Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Engedjétek meg, hogy idézzek az egyik ajándékom használati útmutatójáról. :)

,,Várjon 5 percet amíg a víz elkezd zselévé alakulni, majd óvatos kevergetés mellett a víz teljesen zselévé válik, - most jön a lényeg! :) - és a gyerekek már élvezhetik is a fürdést, és a zselével való játékot." :)

Nekem való - természetesen a kacsáimat is beszállnak majd a buliba. ^^ Puszi Felon :)

Link a hozzászóláshoz

Mi ez a zselésített fürdővíz?! ... Édes jó Istenem!

Az én személyre szabott ajándékom, Karácsonyra. ^^

Játék gyerekeknek, avagy felnőtteknek, akik lélekben örök fiatalok maradnak. (Bár megjegyezném, hogy már 6 éve múltam 18, még mindig van hogy elkérik a személyimet. :D Úgyhogy a zselés fürdő és én olyanok vagyunk, mint a borsó meg a héja. :))

Link a hozzászóláshoz

Halli!

Szerettem volna bejelenteni, hogy Szegeden és környékén JK-kat keresünk. (Jelenleg 10-en vagyunk bár ebből nem mindenki érhető el rendszeresen)

Aki beszállna hozzánk írjon az etsedykatalin@yahoo.com email címre.

A másik bejelenteni valóm pedig az volna, hogy vannak kidolgozott kasztjaim. Nem tudom, hova küldhetném be őket. Erről szükségem volna infókra. Amilyen kaszt ki van dolgozva: Kém,kósza, varázstörő,Amhe-ramun pap.

Várható: Themes- ,Refith- pap., rabszolga vadász (PERSZE CSAK HA VAN RÁJUK IGÉNY)

Link a hozzászóláshoz
A másik bejelenteni valóm pedig az volna, hogy vannak kidolgozott kasztjaim. Nem tudom, hova küldhetném be őket. Erről szükségem volna infókra. Amilyen kaszt ki van dolgozva: Kém,kósza, varázstörő,Amhe-ramun pap.

Várható: Themes- ,Refith- pap., rabszolga vadász (PERSZE CSAK HA VAN RÁJUK IGÉNY)

Ebben Antail tud segíteni, keresd meg őt az antail@kalandozok.hu címen.

Link a hozzászóláshoz

-A kém elég lényegesen pl mivel inkább a beépülésre van ráállva. Színészkedik, elmaszkírozza magát, Csábít stb. Az átverés művésze. :char:

-A kósza, gyors, jól tud futni és rejtőzni, amolyan határvidéki felderítő aki igyekszik nem harcba keveredni (bár ez mind3 kasztra jellemző) Ha pácban van menekül és kész.

-A rabszolga vadász terveim szerint a csapdák, elfogás és a vadászat mestere. Lesből támad becsület nélkül, de a fejvadász képzettségei/képességei nélkül és végképp nem öl.

-A Varázstörő a magas mágiát és a harcot ötvözi. Mágiával képtelen közvetlenül ártani, de képes varázslatokat manipulálni, részben vagy teljesen elpusztítani. A varázslók és csatamágusok rémálma. Nem táp, de aki jól kijátssza tudja vele cumiztatni a varázshasználók fejét. KM-eknek is ajánlom Varázsló ellen. :gonosz::tuzes:

Link a hozzászóláshoz
Tetrának az a problémája (és teljesen egyet értek vele), hogy minek új kasztokat csinálni, ha a régiek megfelelő képzettség- meg HM-elosztással, és megfelelő előtörténettel lehetőséget adnak arra, hogy az általad felsorolt "foglalkozásokat" űző karaktert játszhass.

És mi van ha nem.. ? Nem elég a kp, nem elég jók a képességek stb. Harcosból, Gladiátorból, fejvadászból ...stb. is lehet pl tolvaj csak ne felejtsük el, hogy Qrva sok kp és szintlépés, soha nem lesz olyan jó mint az eredeti ráadásul sokkal jobb benne már 1. tsz-en. Azt pedig ne felejtsük el, hogy a szakirányult jk-kal célt elérni könnyebb az adott területen mint 0-ról indulni. Amúgy a fejvadászt állandóan cseszegetik és alig kap kp-t úgyhogy nem hiszem,hogy ilyesmit tanulhatna. Pláne ha az alapvető dolgai hiányoznak pl szocializálódás- etikett, túlélés-úszás,futás, kötelékből szabadulás. Ezeket is fel kell ám venni ha nem akarsz úgy járni mint km-ünk jk-ként: Úszás és mászás nélkül egy gödörben- reggelre belefulladt az esővízbe. :lol: Kötelékből szabadulás nélkül mások dolgába avatkozni- ott halt éhen ... kikötözve. :lol::lol::lol:

Bár az se rossz ha etikett híján vérig sértesz egy fejest és 6 ezer arany vérdíjat tűz ki a fejedre mint nekem. :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Ugye vannak a teljesen kasztnélküli rendszerek (pl Shadowrun), ahol ilyen-olyan erőforrások alapján alakíthatod a karaktert, és vannak a kasztosabbak, ahol egy-egy archetípust összefogtak bizonyos szempontok alapján. Ez utóbbi nyílván egyszerűbbé teszi a rendszert, és sok helyütt megfelelő.

