Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Gem Kapocs

Dumaterem

Recommended Posts

Bocsi a megjegyzésért, szóval ne értsd félre, meg senki aki cukrosan eszi a túrós tésztát vagy a káposztás tésztát, kockát, de ez onnan jön, hogy óvodában a gyerekeknek cukrozzák, mert különben nem nagyon ennék meg. Legtöbb emberben ez ezért is marad meg. (Persze van akinél ez nem így van..:))

Napirajzon volt egy rész, amikor kérdezte a tanárnéni, hogy az apuka miért nem jött el a szülőire, és anyuka elintézi annyival, hogy "cukorral eszi a túrós tésztát" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Én ezek után gondoltam meg, hogy élnem kellene vele... :D Van pár ismerősöm aki ,,napirajz fan".

Én még mindig a kandikamerák kedvelője vagyok... Tudom, ez gonosz dolog, de nagyon vicces tud lenni egy-két ember, állat szerencsétlensége, szerencsétlenkedése. :D :S

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nosztalgikus hangulatba kerültem... Ilyenkor, mikor visszaolvasgatom a régi fórumos sorokat, és elszörnyedek azon, hogy milyen kislány voltam :D (bár talán jobb volt így...:(), mindig egy furcsa érzés kap el... Egy nagyon kellemes érzés, az az érzés, hogy jó kalandozókosnak lenni. :) Milyen szép volt fiatalnak lenni. :D

Bocsi az ömlengésért...

http://www.kalandozok.hu/forum/viewtopic.php?f=4&t=3&start=285

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Érdekes, mert nálunk az óvodába éppen hogy borsot szórtak a káposztára. Egyébként nekem 8, sósan és édesen is megeszem a tésztákat, bár... a mai napig felemlegetjük amikor a mama sót darált a diós tésztára. :D Az annyira nem volt finom. És nem értette miért nem eszünk.

Én pl régebben csináltam olyat hogy főleg csokifagyit kimertem pohárba (valami olcsóbb fajtát) és felengedtem tejjel. Vaníliával is próbáltam, de az annyira nem volt menő. Tök jó ahogy a csoki beleolvad a tejbe, a tej meg néhol rádermed a fagyira.

Én is hallottam már ilyet hogy még a tejbegrízhez is kenyeret evett valaki. Hát egészségére. Én is szeretem a kenyeret, de azért nem eszek mindenhez azt!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Nosztalgikus hangulatba kerültem... Ilyenkor, mikor visszaolvasgatom a régi fórumos sorokat, és elszörnyedek azon, hogy milyen kislány voltam :D (bár talán jobb volt így...:(), mindig egy furcsa érzés kap el... Egy nagyon kellemes érzés, az az érzés, hogy jó kalandozókosnak lenni. :) Milyen szép volt fiatalnak lenni. :D

Bocsi az ömlengésért...

http://www.kalandozok.hu/forum/viewtopic.php?f=4&t=3&start=285

Én nem szeretek visszaolvasni, pont ezért. Valami ürességet érzek ilyenkor. Valami hiányzik belőlem, ami akkor még megvolt. Kalandozó vagyok, és még se. Hiányzik a régi fórumos hangulat, a régi táborok, a régi társak. Minden olyan múlandó. :(

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ezt az érzést építsed bele a játékodba ha hosszúeletü fajjal játszol.Gondolom érthetö miért.pelda. Elf íjász a 3. emberekböl álló csapatában érzhet valami hasonlót!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Háááát... nekem azért az uccsó, vagyis a legnagyobb teret elfoglaló ,,indok" a legviccesebb. :) (Pedig nem is WoW-ozok....:D)

A következőek régiek, de azért hátha nem ismeri még valaki. :)

http://www.zotyo.hu/humor/agy-no.gif

http://www.zotyo.hu/humor/agy-ffi.gif

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Ezt az érzést építsed bele a játékodba ha hosszúeletü fajjal játszol.Gondolom érthetö miért.pelda. Elf íjász a 3. emberekböl álló csapatában érzhet valami hasonlót!

