Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Gem Kapocs

Dumaterem

Recommended Posts

Sziasztok!

Codex rendszerhez hozzáértőktől kérnék segítséget: Abyrnoss országában az erdők gondozására egy speciális kvázidruidát alkalmaznak, aminek a neve ha jól rémlik erdőesztéta (vagy vmi ilyesmi). Tuti, hogy láttam valahol rajongói/félhivatalos kieg-ben a játéktechnikai leírását is, de nem találom sehol és anno nem igazán jutott eszembe lementeni. Mivel a mesélőnknek sem, és mi JK-k csakazértis kerestünk egyet és össze is feszültünk, a lehetséges későbbi konfrontációra való felkészülés miatt kellene neki. Beszéltünk is róla, de most sem ő, sem én nem találjuk.

Akik tudja hol találom a leírást az nevessen ki tudatlanságomért, vessen meg, könyörgök: köpjön le, de mondja el...

Előre is köszönöm!

Rodrigo

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szervusztok.

Mi újság itt háztájt? :) Kivel mi jó történt így nyár elején?  Jól elkóboroltam, ezer éve hogy ide se néztem, bocsánat. Egyik nyomós oka volt, hogy a múlt hetekben voltam gépet javíttatni. Nem fiatal a gépem, néha defektes a drága :D Na meg meló, kilátásban másodállás is, ( muszáj, a nem is oly távoli jövőbeni tervek okán) meg hát nyár, itt vannak nyakunkon a programok. Ja, strandolás, igen, az az, amit mindennél jobban vártam a nyárban. Ahányszor lehetmegyek, mert csak víznél lehet kibírni a meleget. Én ki nem jövök a vízből, s ha vízpart közelében van a buli, akkor a vízből pancsolva bulizok. Kellemes a hasznossal :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Betöltés...

• Új...