Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Bahamuth:Ne mondj ilyeneket, mi veled vagyunk és tudjuk, hogy rendes vagy, akik meg ilyeneket írnak, azokkal, meg ne törődj. ja és hogy happy legyél csinálok egy árnyvadászkarit, mert lehet hogy nemsokára meghall a bárdom. Nem bíztos, de lehet. Meg akkor is legyen egy új karim:)

Dorak Arten:Ez tetszik:) A sok tudatlan ember.

Ha véletlen nem tudnék holnap feljönni:

Boldog Krácsonyi Ünnepeket!

Link a hozzászóláshoz

Köszi, mindenkinek!!! :D:lol:

Amikor az előző beleszólásomat írtam, kicsit elszaladt velem a ló. (Engem is fel lehet idegesíteni, főleg azzal, hogy valaki csak azért regisztrál, hogy poénból beszóljon a fórumomon) Szerintem ez undorító dolog... Na ezen húztam fel magam...

De most már királyul vagyok, holnap Karácsony, tehát Mindenkinek kívánok Boldog Karácsonyt!!! :P

Link a hozzászóláshoz

heppp?

ahha...én nem olyan rég érkeztem meg a TTból....és mit mondhtanék....nagyon jó volt, készült rengetek fénykép, mait majd remélhetőleg ki raknak az oldalra is....

a táborban végre találkozott a legtöbb fórumos, és pár olyan ember is részt vett, aki másik oldalon van regisztrálva, de ettől függetlenül szvsz ők is jól érezték magukat...legalábbis ezt mondták m búcsúszkodáskor.... :)

Link a hozzászóláshoz
télleg nefi, te mivel is álltál be a dark zalaikakhoz???

jaja, tolvaj voltam 5 mondat ereég, de akkor is többet játszottam mint szegény Gem...

Felhívás!

Kit érdekel a tavalyi összes versem, mert lezártam őket és összesen 206 darab van. Ha van rá igény elküldöm Antailnak, hogy rakja ki az összeset pdf formátumban ide az oldalra!

Link a hozzászóláshoz

Ééééés visszatértem! (gondolom mindenki legnagyobb örömére... :lol: )

Húúú... 4 napra kinn voltunk Ósztriában sielni... mayer volt, csak nem jutottam gépközelbe, mióta is?! atya világ...december 22 óta!!! :shock: nemcsoda ha kezdtek elvonási tüneteim lenni... 8)

Szilveszter? barátnőmék lakást avattak, mi meg mentünk szétverni... :lol: 8) :wink: :roll: :twisted:

Amúgy nem volt ilyen pocsolyarészegedés (valami kommersz barackpálesz hazavágott ezerrel... :lol: ), de úgy unblocked jó volt a hangulat...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
  • Új...