Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

ja, ok...

kezdtem aggódni, h akkor mi lesz velem meg azzal az asztrológussal, aki kivételesen érti is, amit csinál... rámijesztettél!! :(

Köszönöm szépen :oops: nem vagyok én asztrológus.

Momentán viszont egyre több emberre vagyok kíváncsi, élőben is....Kár hogy nem megyek táborba.. :cry: Tényleg szeretnék már veletek taláékozni....Nincs rá mód? Nem fogtok valamikor játszani?

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Venes: nagyon szépen köszönöm, a többiek nevében is. De, biza mondom, önként vállaltam a sötétséget, remélem nektek nem lesz részetek benne. És ha asztrológus nem is vagy, nekem akkor is "csak" stelire maradsz. Egyébként tudod, hogy hol lesz a tábor? Csak mer, ha ráérsz, akkor feljöhetnél egy napra, Nefi is leugrott a TT-re üdvözölni az emberkéket. Remélem Nefi jól fogod érezni magad! Venes, még valami. Nem akarlak megbántani, de nekem (aki folyton harcolok a világgal) a béke semmi jót nem jelent. És én már annak is örülnék, ha fele olyan boldog lennék mint te. Ezt ne értsd félre, csak a hozzászólásod alapján valami miatt nagyon boldog vagy. Esetleg megosztanád egy vén nekromantával is?

Darun

Link a hozzászóláshoz
Nembaaj Nefi az a lényeg hogy jól érezted magadat :) Hova mész most?

Gemiiikeeee :twisted: : ezt nem lehetett kihagyni, bocsi. Most kisapostagra, Gegéék nyaralójába, Dunaújváros közelábe. Mi még mindig ménnénk az élő szerepjátékra amit mondtál, ezzel kapcsolatban kérlek hívj fel, hogy mikor lenne és hasonlók. Köszi Gemi :wink:

Link a hozzászóláshoz

Helló mindenkinek!

A július 26-i versenyre keresek egy csapatot, amihez csatlakozhatnék. Rend Élet jellemű elf varázsló karakteremet jól ismerem és normális háttértörténetem is van hozzá (legalábbis szerintem :) )

Úgy gondolom hogy alapvetően egy Rend vagy Élet jellegű csapatban tudnám megállni a helyem.

Ha esetleg van olyan csapat, amelyhez csatlakozhatnék, az legyen szíves jelezzen nekem és én elküldöm a többi részletet is (HT, erkölcsi bizonyítvány vagy amit kértek :)).

Imél: archen@freemail.hu

Köszi előre is!

Archen

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Van egy dolog, ami már régóta foglalkoztat, de most került rá sor, hogy rákérdezzek. (főleg az illetékesek válaszát várnám!!!) Amikor tavaszal leléptem, miért hiányztam annyira??? Csak mert érdekes módon sok olyan ember volt, aki nem is ismer igazán (értsd: személyessen) és van egy vagon ember, aki szintén ritka madár errefelé, és őket még sem hiányolják olyan mértékben. És mellesleg kérdezném meg, hogy hol avygtok ti? Már hetek óta nem láttam fenn az emberek javát (akik mellesleg főleg hölgyekből vannak) Remélem nem annak örültök ennyire, hogy visszajöttem, bár tudom, ez azért gonosz volt...

Darun

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

Kösz, most megnyugtattál! Elfelejtettem, hogy csak én vagyok olyan megszállott, hogy a nyaralásról is lemondok miattatok!!! Na jó, ez nem igaz, mert mindenképpen itthon maradtam volna. Csak gyanús, hogy ilyen sokáig nyaral mindenki, főleg a lányok!!! Bár...

Darun

ez a "Bár..." mit szeretne jelenteni???(lehet hogy túlságosan kifáradunk miattatok, és kiszereténnk pihenni magunkat :twisted: -tudom, most gonosz voltam:)) de olyan jó néha gonosznak lenni:))

Egyébként én még a héten itt vagyogatok, aztán megyek megint nyaralni, asztán már csak szeptemberben láttok(páran azt mondják, hogy.Hál' Istennek!:)))

no, megyek máshol zavarom a levegőt.

Ja, az árvaság: nem hinném, hogy örülnének a nyárnak.

Akkik végülis az intézetben vannak, azok halálra unhatják magukast, ha nincs valamiféle házi munka vagy mittudomén, akit pedig befogadtak, hát arról pedig kétféle véleményem lehet, de asszem, nem kell leírnom, hogy kitudjátok találni.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Valaki: Venes lehagyott egy "t"! Társaság, nem árvaság!!! Mellesleg én most nagyon szomorú :cry: leszek, ha elmész, bár kissé ront a helyzeten, hogy augusztusban én sem leszek. A bár... azt jelenti, hogy a lányok főleg sokáig nyaralnak. Ezt ne vegyétek célzásnak vagy álltalánosításnak, és sértésnek főleg ne. Mellesleg jegyzem meg, hogy én mindíg gonosz vagyok, és már kissé fárasztó, bár a jó fiú aspektusra nem cserélem el az tuti!!! Ez úton is tiszteletem a fórumozók női részlegének!!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Valaki: Venes lehagyott egy "t"! Társaság, nem árvaság!!! Mellesleg én most nagyon szomorú :cry: leszek, ha elmész, bár kissé ront a helyzeten, hogy augusztusban én sem leszek. A bár... azt jelenti, hogy a lányok főleg sokáig nyaralnak. Ezt ne vegyétek célzásnak vagy álltalánosításnak, és sértésnek főleg ne. Mellesleg jegyzem meg, hogy én mindíg gonosz vagyok, és már kissé fárasztó, bár a jó fiú aspektusra nem cserélem el az tuti!!! Ez úton is tiszteletem a fórumozók női részlegének!!!!

Darun

Darun: te úgy vagy jó, ahogy vagy:)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...