ősrégi Alcatel telefonnal a kezemben meglehetősen könnyű azonosítani. Mivel a családom/rokonság már régóta rosszallta hogy egy több mint 10 éves készülékkel járok, a születésnapomra kaptam egy új telefont, kártyásat. A régi is kártyás volt. Namármost, mivel a régin vannak a számaim, azt ismeri mindenki, így a két mobilba kicseréltem a kártyát. Az új a születésnapom óta van a tulajdonomba, a számát senkinek nem adtam ki, én se tudom, a rokonok se. Pár héttel később volt egy titkos számról nem fogadott hívásom. Gondoltam biztos téves. Aztán majdnem két héttel később ismét csörögtem, ezúttal mobilról hívtak. Egy bank ajánlott fel valamit, már nem emlékszem mi volt az. Honnan szerezték meg a számom??? Akkor még csak másfél hónapja volt az enyém! Ma pedíg kaptam egy sms-t szintén egy banktól, hogy a személyi kölcsönöm következő törlesztési határideje december 12. Először is soha, semmilyen kapcsolatom nem volt az adott bankkal, másrészt nem vettem még fel személyi kölcsönt! Persze, tudom, biztos az illető elírta a számát, vagy a banknál olvasták félre, de akkor is! Amikor kártyát cseréltem, poénból töltöttem folyton a régi telóm aksiját, de nem gondoltam volna hogy ekkora forgalom lesz rajta! Ezek után már csak kíváncsiságból is bekapcsolva tartom, noha használni nem fogom. Azért mik vannak!?!?!? :shock:

Darun, a 21. században több dolog is elképzelhető. :) Például:

- random élő számokat hívnak fel az ügynökök (meg tudják állapítani egy tetszőleges számról, hogy élő-e)

- közvetlenül a mobilszolgáltatódtól húzták le az adatot, onnan tudják a számodat (ennyit az adatvédelemről)

- stb.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

- random élő számokat hívnak fel az ügynökök (meg tudják állapítani egy tetszőleges számról, hogy élő-e)

- közvetlenül a mobilszolgáltatódtól húzták le az adatot, onnan tudják a számodat (ennyit az adatvédelemről)

- stb.

stb: - lehet hogy használt számot vettél át.

- stb.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Mikor behozták a számhordozhatóság lehetőségét a (tér)Erőben támadt némi zavar. Erről részletesebben itt lehet olvasni. Pont ezért lesz majd kötelező a teljes telefonszám.

Az hogy a bank téves SMS-t küldött nyilván abból fakad, hogy vagy az ügyfél, vagy a bank elírta a telefonszámot.

További érdekesség, hogy ha találomra tárcsázol betartva a szabályt hogy 0 és 1-essel még nem kezdődhet mobiltelefonszám, akkor elvileg minden 2., 3. hívásod sikeres lesz. (kb. 24 milló számot lehet kiosztani a 3 szolgáltatótól, és kb. 12 milló szám van forgalomban jelenleg) Ezt módszert alkalmazzák már a telefonos marketingben is. Így lehet az, hogy akinek titkos a száma, azt is felhívják reklámokkal. Ráadásul a sikeresen elért számokat rögzítik, és utána kereskednek vele egymás között. Egy adatrekord (szám, név, település) jelenlegi (fekete)piaci ára olyan 60Ft körül mozog.

Igazság szerint nagyon megérett a dolog egy szigorú törvénymódosításra...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Jó tanácsként és mert kellemes emlékeket idézett fel a fenti téma:

Régen engem is hívtak főleg vezetékesen az "árulós" pajtások.Én jót szórakoztam azon ,hogy a konkurenciának adtam ki magam és a saját termékemet kezdtem el rátukmálni a hívóra egész jó szerepjáték lehetőség! ;) vagy az ön élőben van halljuk a megfejést se utolsó móka :) Pár éve elmaradtak a hívások :(

(Jó persze ha épp aludtam és felébresztettek akkor egy halott indul hozzád urammal lerendeztem a dolgot aztán kikapcsoltam a telefont)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Pár gondolat a 21. századból:

Az ősszel volt a születésnapom, akikkel már találkoztam, tudják rólam hogy több más ismertető jel mellett egy ősrégi Alcatel telefonnal a kezemben meglehetősen könnyű azonosítani. Mivel a családom/rokonság már régóta rosszallta hogy egy több mint 10 éves készülékkel járok, a születésnapomra kaptam egy új telefont, kártyásat. A régi is kártyás volt. Namármost, mivel a régin vannak a számaim, azt ismeri mindenki, így a két mobilba kicseréltem a kártyát. Az új a születésnapom óta van a tulajdonomba, a számát senkinek nem adtam ki, én se tudom, a rokonok se. Pár héttel később volt egy titkos számról nem fogadott hívásom. Gondoltam biztos téves. Aztán majdnem két héttel később ismét csörögtem, ezúttal mobilról hívtak. Egy bank ajánlott fel valamit, már nem emlékszem mi volt az. Honnan szerezték meg a számom??? Akkor még csak másfél hónapja volt az enyém! Ma pedíg kaptam egy sms-t szintén egy banktól, hogy a személyi kölcsönöm következő törlesztési határideje december 12. Először is soha, semmilyen kapcsolatom nem volt az adott bankkal, másrészt nem vettem még fel személyi kölcsönt! Persze, tudom, biztos az illető elírta a számát, vagy a banknál olvasták félre, de akkor is! Amikor kártyát cseréltem, poénból töltöttem folyton a régi telóm aksiját, de nem gondoltam volna hogy ekkora forgalom lesz rajta! Ezek után már csak kíváncsiságból is bekapcsolva tartom, noha használni nem fogom. Azért mik vannak!?!?!? :shock:

- stb.

Üdv!

Láttam hogy miről folyik a csevej és gondoltam bele szólók én is.

Néhány éve dolgoztam telemarketingesként, és kb egy 5 éves adatbázissal dolgoztunk. (több százezres biztosítási-befektetést kellett rátukmálni az emberekre, szerintetek? volt ott mindenféle cifra elküldések:))

És volt olyan hogy ezt kerestem és az vette fel.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...