Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Valaki, Mandill, Venes: mikor jöttök pestre tábor előtt, hogy tudjunk találkozni?

RQ: ez rád is vonatkozik, mert van nálam egy neked kiírt cd

Nefi: sztem lesz még böven tábor elött tali. legalábbis multkor volt róla szó, az elözö talin. ha nem, akkor meg beszélünk idöpontot addig. :wink:

ugye lányok? :D

Üdv!

úgy tűnik, csak be kell avatnom titeket... nos...

én Rufus, Taxen, Viltor, Öcsi(ő az én öcsikém;)), és egy lány társaságában megyek(mindenki a táborba jön, a lány nickét sajnos nem tudom... ezt nézzétek el, és bocsássátok meg nekem...)

11.-én nem tudom, hogy milyen vonattal, de felmegyeünk, szval 12 előtt mi már fent leszünk Bp.-n...

nem tudom, hogy tali lehetséges-e, mert vonat még nincs megbeszélve, szval nem tom...:( sajnálom,de előre nem tudok semmit se mondani, de lehet, hogy városnézés címszó alatt megbeszélhetjük;)

hát, asszem ennyi...

Link a hozzászóláshoz
Nefi: Hogy miiiii? Velem is? Találkozni? Hogyhogy, vagy mi van? Most mondjuk baromifáradt vagyook, lehet hogy ezért nem jut el csöpnyi agyamhoz pár dolog, szóval kedves Nefi kisegíthetnél. :)

De egyébként szinte bármikor szívesen felmennék.

jóllátod :) majd ha jösz fel akkor szolj, csak ne az eékövetkező két hét legyen, mert az nekem nem jó

Link a hozzászóláshoz

jóllátod :) majd ha jösz fel akkor szolj, csak ne az eékövetkező két hét legyen, mert az nekem nem jó

Hát pedig éppen úgy terveztem hogy most vasárnap megyek fel, vagy szombaton....:roll:, még nem t udom mikor. :)

Hm...e következő két hét? Abba éppen nem csúszik bele a tábor, akkor tábor után? Vagy hogy érted, most ezt nem értem:) Lassú a felfogásom, egy hosszú tanévzárón vagyok túl. De egyébként okés a dolog. ;)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Nef & dio: mivel nincs net, ezért... egyébként nekem a W világa nagyon bejött, még mindíg Warcraftozok, olykor-olykor. De Wow-ozni sz.tem nem mernék, mert "félek" az ilyen netes rpg-ktől. Én NWN-oztam is egy rövidke ideig, de igazából nem nagyon jött be. Túl hüle vagyok az ilyesmihez.

Amund: nem srácok voltak! :-) Egyébként mikor jösz vagy voltál itt??? És szabad megtudnom, hogy kik az ismerőseid? Bár nem hinném, hogy ismerem őket. Kivéve DelArco, ha jól tudom, hozzá volt szerencséd. Egyébként ha így felszólítassz, hogy ne mondjam, akkor nem mondom. Csak ne lepődj meg, ha nem találsz meg a díszes társaság soraiban. Egyébként jó táborozást/szórakozást mindenkinek! Egyébként meg hogy érted azt, hogy "oda se"??? Miért, még hova nem megyek???

Nefi: az élet a mi legjobb tanítónk. És engem megtanított rá, hogy a majdnem a nem testvére. Hát akkor így jártam. "Majd legközelebb" hogy egy HKK-s poént idézzek.

Valaki: köszi szépen, igazán kedves volt tőled!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

Nef & dio: mivel nincs net, ezért... egyébként nekem a W világa nagyon bejött, még mindíg Warcraftozok, olykor-olykor. De Wow-ozni sz.tem nem mernék, mert "félek" az ilyen netes rpg-ktől. Én NWN-oztam is egy rövidke ideig, de igazából nem nagyon jött be. Túl hüle vagyok az ilyesmihez.

Nefi: az élet a mi legjobb tanítónk. És engem megtanított rá, hogy a majdnem a nem testvére. Hát akkor így jártam. "Majd legközelebb" hogy egy HKK-s poént idézzek.