A probléma a mágusnál azzal van, hogy a harcos az alapvetően egy jolly joker a 14 kp/szintjével. Új mágiahasználót könnyű létrehozni, ha belefekteted a munkát, és kidolgozod a rendszerét, csak a loreba nehéz beilleszteni. Új papi kasztokat szintén könnyű, hiszen vannak még istenek. Bármi mást már igencsak lefed a többi kaszt. A kém, ha kalandozó, akkor gyakorlatilag egy tolvaj vagy egy fejvadász, attól függ, hogy milyen módszereket választ, ugyanis annak, hogy tisztán szociális kaszt legyen, nem sok értelme van (akkor nem is ez a rendszer való neked).

Link a hozzászóláshoz

Ez inkább esztétikai kérdés. Ha kitaláltál pár kasztot az tök jó, feldobhatja a játékotokat. Ha írásként be szeretnéd küldeni, akkor az oldal adminjaihoz címezz PM-et. Akkor majd ők eldöntik, hogy befér-e az írásod az oldal profiljába, megüti-e az elvárt szintet, stb.

Az, hogy Tetrának nem tetszik, az nem gond, gondolom úgy sem fogtok mostanság együtt játszani... :)

A szerepjátékan minden, MINDEN opcionális! Ha nektek úgy jó, akkor dolgozzátok ki az Halál Nagymestereit, aztán hajrá világmegváltás! :)

Ha pedig csak meg akarod jelentetni az anyagaidat, akkor azoknak a fent leírtak szerint meg kell felelniük a kívánalmaknak. Ez kiadó és fan-site szinten mindig teljesen változó, szóval érdemes a megcélzott emberkékkel egyeztetni.

Sok sikert az írogatáshoz és a játékhoz pedig jó szórakozást!

Szerintem :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz
Ez inkább esztétikai kérdés. Ha kitaláltál pár kasztot az tök jó, feldobhatja a játékotokat. Ha írásként be szeretnéd küldeni, akkor az oldal adminjaihoz címezz PM-et. Akkor majd ők eldöntik, hogy befér-e az írásod az oldal profiljába, megüti-e az elvárt szintet, stb.

Az, hogy Tetrának nem tetszik, az nem gond, gondolom úgy sem fogtok mostanság együtt játszani... :)

A szerepjátékan minden, MINDEN opcionális! Ha nektek úgy jó, akkor dolgozzátok ki az Halál Nagymestereit, aztán hajrá világmegváltás! :)

Ha pedig csak meg akarod jelentetni az anyagaidat, akkor azoknak a fent leírtak szerint meg kell felelniük a kívánalmaknak. Ez kiadó és fan-site szinten mindig teljesen változó, szóval érdemes a megcélzott emberkékkel egyeztetni.

Sok sikert az írogatáshoz és a játékhoz pedig jó szórakozást!

Szerintem :mrgreen:

Köszi.

Link a hozzászóláshoz

Kedves Kalandozótársaim,

egy szívességet szeretnék kérni tőletek - menyasszonyom szakdogájához keres alanyokat.. ha esetleg megfelelnétek, vagy tudotk valakit, aki megfelel, vagy tudnátok továbbítani.. az nagy segítség volna.. még kb. húsz emberre lenne szükség, és van húsz napja rá hogy ezt a tömeget összegyűjtse...

"Kedves Ismerőseim!

Szakdolgozatom megírásához kérném segítségeteket. Kutatásomhoz 20-30 éves egyéneket keresek, akiknek amikor 13-17 évesek voltak egyik szülőjénél mentális (depresszió, skizrofrénia, személyiségzavar, stb..)/daganatos betegséget diagnosztizáltak (fontos kitétel hogy a szülő túlélte a betegséget). Az egész nem tart tovább fél óránál és csokival, sörrel minden jóval meghálálom.

Jelentkezés: rossurenata@gmail.com

Kérlek továbbítsátok, ahova csak lehet.

Köszönöm:

Reni "

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...