Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Nyugalom gyereke!!!

Nem ám összevesztek azon hogy én leszokok-é vagy sem :D

naszoval

1:TAO.TT2-őn nem fogok semmi ilyesmit csinálni a napi cigaretta adagom elfogyasztásán és megtekerésén kívül.Abban viszont csak dohány lesz.

2:Elf.Nem vágyakozom rá, csak a múlt héten koncert volt és akartunk venni haverokkal, kiderült hogy elkaptak egy pár srácot, erre kéthaverom sátánrészegre itta magát é meg kísérgettem őket keresztül a városon.

Ja és gyerekek. Még valami. A füvet alkalmanként használom csak, ha valami jó koncert van pl. Namost az ilyen alkalmak előfordulnak talán két havonta egyszer, maximum havonta.Ugyhogy nem kell értem aggódni.

Link a hozzászóláshoz

Hello mindenkinek innen Komló és környékéről.Sztrájkolni kéne Pécsen , mert nem árusítanak 1 Törvénykönyvet,és sok leendő , cseperedő kisgyerek nem tudja megszerezni. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Sajna!!!!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...