Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Nem tudom, ha felveszek a BME-re elég kicsi a valószinűsége, hogy újra használnom kellene. Van benne vmi amit mondtál. Amúgy nem tom Javaról tudsz vmi kritikát mondani, mert még az tetszett ahogy a hétvégén néztem amikor Gege abban programozott.

Java: nekem a JAVAról miondig az jut eszembe hogy vezették be és persze az is hogy azóta mi is a helyzet ezzel kapcsolatban. Tudod a JAVAban és a linuxban egy közös van: régi dolog újrafelfedezése, aminek mindenki örül és senki nem gondolja végig miért tűnt el a hasonló megoldás korábban is. A kettő között persze fontos különbség hogy a JAVA jól működik. Csakhogy eddig is akadt számos interpreteres nyelv ami nagyjából hardware független volt a java is ez, azt mondja platformfüggetlen kódot tesz lehetővé, de éppen a java alkot egy új platformot. A file rendszerek, stb. különbségeit nem hidalja át.

Ellenben egy egész kellemesen kinéző logikusan felépített nyelv.

Link a hozzászóláshoz
Elf: köszi a javarol.Azert nem felvetelizhetek, mert ofon megtiltotta, hogy fizikabol kozpontit irjak, hogy ne bukjak meg rajta ezaltal az eretsegim is oda, es muinfora pedig fizika es matek kozponti a felveteli

Ennyire nem megy a fizika? Okosabb lett volna ha év elején, vagy idejében szólsz hogy segítsünk, nem mondom, hogy biztos tipp de sokat ér szerintem ha játék közben akár, haverok segítenek, stb.

Link a hozzászóláshoz

Nefi: Ha jól veszem ki a helyzetet akkor a teljes gimnáziumi fizika anyagot át kéne venned, és némi matekot is, és elég látványos eredményt kéne produkálnod, vagy ugrik a BME most, de mi van akkor, ha most érettségizel, elmész valahova nulladik évre és jövőre felvételizel? A helyedben ezt csinálnám, és megkérném az itteni társaságot is hogy készítsen egy kicsit fel amiből kell.

Link a hozzászóláshoz

Mind1, mert beadtam oda is, csak nemfelvetelizek es csak a pontjaim duplazasat veszik figyelembe, de meg igy is nagy eselyem van ra, hogy felvegyenek, mert nem magas igy a pont. Fizikabol amugy jo vagyok csak ofonek az nem tetszett, hogy nem jartam faktra es ezert nem engedi, de amugy ha fizetosre felvesznek es nem vegzek mellette masik egyetemet es az elso ket felevem atlaga 4,0 vagy jobb akkor atvesznek allamira

Link a hozzászóláshoz
Fizikabol amugy jo vagyok csak ofonek az nem tetszett, hogy nem jartam faktra es ezert nem engedi, de amugy ha fizetosre felvesznek es nem vegzek mellette masik egyetemet es az elso ket felevem atlaga 4,0 vagy jobb akkor atvesznek allamira

No, ez jó is szép is, de egy apróság, a legtöbb helyen a fakt az azoknak szokott lenni akik orvosira mennek, és nagyon nem tudják a fizikát, hogy kicsit fel is hozza őket, sajnos kevés a színvonalas és jó fakt ami azoknak szól akit érdekel is a fizika, és értenek is hozzá valamicskét.

Link a hozzászóláshoz
Nalunk nem errol szol a fakultacio, az inkabb eretsegire valo felkeszules es azok jarnak oda akiket erdekel, de en nem jarhattam fizikabol iden, mert of mondta, hogy tavaly meg nem erdekelt akkor iden se erdekeljen... :evil:

Hát nem irígyellek, tudtam, hogy a kontraszelekció miatt vannak hülye tanárok, és akad rosszinudlatú is, de hogy ennyire... No mindegy ennyi meglepetés belefér, és bízom benne csak bekerülsz a BMEre.

Link a hozzászóláshoz
Elf: koccike szepen, de egy baj van ofovel, hogy egyaltalan nem hulye anyamnak azt mondta, hogy csak jot akar nekem... :?

Nem tudom, nem hiszem, hogy a fizika központi olyan nehéz lenne, de ahogy gondolod, szerintem egyáltalán nem könnyű egy felvételit jól megírni, ha peched van és nehéz feladatot kapsz, de nem nehéz átmenni rajta.

Link a hozzászóláshoz
Nem minden évben egyformán nehéz, érdemes megnézni több évre visszamenőleg, és érdemes felkészülni arra is, hogy valami kellemetlen meglepetés is érhet.

Viszont idén van utoljára a gimnazistáknak központi, jövőre újra kell éretségizini

No ezt látod nem tudtam, és nem tudom hogy mi lenne akkor a következőnek a tétje és milyen lenne hogy lenne, nem igazán tűnik pozitívnak a változás, de így is ki lehet találni valamit.

Link a hozzászóláshoz
Teljesen más rendszer lesz és esélyem nem lenne még töriből sem azon az érettségin pedig abból most évfolyam legjobb vagyok, teljesen más lesz a követelmény és az éretségi szinvolnala is...

Ennyivel erősebb lesz az érettségi? Nem irígylem akkor az első évfolyamot aki kipróbálja, és azt hiszem, ha a törit is meg kellene ismételni, stb. az ciki. És mondd mi a tétje annak az ismételt érettséginek azon kívül hogy felvesznek-e?

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

most kezdek M.A.G.U.S. kártyázni és kifogtam egy khálos lapot.... az benne az érdekes hogy a macsek egy boszmester ráadásul khálosz.....( :D ) .....káosz jellemű........

mit szóltok ehhez? Huszár?

Melyik kiadásban szerepel ez? mert erről jó lenne akkor tudni, mert emlékezetemben nem szerepelt olyan laap ami tényleg káosz jellemű is lenne meg khál is, igaz sosem láttam az összes lapot.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...