Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Gem fiam micsoda bulizós lettél.Egyfolytában rólad hallok.Már három fejvadászom vigyáz rád az éjszakába.Az éjszaka király címre csak Vámpírként van esélyed vagy ha a denevér szellemelet gy?jtesz magad mellé!

Pico valahol írtad hogy dolgozol egy kaszton!Mi az?

Darún ide szerintem is érdeme feljárni fórumozni!Ismerkedést meg csak lazán.Csaj játékosokkal egészen más tud lenni a játék.Az utolsó játékomban volt két hölgy is.Beszabadultak egy szabóhoz. Ne tudd meg színtiszta negyedóra volt csak a ruhák leirása hogy milyen kell nekik!Jó értelembe mondom élmény volt hallgatni ?ket.szét röhögtem magam ahogy a szabóval (KM.crowstone) alkudoztak azon hogy ki mikor és hogyan fizeti ki a ruhákat!

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Sneer: légyszi rövid u-val. köci. Sajnos a lány nem jött össze, azt mondta, hogy összeveszett a régi KM-ével és azóta nem játszik, meg hogy a barátai fontosabbak.

Szeretném ez úton is mindannyiótok segítségét kérni. Szerintetek megpróbáljam jobb belátásra bírni -mondván hogy minden szerepjátékosra szükség van- vagy száljak le róla, és ne üssem bele az orrom más dolgába. SEG

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Má megint elfelejtettem belépni. Szörny? ez az öregedés varázslat. Asszem el?bb utóbb kitörlöm a rendszerb?l. Egyébként Antail! Nem tudom felt?nt e már valakinek, vagy én látok rosszul, de mint ha késne kicsit az órátok. Én ui. 5kor írtam nektek, a nevem alatt a time meg valami 2:xx. Szóval jó lenne ha pontosítanátok. Tudnám javasolni a M

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...