1. ugyan nem vagy hüle hozzá ezt garantálom :wink: ha még 11évest is engednek játszani a szülei és nem ért semmit a játékból, ott annyázza minden magyar

Link a hozzászóláshoz
Hm...jó indokok.

Nekem meg kellene már sütögetnem, meg írkálnom, meg jájj, mennyi dolgom van...nem lesz időm *Venes parázik már megint.*

na jó megyek innen a búsba, mert nem fogok elkészülni...(Eredeti ndok: tesóm mingyárt kel.)

én éppen suliban vagyok, mert nem tudtam, hogy mikor nyit a kth, azt hittem 8:15kor, de nem, mert fél 1kor :( igy most itt punnyadok :(

Link a hozzászóláshoz
nem csak punnydsz, hanem írsz is....És nézd meg a verseimet és tessék jól kritizálni, és már is nem fogsz punnyadni.

oh, mikor irtál verset? :wink:

Olyan 2 hónapja születtek...mostanság nem írok. Nincs olyan hangultom, némileg szerencsére.

láttam őket, ügyes vagy :) el is olvastam őket, majd olvasd el amiket irtam :)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

A'frad: ha véletlenül erre járlál, akkor a DZ-s hsz-edre itt válaszolnék, mivel az említett topicba ez értelemszerűen off lenne. Tudnám neked ajánlani a Versek, Novellák, Idézetek és azon bellül a Humor topic-ot. Szerintem határozottan jó hely arra, hogy az ilyen szüleményeket a dicső kalandozótársadalom elé vezesd! Sok sikert! :wink:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Magyar Gergely, egy kis hasonlat.

Valaki ír egy nagyon jó könyvet, egy nagyon jó ötlettel, valaki elolvassa, és ír egy ugyanolyat. Aztán azzal takaródzik, hogy ez csupán az eredeti alkotó iránti tisztelet volt. Szerinted hol itt a hiba?

Szerintem eléggé... "gáz", hogy felhasználtad azt az ötletet, amit TAO már egyszer felhasznált. És ismét kiemelem neked, tudom ez fog először eszedbe jutni, nem, nem bosszúból mondom.

TAO szeret egyedit alkotni, és amivel te előrukkoltál, az bizony elég gyenge utánzata volt ennek. Lehet védekezni azzal, hogy sosem állítottad, hogy a te ötleted, ám ha észrevetted, ilyen "durván" senki más nem is lopta le tőle, mégpedig tiszteletből, mert az ő ötlete volt. Nem fogja és nem is kell neki dicséretként felfognia, amit te csináltál, neked kellene most annyi belátással, és "tisztelettel" lenned, hogy megváltoztatod.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Be kell látnom, igazatok van. Nem akartam megbántani TAO-t, és talán tényleg "lopás" volt valamilyen szinten.

Szóval TAO, fogadd bocsánatkérésemet, amiért a megkérdezésed nélkül csak úgy felhasználtam az ötletedet, ami tényleg jó, poénos, és eredeti. Ezért is tetszett, de igazatok van, belátom, ez nem volt a legjobb módja a bemutatkozásnak részemről. Szóval elnézést.

Ki fogom javítani, illetve meg fogom változtatni.

Nem, Andoron, nem gondoltam a bosszúra, azt hittem, ezt megbeszéltük. Szívesen veszem tőled is a hozzászólásokat velem, pontosabban a cikkeimmel kapcsolatban, hiszen neked legalább már felkeltettem az érdeklődésedet...

Link a hozzászóláshoz

Nem haragszom. :)

Az ötlet annyira azért nem eredeti, szerintem másik is elsütötték már, máshol.

De azért örülök, ha megváltoztatod, mégis egy kicsit egyedi marad, legalább itt. ;)

Más: jó lenne, ha mindenki be is mutatkozna, hiszen erre való ez az egész. Az nem megfelelő bemutatkozás, hogy egyesek üresen hagyják, vagy csak annyit írnak, hogy "inkább nem".

Üdvözlettel,

TAO

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...