Igen, már rájöttem a regények olvasgatása közben én is hogy miért érezzük sokszor az elfeket távolságtartónak. Egy más fajú az ő életükből csak egy perc (innen a percéletű kifejezés is, gondolom) mi lenne ha minden útjukba akadó emberrel barátságot kötnének?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
A galériát feltörték?

Múlt hét végén a szervert törték fel, a galériát nem állítottam vissza, hogy a fogasztóvédelem felé tudjam igazolni a szolgáltatás minősége elleni panaszom. Jövőhét elején visszaállítom.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Valaki tudja, valaki nem, egy EKSZ nevű csoport - Egyetemisták a Környezettudatos Szemléletért - tagjaként szorgoskodom, ahogy Ceripapa is. Belinkeltem egy videót, ahol a Duna TV egyik adása látható, és a 7. pertől egy kis részben a mi munkásságunkról van szót. Ez a kis összeállítás akkor készült, mikor a csoportunk, kiállítással, játékokkal együtt az ELTE Lágymányosi Campusán tartotta rendezvényét. A játékos, figyelemfelhívó része egy napos volt, még a kiállítás egy hétig tette színesebbé az aulát. 5 perces kb. a videó. Itt én nem voltam jelen, csak Ceripapa, aki megtalálja az 5 perces felvételben, az kap egy csokit, NyT-ben.

Ha bármi kérdése van bárkinek, állók rendelkezésére, pm-ben, mail-ben.

http://www.dunatv.hu/musor/videotar?vid=617991

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

sziasztok!

nem tudom van-e itt közületek valaki akit érdekel, de csináltam egy weboldalt, az rpgonline.hu-t, ahol egy az oldalon futó, telepítést nem igénylő voip webphone segítségével lehet online szerepjátékozni. ha esetleg valakit érdekel, szeretettel várom. további információk az oldalon.

üdv, stargazer

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szögediek, bújjátok az egyetemi lapokat, az egyikből mindannyiunk kedvenc Prófétája mosolyog vissza rátok a dékánválasztás témához hozzászólva :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Szögediek, bújjátok az egyetemi lapokat, az egyikből mindannyiunk kedvenc Prófétája mosolyog vissza rátok a dékánválasztás témához hozzászólva :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

De kár, hogy már nem vagyok Szegeden és nem látom. :mrgreen:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

facebook tagoknak ajánlom, hogy keressék meg a Melyik Isten lennél? című alkalmazást.

Érdekes módon csak ynevi isteneket kaptam, bármilyen kombinációra.

Jó szórakozást!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

sziasztok

er vagyok és elfelejtettem a jelszavam úgyhogy újból regeltem hehe :)

csak azt szeretném nektek leírni h szombaton férjhez megyek. (lol) :allpotty:

de tényleg.

ha valakinek van kedve pécelre jönni megnézni, várjuk szeretettel.

17:00 katolikus templom (benzikúttól pár méter fölfelé)

písz

er

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
sziasztok

er vagyok és elfelejtettem a jelszavam úgyhogy újból regeltem hehe :)

csak azt szeretném nektek leírni h szombaton férjhez megyek. (lol) :allpotty:

de tényleg.

ha valakinek van kedve pécelre jönni megnézni, várjuk szeretettel.

17:00 katolikus templom (benzikúttól pár méter fölfelé)

písz

er

áááááááháháháháháhááááááá :mrgreen::zsur::siros::viragos::laza::he:

ha otthon lennék, elmennék megnézni, milyen vagy menyasszonyi ruhában :D

na és persze gratula. de tényleg.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Azta... Tegnap volt 6 éve, hogy regeltem.

A durva az, hogy nem emlékszem miért, hogyan, milyen apropóból. :D

Er: gratu

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

er :D gratulálok :zsur: hosszú és tartalmas mézest kívánok :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

er, bizonyára már nem olvasod, de szeretnék holnap egy kalandozok.hu hétképét csinálni, hogy pap helyett csuhában állok a templomban az oltárnál ETK-val a kézben. Remélem nem hozlak majd zavarba 8):pajti:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...