Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

na csak annyit hogy nem sürün járok itt de egyik ismerösöm fölhívta a figyelmem arra a FAX féle karilapra (Hat oldalas karakterlap, szép illusztrációkkal, jól használható(karakterlap6oldal.zip))

és elég gáz hogy se ÉP-nek se FP-nek nincs kihagyva hely és sok a felesleges rublika...de lehet hogy csak nekünk nincs szemünk...

na hi

bab7 egom :lol:

Link a hozzászóláshoz

Bocs a reklámért, de... Ez fontos!

A 'Könyvudvar' nev? könyvesboltban régi Valhallás kiadványok kaphatók vadonat új állapotban iszonyatos leárazással! pl.:

  • Dale Avery A renegát 790.-
    PPL 2 790.-
    Ynevi kóborlások (modulgy?jtemény) 990.-
    legendák és neigmák 6-7. 450.- (!)

És kapható még csomó Forgotten Realms és R.A. Salvatore regény is + egypár beholder fantasy/sci-fi, valamint még vagy 20 regény és szabálykönyv amir?l én nem is halottam, de ti biztos jobban ismertek...

...

Címet nem tudok, az Astoriánál van és nagy bet?kkel ki van írva a Hotel Astoria mellett (szemben az egyetemmel, a Károlyi kert közelében). Aki tud tartson nagybevásárlást, mert ezek az utolsó példányok!!!

Link a hozzászóláshoz
Visszatértem a halálból, most már vámpír vagyok :twisted: :twisted: :twisted:

Pico avatarja nagyon jó, de én vagyok, izé voltam az egyik legnagyobb ifjú sátán rajongó :evil:

Lithas!

Ezt remélem nem azért írtad, mert olvastad a VKF-s beírásomat! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Egyébként meg isten hozott a feltámadt kalandozók birodalmában! Mindíg szívessen látjuk az új tagokat. A barátom is nagy ifjú Sátán rajongó volt, bár veled szvsz ? nem versenyezhet. Egyébként most jöttem rá, hogy ifj. Sátán eredetiben Picolo, ergó innen van (szvsz) Pico neve...

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...