Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

nahh ide is irok pár fontosabb sort:

venes: ja az meglehet, de valszeg én se téged... mit jelent a nyúl totem??

nefi:öööööööőőőő..... erre még vissza térek... háááátt ööö azz ööö ugy...khöhmmmh.. az ugy volt, hogy hát na izé, szóval hát elnnézést, figyelmetlen, és udvariatlan voltam, amit már nem másithatok meg...na a lényeg bocsesz...ja és lőn télleg pasiből vagyok...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Gem, remélem olvastad a könyvajánlót... találtam egy neked való könyvet.... :D

Az állatok szimbolikája.....

sikerült megtudnom, hogy ló a totemállatom! :D

Akárcsak nekem :wink:

Bocsi, lemaradtam... :lol:

Ja! Sajnálattal közlöm, de számomra le van fújva a TCS koncert(rossz tanulmányi eredmény miatt) :cry: , de lagalább nem vagyok eltiltva az edzéstől :lol: Még egyszer bocsi, de a jó kislány hiába tanul, és hiába mereszti az a két ronda szemét a tanárrra az nem hajlandó megadni a kettest. :evil:

Ui: én is kíváncsi vagyok rátok :D:D

Link a hozzászóláshoz

hmmm mi tegnap kaptuk ki az ellenürzőket...azzal, h mindenkinek beirta az o.fő, h ki mől áll gyengén, avagy bukásra.... zülőm még nem tudja a jegyeimet se november/október óta.... :wink: :D ... egyelőre ez igy is marad...

valszeg nem tok veletek talizni, mert korábbra tettük a game-t, de ettől függetlenül nagyon kiváncsi vagyok rátok, mint kecsóiakra... ,me mint emberekre...

Link a hozzászóláshoz

hmmm mi tegnap kaptuk ki az ellenürzőket...azzal, h mindenkinek beirta az o.fő, h ki mől áll gyengén, avagy bukásra.... zülőm még nem tudja a jegyeimet se november/október óta.... :wink: :D ... egyelőre ez igy is marad...

valszeg nem tok veletek talizni, mert korábbra tettük a game-t, de ettől függetlenül nagyon kiváncsi vagyok rátok, mint kecsóiakra... ,me mint emberekre...

legalább nem vagyok egyedül :oops:

Link a hozzászóláshoz

.hmmm .... én pölö nem kértem semmit, vagy csak 1-2 apróságot...mert én ugy gondolom, h a karinak nem az ajándékozás a lényege....tudom, tudom ez már el van csépelve, mert indenki csak ezt mondja, aztán mégis csak: hát akkor én kérek egy új gépet, egy új bringa vázat, egy új akármit....

na nem...ha kapok vmit, annak nagyon örülök, hameg nem, akkor is nagyon örüloök...én a legjobban a nagyon praktikus, hasznos dolgoknak tudok örülni, amik nagyban megkönnyithetik a lavirozást az élet, vagy akármi egy-egy területén...pl:egy többfunkciós papirmappa, melyben többféleképp lehet papirokat, meg ezt-azt a tárolni, és nem foglala túl nagy helyet, mégis sokat felszabadit az iroasztalomon...de ez csak egy kósza 5let...

Link a hozzászóláshoz

Mindekinek kellemes ünnepeket kívánok tiszta szívemből!

@huszár: matekból álltam buktára, de sikerült egy kemény kettesre felhoznom magam :twisted: büszke vagyok magamra :lol:

Ant: hogy működik a rágcsáló?

Venes: Egy jó alvást :wink:

d3st: melyik vagy? Az aki becsukja a szemét vagy a másik kettő :lol: ?

Ui: JÓ BULIZ

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Nah, van egy érdekes sztorim, gondoltam leírom :)

Egy magus-os haverommal beszélgettem egy edzés után!

Egy másik haverom megszólal:

"Figyeljetek, mi ez a magus?"

Elmondtuk neki, hogy szerepjáték, stb... erre ő:

"Ez tök jó! És hány CD-s?"

Nah... a modern társadalom gyermeke, aki nem tud kézzel írni típus... amúgy tök jó fej :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...