Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Kinyílt az ajtó, a fogadóba h?vös, metsz? szél vágott, ahogy az árnyék a fogadóba lépett. "Sok ismer?s arc" - gondolta az érkez?. A pult felé vette az irányt. Mindenki riadt tekintettel követte, mert bár emlékeztek rá, valami bels? hang azt súgta nekik, hogy félniük kell a jövevényt?l. A nekromanta megállt, ?söreg tekintetét a fogadósra emelte, hangja hideg volt és érdes.

-Elnézést a zavarásért. Úgy hallottam itt jó a bor és puha az ágy, nekem pedíg most csak erre a kett?re van szükségem.

A fogadós állta a sötét tekintetet, melyben ezer év fájdalma torlódott fel, de mivel a lélek tapasztalt ismer?je volt, meglátta a mélyén a fényt, a remény tüzét, és tudta, hogy a durva küls? már állca csupán. Hogy valaki megtörte a hideg szívet és helyes irányba terelte az eltévedt lelket.

-Isten hozott újra köztünk! -mosolygott a fogadós, és a vendégek is felderültek. A nekromanta a vendégek felé fordult, csuklyája mélyén halvány mosoly rejtezett. "HAZAÉRTEM!"

Darun, a megtért vándor

Link a hozzászóláshoz

Az nekromanta csuhálya alatt mosolyra húzódott a szája.

A vele szemben ül? fejvadászon kész vigyor ült ki az arcára, és mire a hazatért észbekapott, (V)valaki jól hátba vágta. A illet?n óriási vigyor, és sárga bohóc ruha volt.

- Isten hozzott közöttünk! - kurjantotta el magát a vigyoros.

A nekromanta türte, és magában ezt gondolta:

- Félj, ha majd eljön az én órám...

:))))))))))))))))))))))

no, hogy teccik:))))))))):twisted: :D:lol:

Link a hozzászóláshoz
Az nekromanta csuhálya alatt mosolyra húzódott a szája.

A vele szemben ül? fejvadászon kész vigyor ült ki az arcára, és mire a hazatért észbekapott, (V)valaki jól hátba vágta. A illet?n óriási vigyor, és sárga bohóc ruha volt.

- Isten hozzott közöttünk! - kurjantotta el magát a vigyoros.

A nekromanta türte, és magában ezt gondolta:

- Félj, ha majd eljön az én órám...

:))))))))))))))))))))))

no, hogy teccik:))))))))):twisted: :D:lol:

A nekromanta halványan elmosolyodott, az ? arcán ez torz grimasznak t?nt. A vele szemben ül? fejvadász pedíg tiszta szívb?l kacagott vissza rá. A helyzetet Valaki használta ki, a varázsló mögé lépett és vállonveregette.

-Isten hozott újra köztünk! -Bár a vándor nem szokott hozzá íly személlyeskedéshez, meghatotta az a szeretet, amit itt kapott. Elnéz?n mosgott vissza a félelf lányra, és hogy hírnevén csorba ne essen komor hangon:

-Darton vezetett utamon. Rájöttem, hol van az igazi otthonom, s ím visszatértem. De nem sok örömötök fog tellni benne! -dörögte túlvilági hangján, és az éjjszaka sötétjébe rettenetes villám hasított...

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

A nekromanta észrevette a kráni mortelt, aki épp a sarokban üldögélt, és néhány kalandozó társával beszélgetett. Utat nyitott felé a szellemi síkon, a lány ránézett, és megnyitotta számára a tudatát.

-Készülj fel jó alapossan, mert a felvételi nagyon nehéz szokott lenni. A tavalyi pl. az volt, és szerintem az idén is az lesz. Készülj fel, hogy esetleg olyat is kérdezhetnek, amiről nem is tanultatok! A patkányokat pedíg én is sajnálom, biztos, hogy nem rajtatok múlott. Ha jól tudom, akkor az ilyen állatok álltalában mindíg elpusztulnak, ha megdöglik az anyjuk. Vígasztaljon a tény, hogy már Darton atyánk védelmét élvezik! -üzente a varázsló szellemnyelven, aztán ő is leült egy árnyas sarokba és belekortyolt az előtte lévő italba.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Gem Kapocs: Nézd csak, megkerült június 9-e... úgylátszik mégse tették át :roll: :lol: [aki lemaradt volna lásd: 61-62. oldal]

Szóval csak annyit szertnék mondani, hogy...

...boldog, boldog, boldog születésnapot!

Kívánjuk hogy legyen még,

sokilyen szépnapod...

[ja, és ha már itt tartunk... neked is boldog szülinapot gangler]

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...